Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge

Koji je vas internet/kablovski provajder?

SBB
13
57%
MTS - Telekom Srbija
4
17%
IKOM
2
9%
Radijus Vektor
1
4%
Orion telekom
1
4%
KBCnet
0
Nema glasova
BeotelNet
0
Nema glasova
Pošta NET
0
Nema glasova
TARGO Telekom
0
Nema glasova
Kopernikus Technology Group
1
4%
ostali
1
4%
 
Ukupno glasova: 23

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Ivan Cirkovic »

Razmisljao sam o mobilnom internetu kod nekog od operatera, pa da mogu modem ili ruter da nosim sa sobom... Za tu varijantu sam pre, jer sutra se preselim negde uvek mogu da ponesem net sa sobom.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od vla-do »

Nazovi sve operatere od kojih bi uzeo internet i vidi šta mogu da ti ponude za lokacijubna kojoj se nalaziš. Možda ne mogu svi da ti ispoštuju brzinu neta koju bi ti koristio.

Nego, gde je broj kartice sa šifrom? [emoji1]

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Ivan Cirkovic »

Da li neko zna, ima li u Beogradu ili online strani kablovski operater gde mozes sam da izaberes odredjen broj kanala koji hoces da gledas u tvom paketu, a ne da ti namecu kao kod nas i ubacuju gomilu domacih kanala koji su ravni nuli...

Mladen7
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 102
Pridružio se: Čet, 01. Feb 2018. 18:05
:: Xiaomi Mi 10 T Pro
:: Xiaomi MI A3

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Mladen7 »

Nema to kod nas.
Šta ti je teško da posle memorisanja, da sortiraš one koje hoćeš da gledaš, a koje nećeš obrišeš -ili ih jednostavno ne gledaš.

Poslato sa Huawei Mate 10 Lite

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Ivan Cirkovic »

Nije mi tesko. Sada sam kod SBB-a jos od 2006 godine, ali me nervira sto ukidaju kanale koje gledam vec duze vreme... Evo, poslednje sto su ukinuli je CBS Drama, a da ne pricam za ostale. Spremaju ubacivanje Pinkovih kanala koje sigurno ne gledam, a i drugi korisnici se zale. Ako vec placam, za malo vece pare valjda mogu da biram sta hocu, a ne da me truju sa domacim kanalima... U Beogradu imam Radijus Vektor, ali posto sam sada u Bg-u, planiram da odjavim uslugu kod njih, posto nisam na ugovoru i da zakupim neki online paket. Znam da kod nas nema, ali da li znas nekoga ko online koristi neku slicnu uslugu. Nije mi bitan prevod, tako da... :roll:

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od гари »

Standardno, kao i kod MTS-a... Izbacuju dobre kanale iz standardne ponude, ubacuju koješta, a taj kanal koji si naveo ako bi da gledaš, to su verovatno prebacili u neki paket koji možeš da dokupiš za stotinjak dinara, ili malo više.

Nešto sam ranije čitao da im takvi potezi nisu baš po zakonu, ali šta reći... Jer ti si se opredelio za ugovor kod njih upravo zbog tog kanala možda koji su ti ukinuli. Heh, a baš nedavno je pisano i o tome kako kod nas korisnici nisu u mogućnosti da kolektivno tuže pružaoca određene usluge, kao sad SBB, ali ni poslodavca.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Ivan Cirkovic »

Najgore je sto sve kanale koje su izbacili nisu vratili na varijantu da mozes da platis. Nego ti daju odgovor da im je zao i da vise nemaju saradnju sa tom tv kucom. Logika je jasna. Jeftinije im je da plate neki crtani kanal Jim Jim kao sto je slucaj umesto CBS Drama i vozi Misko... Pogledajte staru listu kanala koje mozete naci na nekom flajeru, ja ih imam sacuvane. Bilo je tu dosta dobrih, ali nema ih vise. Samo lud covek moze da veruje da je opravdana zamena CBS Drama za neki Jim Jim crtani kanal... :wink: :wink: :wink:

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Martin Mystere »

Ili možda onaj koji ima malo dete...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od гари »

Da, takva dva kanala ne mogu baš da se porede koji je bolji. Treba porediti kanale istog tipa.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od Ivan Cirkovic »

Bas tako. Treba da bude kanala za crtace, ali neka se ukine nesto sto vec ima kao crtaci, a ne da ima 5 crtaca i ne znam koliko domacih... To je uradjeno da bi se u etar ubacili pinkovi kanali.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Internet i kablovski provajderi: Net + TV + Telefonija

Post od acamatic »

Društvo ako neko ima modem havajca HG630 iz mts-a, a zeza ga net, prekida stalno wifi to je do modema, pre mesec dana je taj problem počeo da se javlja u MTS i znaju o čemu je problem. Ja sam taj problem dobio pre nekih 10 dana i mislio sam da je do mene nešto i do dosta uređaja povezanih. Zamenio modem i sve šljaka...

Odgovori