Telenor Akcije

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Telenor Akcije

Post od djuice »

Od 4. juna u ponudi Telenora

Slika

Vise informacija http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3642

:)
Poslednja izmena od djuice u Uto, 12. Jun 2007. 11:29, izmenjeno 1 put ukupno.

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

300+ eura uz pretplatu od 60 eura... :roll: ~1750 eura... :lol:

ali dobro nisu oni krivi... krivi su ljudi koji pristaju da uzimaju telefone pod takvim suludim uslovima...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

I idemo opet...

Za ljude koji mesecno trose 4000 - 5000 din. na razgovore, ovo je odlicna ponuda, jer trose isto, a telefon dobijaju po povoljnoj ceni. Za one koji ponudu vide kao kupovinu telefona na rate, telefon i nije povoljan, niti ce ikad biti. I ne samo ovaj...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Radiš u marketingu telenora??? :lol:


Ljudi koji mesečno troše toliko će kupiti telefon za nešto veće pare i neće se vezivati 2 godine pod nepovoljnim uslovima... Uostalom, i da je tako kao što kažeš onda bi telefon bio ponudjen samo njima a ne i uz ostale tarifne pakete...

Btw, ljudi koji mesečno troše toliko na razgovor neće uzeti n95 jer bi onda punili telefon svakih par sati :lol:

Uslovi su krajnje nepovoljni, pogotovo ako se uzme u obzir cinjenica da cena n95 neverovatno brzo pada... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Mislim da ce sa ovom Nokiom biti isto sto i sa N73, svi je kudili, a svi kupovali... :lol:


"Btw, ljudi koji mesečno troše toliko na razgovor neće uzeti n95 jer bi onda punili telefon svakih par sati" . Da, Nokia inace pravi telefone koji sluze iskljucivo za ukras, nikako za razgovore, to nikako... :uhuh:

Sad sam pogledao i ostale telefone iz Dzinovskog izbora i cini mi se da su ih snizili http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3157

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Meni se licno svidja ova ponuda jer ipak je lepo videti u ponudi ovakav top model :D ,voleo bih da i telekom ponudi nesto slicno.E sad sto se cene tice to je po meni pocetna cena,smanjice je oni sigurno,kad vide da im niko ne uzima jer je cena ipak velika,a cuo sam da ce n95 u prodavnicama biti jeftiniji od npr.n93 tako da ce cena za nekih 6 meseci biti dosta pristupacnija.
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Vidi Akki, kako je moja devojčica dobila telefon (samo da ti demonstriram logiku):

Ona koristi Junior i prilično smo se preračunavali i ustanovili da joj Junior i dalje najviše odgovara. Jeste, toroče takođe, ali ipak mesečno spuca po 300-400 poruka i jednostavno na papir kaže - JUNIOR i tačka.

Kad se pojavila 7373, ubedila ćaleta koji mesečno upuca po 200 EUR na telefon da uzme telefon na sebe, potpiše ugovornu obavezu, a telefon da njoj. Možeš da zamisliš scenu u prodavnici kada sredovečni gospodin na svoj broj uzima roze telefon? :lol:

E, nego ... jasno ti je koja je kombinacija bila ... e, sad gledaj šta je epilog:

Ona - Srećna! Dobila telefon od (tada) 200 EUR za 50 EUR, sa sve đinđuvicama, futrolom ... Telefon je u fulu! :)
Ja - Srećan! Ne bacam se u trošak 8)
Telenor - Srećan! Ima "jakog" korisnika vezanog naredne dve godine :wink:
Njen ćale - Srećan! On troši pa troši, tako da njemu ne čini neku razliku veliki paket, a manji mu je ceh za telefon, te pare može da potroši na nešto drugo.

Kapiraš logiku? Oni uopšte ne ciljaju da SVI kupe taj telefon, ali naći će se u Srbiji par hiljada onih koji to sebi mogu da priušte ... njima je par hiljada dovoljno ... a onda će da stigne N81, pa opet još par hiljada ... pa će onima koji su BAŠBAŠ dobri da krenu da poklanjaju telefone, da skidaju gaće, bilo šta ... samo da ostanu/postanu korisnici ...

I takooo ...
Samsung Omnia HD 8GB

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ma jasno je to... da se ne nalaze mušterije snizili bi oni cenu... potpuno je logično da će držati što je moguće veću cenu, pogotovo kada im glavni konkurent ne nudi 100 telefona ali nudi one koje narod traži :lol: ali svako malo realan kada pogleda lako dolazi do zaključka da su ovo nerealni uslovi koji su tu jer ljudi kod nas čim vide neki popust odmah lete kao muve bez glave... ( lep primer je ona bangava firma što prodaje računare koja je nudila monitor free uz konfiguraciju :lol: )...

