Cestitka od Telenora

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ne znam za Vas gospodine Bračko, ali sto se mene tiche verovatno bih odmah presao kod drugog operatera, i javio nov broj svima. Izuzetno sam osetljiv na svoje novce, ne zalim da ih dam, ali da tacno znam na sta sam ih dao, i da znam da je to sto sam platio to sto sam i hteo. Nista vishe, nista manje. Operater koji zeli da udovolji svojim korisnicima ne sme ovako da se ponasha. Na zapadu bi vec bili suoceni sa vrlo neugodnom parnicom. S obzirom na njihov stvarno neljudski postupak, po svemu sto sam citao, zaposleni u kompaniji su se ponasali kao roboti, isprogramirani, bez ikakvih osecaja i emocija, bez sposobnosti da stanu, kazu cekaj da vidimo u cemu je problem i pokusaju da ga reshe. A to da niste dobili cak ni izvinjenje dovoljno govori o njima, ali da budemo iskreni, i o nama kao narodu.
Znam ja koliko je to nezgodno menjati broj posle toliko vremena, pa jos gore zbog poslovnih kontakata, ali se i to moze uraditi kroz neki prelazni period. U svakom slucaju, mene vishe taj operater ne bi mogao da racuna za korisnika.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Podrzavam miodrage-a . Ja razumem poslovne veze i da menjanje broja telefona moze mnogo da iznervira sve . Evo ja sam pre neki dan konacno likvidirao post paid jer mi je muka da se vise nerviram i pitam koliko me je sta kostalo , da li sam prevaren za dinar , ili vise itd . Sve koje sam imao u imeniku i koje znam da su mi bitni sam obavestio sms-om za novi broj i prebacio se na pre paid .

Bracko , ako mogu da pomognem bar malo , onda da kazem da to moze da se odradi na jedan lep nacin . Taj broj sto sad imate , divertujte na govornu postu Telenora , i snimite licnu poruku da je broj promenjen u taj i taj i svi koji vas budu zvali , imace informaciju .( +38163909 ) . Izvadite taj broj iz telefona , stavite u fioku i nema brige . Javite najbitnijima da je broj promenjen a ostali ce saznati preko govorne poste .

Ne iskljucujte broj iz sistema sledecih pola godine , i dobijacete samo racun u visini pretplate .Govorna posta vas nista ne kosta , cak i kada povremeno preslusate poruke tokom tih pola godine . Ja mislim da vas to ne kosta , proverite za svaki slucaj ali ne morate cak ni da preslusavate . Svaki poslovni partner ce imati obavestenje preko govorne poste a na kraju krajeva , naci ce vas sto posto ako mu trebate a i razumece zasto ste to uadili . I jos , to i nije tako lose mozda u smislu marketinga ( nova firma sa novim sadrzajima u firmi Bracko-vih , naravno da mora da donese novi broj preko kojeg ce sve zadovoljne musterije lakse da dodju do informacija ---- hehehehe , slogan ) .

Posle pola godine , iskljucite definitivno broj ,kad budete sigurni da svi bitni znaju novi i naviknu se na njega i vi ste mirni sa pre paidom , koji je postao sada po meni mnogo prakticniji od post paida . Milion nacina da se dopuni kredit i nikada ne mozete da ostanete bez njega , makar bili i u Juznoj Africi . (poruka jedna u Srbiju nekome od poznatih , i taj moze da vam dopuni cak i tamo u Juznoj Africi kredit ako je toliko hitno ) . A najvaznije sto tu nema vise zezanja jer koliko ste pricali , odmah znate koliko vas kosta . A tarife su skoro priblizne post paidu , mislim na visinu cene .

Ja bih to definitivno uradio pogotovo sto su se pravili mangupi pa ne znaju da kazu izvinite . 8)

Pa sutra neka razmisljaju da li ce tako uraditi drugome .

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

BračkoDa napisao:Kada sam pitao mogu li ubuduće imati neku blokadu u visini računa za mojie brojeve, direktno mi je rečeno da je to nemoguće.

Vidis bre da te i lazu, to je moguce ali politika kuce je da to ne rade jer ce imati manju zaradu. Tako da su te opet slagali i bili bezobrazni prema tebi tj. vama.

BrackoNe
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 21. Jul 2007. 15:28
Lokacija: Stara Pazova
Kontakt:

Post od BrackoNe »

Misi'm šta reći, vid' čoveka... Mislim da je nekome od starijih (u mojoj familiji) stigao račun, imao bih još toliki izdatak za sahranu... Fuj! Koji crnjak... :D
[obrisano]
Lep, pametan, đećeš bolje prilike... :)

MB maneken
Banned
Postovi: 619
Pridružio se: Čet, 16. Jun 2005. 16:07

Post od MB maneken »

BračkoDa napisao: Moram priznati, koliko god to zabolilo pobornike, prijatelje i zaposlene u Telenoru, da mi NIKO nije, čak ni između redova se izvinuo, bar za neugodnosti. Čast, he, ni kišobran ni šoljicu niti bilo šta što bi se podvelo pod poklončić...

A sto si ti njima izvinjavao, to meni nije jasno? Oni te povredili a ti se njima izvinjavas, u cemu je fora?

nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

Post od nikolabj »

ja samo moram ovo da vam kazem, da znate da taj limit od 28000 ili koliko god vec da je, on se menja vremenom tj raste sa visinom mesecne potrosnje i redovnosti placanja, uopste ne vazi u roamingu! tamo limita nema, tj pricate do iznemoglosti, jer naravno da strani operateri salju stanje nasim operaterima dan ili dva kasnije.
SE k800i +1gb +mps60 :-)

ceki
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 94
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 10:18
Lokacija: INDJIJA

Post od ceki »

MB maneken napisao:A sto si ti njima izvinjavao, to meni nije jasno? Oni te povredili a ti se njima izvinjavas, u cemu je fora?

Pa nije se on njima izvinjavao, nego izrazava revolt sto se njemu nije niko izvinuo....

A bio je red...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

pa sto se tice rominga cale je vec 9-10 god korisnik i bio je u Austriji deset dana pricao je najnormalnije stigao racun oko 30000 to je bilo sta znam pre par meseci
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Odgovori