Pretplatnicki paketi na 063 i 064?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Ciciban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 24. Sep 2004. 15:54

Pretplatnicki paketi na 063 i 064?

Post od Ciciban »

Trenutno imam pre paid broj na 063 mrezi, ali se dvoumim da uzmem post paid. Telefon prvenstveno koristim za slanje SMS poruka na domace mreze i u inostranstvo pa me zanima sledece:

U okviru 063 mreze postoji tzv MobFun paket koji sadrzi 100 besplatnih poruka na mesecnom nivou, a kad se probije taj limit placa se dodatnih 1.7 din/po poruci.

Za koje mreze vaze ove besplatne poruke i ovih 1.7 dinara, jer sada placam 3.1 dinara po poruci u domacem saobracaju, a cak citavih 7.5 kad saljem u BiH i na 065 i na 061 mrezu (RS i Federacija). Jesu poruke u ovom paketu limitirane na nase operatere ili nisu i jeli cena ista i za ostatak Evrope, tj kako se naplacuje.

Isto me zanima za 064 mrezu, koje su njihove tarife za BiH i uopste ista pitanja kao ova gore. Nisam sve podatke uspela da prodnadjem na zvanicnim stranicama Mobtela i Telekoma.

sima
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 26. Sep 2004. 16:49
Lokacija: Valjevo

Post od sima »

e ovako:
sto se tice 064 mreze cena poruka je ista za sve zemlje sveta i iznosi oko 3 dinara.
sto se tice 063 mreze veoma lako ti se moze desiti da zazalis ukoliko kod njih predjes na postpejd,a evo i razloga:nekada sam i ja bio njihov korisnik,ali su mi dolazili ogromni racuni iako nikoga nisam zvao,a sve je bilo poprincipu plati/pa se zali.
nadam se da sam ti pomogao :?: :)
i tata bi sine!!!!

Jonny
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 12:59
Lokacija: Sabac

Post od Jonny »

Pazi ovako!Vec 6-7 godina sam pretplatnik 063 mreze i to post paid.Ja sam prezadovoljan,cena poruke je 1.7 din i ista je za inostranstvo.Ja ti poreporucujem 063!!!
Jonny

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

@sima

To je bilo neko vreme dok je bio porez na korishcenje telefonskog aparata (200din). Mislim da toga vishe nema. :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Odgovori