A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Vip ima opciju da blokiras Internet nakon potrosenog saobracaja. Aktiviras kroz aplikaciju i sve sljaka.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Opa.I kod Vipa novi paketi...neograničen internet.Prvo je Telenor "povukao nogu",Vip odmah za njim...Ovi treći će po običaju da kasne...ljubi ih majka.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Sinoć vidim da je Telenor izbacio nove pakete. Ne ograničen net, u stvari po najjačoj brzini određen broj GB a posle spor.
Pomislim, mo i VIP da nešto sprema. Ukucam njihov sajt kad ono obaveštenje ds menjaju sajt. Reko, to je to. Danas proverim i potvrdim sumnje. Sad vidim da imaju isto neograničeno net, čak bolju ponudu od Telenora ali nisam video da i oni imaju GB po najbrži a posle sporo brzini.
Telekom će marta da promeni, oni su državni. J**e im se, kad stignu promeniće. Mozda ce čekati proleće da se ukine roming pa da ne menjaju opet

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Nešto mi ne štima.Produžena je novogodišnja promocija na NEO NEO pakete do 30.06.Zovem ih i pitam,pošto imam ugovor bez uzimanja telefona,mogu li ja preći na neki od ta dva paketa?Dobio sam odgovor da može,ali bih plaćao punu cenu jer se to računa kao ???!!! novi ugovor.Ko je tu lud?

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Možeš da pređeš ako obnoviš ugovor a to je najranije 3 meseca pre isteka ugovora.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

To znači da u Vipu nema prelaska sa paket na paket.Kad uzmeš jedan,onda "teraš do kraja"...nema logike,skroz.

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Nema, hteo sam I ja da predajem. Mislim da možeš da pređeš samo na jači. Ja imam Neo30 tako da jd nemoguće na NEONEO da predjem

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Re: VIP novosti

Post od PetarI »

Pa ja imam najobičniju Classic tarifu, 100 minuta, bez uzimanja telefona...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: VIP novosti

Post od Lobachewsky »

PetarI napisao:
Pon, 01. Feb 2021. 21:20
To znači da u Vipu nema prelaska sa paket na paket.Kad uzmeš jedan,onda "teraš do kraja"...nema logike,skroz.
Imas pravo da predjes sa paketa na paket, s tim sto ove "promotivne cene" mozes da dobijes jedino ako potpises potpuno novi ugovor. Tebi novi ugovor spusta cenu neo neo paketa, sam paket ima svoju regularnu cenu. Nemoj da mesas te dve stvari.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

Jel obnavljao neko skoro ugovor sa VIP-om i sta nude dugogodisnjim korisnicima? Ja sam trenutno na NEO2 i placam 1000 dinara (neograniceni minuti i poruke + 5GB mesecno). Medjutim, sada postoji samo NEO3 koji je 1300 dinara i uz to bih imao samo 3 GB. A NEONEO od 2000 mi iskreno i ne treba kad i sa ovih 5 GB izguram mesec bez problema.

Mene zanima, da li bi ponudili popust na NEO3 paket uz barem +1 GB bonusa? 8 godina sam u VIP-u

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

1GB dobijes ako odradis sve online. To ti je onda 4 GB. Ja imam Neo3 i 7 GB (3GB paket, 3GB zauvek (promocija) i 1 GB za online aktivaciju)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

To je ranije bilo, sada vise nemaju 1GB uz online (niti 3GB zauvek)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

ZA 3GB sam znao, ali za 1GB nisam. E stipse jedne... Onda je Globaltel ubedljivo najbolja opcija trenutno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: VIP novosti

Post od Deksi »

A meni oteli i taj jedan gb. koji se dobija online prijavom.
Šta se desilo. 2019 decembra uzmem neo 2 bez telefona online i dobijem 1 gb.
Prošle godine januara meseca taj isti ugovor prekinem i potpišem novi uz neo 3 sa telefonom na naredne 2 godine i sve to opet odradim online i 1 gb. je i dalje tu.
Sada 1.2 ukinuli onih 365 gb. što je tako bilo i predvidjeno ali nema ga ni onaj 1 gb. Zovem ih, javi se neka žena i kaže pa vama su se navršile 2godine koje sam imao sa neo 2 pa zato nemate više i taj 1 gb.
Ja joj kažem ali ja sam i dalje još godinu dana pod ugovorenom obavezom koju sam odradio online i tada je bila promocija da se tako dobije još 1 gb. a ona se opet vraća na neo 2 i završene 2 godine. I tako u krug smo se vrteli nekoliko puta i na kraju me otkači i reče da ću biti obavešten sms-om za 72 sata.
I evo gledam i jutos taj 1 gb. ga još nema, sutra u podne se završavaju 72 sata pa videću šta će biti.
Rade neke skroz nelogične stvari i ovim ukidanjem tog 1 gb. za nove ugovore koji se sada potpišu teraju silom korisnike na veće pakete.

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: VIP novosti

Post od 95Darko »

Pozdrav, Darko, sve aktuelne povoljnosti možeš pogledati na našem sajtu: https://www.vipmobile.rs/privatni/aktue ... _promocije . Budući da imamo veliki broj aktuelnih promocija, nemamo trenutno prostora za promocije bazirane na godinama. /Jovana

Eto, dobija se jedno veliko nista dugogodisnjim korisnicima, sramota za VIP

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od Apolo »

Скоро сам приметио да Интарифа може и без уговорне обавезе. Занима ме у чему је цака (ако је има) ако се узме Интарифа без телефона или без уговорне обавезе, пошто је цена иста у оба случаја 999 дин.?
Festina lente.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP novosti

Post od miodrage »

Caka je u tome da kada si bez ugovorne obaveze ti kao imas slobodu da odes, menjas operatera i sl. kad god pozelis, Verovatno je fora i u tome (to nisam siguran jer ne koristim) da ako zakasnis za produzavanjem (placanje dan unaped) da ti nesto sadrzaja mozda propada ... ovo pricam napamet jer ne znam.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Ja dobio VOLTE, stigao mi i SMS sa obaveštenje. Sad mi pored imena mreže piše VOLTE ili samo to sa ikonicom SIM 1. Takodje u listi poziva za svaki poziv mi stoji da je VOLTE

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: VIP novosti

Post od Him »

Na kojo si tarifi Joco, i na kom telefonnu ako ne pitam previse? Znam da je Vip drzao na odredjene telefone i tarifu Volte, nije bilo dostupno za sve?

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: VIP novosti

Post od yocasylver »

Neo 30, imam P40Pro.
.

Odgovori