Sa računom od 200 eura bi trebali šampanjac da mu daju a ne telefon i još da doplati...

A ti čuvaj devojčicu... upala ti kašika u med... :D

Uglavnom, moj savet, sačekajte... umesto da vi jurite njih, juriće oni vas kao što je to slučaj u većem delu Evrope... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

mdenic85
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 325
Pridružio se: Sre, 30. Avg 2006. 01:16

Post od mdenic85 »

A kada ce da se pojavi uz neki prepaid paket??? Xexexexexexexexe :D
Zamisli samo.... koliko bi kostala????

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Andrijano napisao:Meni se licno svidja ova ponuda jer ipak je lepo videti u ponudi ovakav top model :D
Lepo je videti ali po ovakim suludim uslovima, koja je svrha?Da ga gledamo jel? :lol:

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Uzgred, malo su snizili cene ... ne mnogo, ne svuda, ali su snizili ... neke cene su iste kao što su bile dok je bio "Džinovski popust" ...
Samsung Omnia HD 8GB

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Snizili su cene onim modelima koji se ne prodaju... logično... :wink:

Zaboravih da dodam, jedino pozitivno je to što će ako ljudi budu kupovali, a po svemu sudeći uvek se nadje neka budala, pašće cena n95 u radnjama pa će biti dostupnija... :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

Novi telefon u akcijskoj ponudi Telenora Slika

http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=3684
djuice user permanently deactivated.

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

Ovde pojedini samo reklamiraju neke pakete sa telefonima, svuda se reklama placa, tako preporucujem moderatorima da poruce gospodi iz Telenor marketinga da se ovde ovako nesto placa a za nas korisnike ovde u ovoj ponudi nema nista povoljno.

A krajnje je bezobrazno sto su naveli broj call centra a nisu naveli da se isti placa i koliko i ako je tako nesto nije dozvoljeno zakonom. Zemljo Srbijo, ovo samo ima kod nas.

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

ja kapiram da je telenor oloshka firma koja krade pare ljudima ... ej bre, da nude N95 za duplo manje, ne bih ga uzeo, jer ce za godinu dana biti 200 evra, a za dve godine cu ga nositi na novu telenorovu reciklazu - not!
There is no knowledge that is not power

migi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Uto, 02. Maj 2006. 16:58
Lokacija: Čačak
Kontakt:

Post od migi »

MB maneken, E ajde malo ispoštuj to što si sam rekao. :dry:

Ti najviše spamuješ ovaj forum, neargumentovanim pljuvanjem Telenora i Mts-a i već nekoliko meseci veličaš Mobilkom. Ako je neko ovde gospodin iz Marketinga - to si ti u Vip-u.

E da i ne zaboravi na telefone za 1 dinar i "feudalno, apsolutističko, autoritarno, nacističko, nedopustivo, lopovsko" naplaćivanje Call centra od neverovatnih 8 din po pozivu :disgust:

Nemam ništa protiv tebe, ali tvoj komentar je GLUP!

6233 je sada jeftiniji za otprilike 3000 dinara, pod istim uslovima...Nekome ko se premišlja značiće ova informacija.

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

Nokia 6233 je telefon koji kosta 165 eura. Kod telenora je 3000 din. i 2 godine da placate po 4000 din. To je takva nebuloza od ponude i ne razumem ko bi uzeo ovo.Oni koji trose mesecno po 4000 mogu kupiti ovaj telefon bez vezivanja na 2 godine.

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

Pa nije fora u tome da snizavaju cenu telefona nego paketa uz koji taj telefon ide! Najveci broj korisnika trosi mesecno ~500 din., i u tom cenovnom rangu ja ne vidim ni jedan kvalitetan fon u ponudi!

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

lilici napisao:Nokia 6233 je telefon koji kosta 165 eura. Kod telenora je 3000 din. i 2 godine da placate po 4000 din. To je takva nebuloza od ponude i ne razumem ko bi uzeo ovo.Oni koji trose mesecno po 4000 mogu kupiti ovaj telefon bez vezivanja na 2 godine.
Neki nece nikad nauciti...da, ti telefon platis 3000 i dve godine placas predplatu, ali ti mesecno pricas za te 4000...
Ako ti je to mnogo postoje jeftiniji paketi...
A ako je neko zadovoljan operaterom i ne planira da ga menja zbog cega ne bi uzeo tel za 3000?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Inace je fon vrlo problematican. X ljudi se javljalo sa problemima sa njim, da ne valja da je neispravan, reklamiraju i ga i sl. Sto se mene tiche, za ove pare u obzir dolazi iskljucivo fon sa OS-om. 2 godine je mnogo za placanje, 6 meseci tops.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori