Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Nije trebalo to da kazes, sad ce ti uzeti broj :)

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Неће моћи ове ноћи, :oops: .Ја сам овај број нудио на бесплатно уступање пре једно месец и по дана и нико се није јавио...сви чекају истек уговора, :uhuh: .Онда сам преломио и поднео захтев,баш лепо ће ми доћи у Бизнет колекцији бројева, :) .

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Meni je usluga "omiljeni broj" najvažnija stvar u celoj priči i ono što određuje moju pripadnost određenoj mreži. Kada ne bi bilo te usluge, moji računi bi bili astronomski jer ja dosta pričam sa devojkom. Vip tu uslugu nema u svojoj ponudi (što je velika šteta), a mt:s je nudi uz krajnje nepovoljne uslove za postpaid korisnike. Tako da je Telenor moj izbor iz tih razloga.
Kada bi sve mreže nudile "omiljeni broj" na način kao što to Telenor nudi, ja bih se radije opredelio za mt:s i uzeo 50% popusta uz paket ili bih uzeo Smart 550 kod Vip-a i 25% popusta.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Bio sam do Telenora,msertifikat se dobije cas posla,potpise se ugovor,koji se posle nosi u Banku da se upari sa tekucim. Cekam da prodje ova vanredna situacija posto banka ne radi,pa onda,Hvala puno Evolution i Miodrage :)
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Razmisljao sam mozda da uzmem telenor net 2GB i ne kontam sta im znaci ono 1GB je uvek dostupno, a dodatnih 1GB od 0 - 6h...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Malo je zbunjujuće, mada ga ja ovako tumačim. Kad potrošiš 1GB po punoj brzini, imaš još 1GB po punoj brzini, ali samo od 00 do 06h. Van tog vremenskog okvira je brizina ograničena, a kad i to potrošiš, onda ti je ograničena brzina, sve do sledećeg meseca.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Hmmm... zvuci kao najlogicnije objasnjenje .

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

psyhound, mezzano, ja mislim da se trose uporedo, 1gb danju, do 24h, a ovaj drugi do 6h. ko nije nocna ptica taj "drugi" gb malo znaci. vise je trik nego stvarno 2gb neta.

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Bio jutros u banci i povezali mi tekuci sa platimo,ali jos uvek kaze da nisam povezan kada hocu da platim racun,nadam se da ipak treba mozda da prodje jedan dan da bi profunkcionisalo :?

Popust da ne bude zabune ide na pretplatu,ne na ukupni mesecni racun.

Profunkcionisalo danas,samo od sledeceg meseca cu imati racune koje hocu da platim. Sve u svemu mislim da je ok,samo jos kad bi prosirili ponudu banaka. :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Post od Nenad-77 »

uzeo sam u telenoru nokiu c3-01 u junu 2010g cim mi istekne ugovorna obaveza u telenoru ako mi neponude nista povoljno da bi ostao kod njih jer koristim paket prenesi 400 i vec sam od 6g na telenor mrezi,prebacicu broj u mts gde bi uzeo mix 1250 ili u Vip smart 1100 jer je paket fleksibilan.stvarno je telenor skrt sa minutima u nac saobracaju a i telefoni su im skupi za oci.

EDIT I:
jedino kad bi telenor uveo paket paket nesto kao vipu smart 1100 za mesecnu pretplatu od 1450 din sa pdv onda bi ostao ili neki paket prenesi 800 jedinica 1450 sa pdv to bi bilo extra a ovako ako ostane onda bezim iz telenora.imam 064 na mts mixnet m sa 50posto popusta i zadovoljan sam.

EDIT II:
evo primera sonyericson xperia arc s u telenoru za paket prenesi 40
Je ako se nevaram preko 38000 din a u mts je taj isti telefon za paket mix 1250 je 16000 din i ja se pitam sta je telenoru kad su im ovolike cene pa nisu zlatni i jedini.svako od nas bira mrezu koja mu je povoljna sa uslugama i cenama.

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati postove jedan za drugim već koristi opciju Izmeni. Obavezno pročitaj pravila Foruma.

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Nenad-77, gresis jer nije isti model u pitanju! U telenoru je S model a u mts-u je obican arc... Ali telenor je ipak skup!
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor: Besplatan pristup Wikipediji

28. februar 2012
- Telenor grupa i Fondacija Vikimedija danas su objavile novo partnerstvo u okviru kojeg će Telenorovim korisnicima u Aziji i jugoistočnoj Evropi biti omogućen besplatan pristup Vikipediji preko mobilnog telefona. Ponudom Vikipedije za 135 miliona mobilnih korisnika, Telenor grupa i Fondacija Vikimedija potvrđuju svoju posvećenost da omoguće što većem broju ljudi pristup besplatnom i otvorenom znanju koje nudi Vikipedija.

Ova inicijativa je deo mobilne strategije Fondacije Vikimedia, čiji je cilj da dopre do milijardi ljudi širom sveta koji internetu pristupaju prvenstveno preko mobilnog telefona. U partnerstvo je za sada ušlo sedam zemalja u kojima Telenor posluje: Tajland, Malezija, Pakistan, Bangladeš, Indija, Crna Gora i Srbija, a očekuje se da će do kraja godine biti još potpisnica. Ovaj sporazum će početi da se sprovodi u drugom kvartalu 2012.

Opširnije: http://i.evocentar.net/AiYoa9
iPhone 6 Plus

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Tako i treba i svaka cast. A ne ono besplatan facebook.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Bravo, drago mi je da podržavate znanje i učenje. Imam s tim u vezi jedan predlog. Bilo bi dobro kada bi Telenor omogućio besplatan pristup jednom paketu sajtova koji su značajni za obrazovanje i informisanje ljudi uopšte, a posebno mladih. Obzirom da je reklamiranje drugih sajtova na ovom forumu zabranjeno, ne mogu da nabrajam imena/adrese tih sajtova, ali mislim da svi manje - više mogu da pretpostave o kojim sajtovima je reč. :)

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Post od Horejšio »

Ovo sa Vikipedijom je bas lepo...sve pohvale za Telenor! Ja taj sajt cesto posecujem. Bolje to nego onaj Facebook.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Jel se radi samo o pristupu mobilnom sajtu, ili desktop verziji?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Noviteti u Telnoru
Nokia 100
Nokia Asha 201
Nokia Asha 300
Nokia C2-05
Nokia N9
ZTE Skate 4.3

Finska najzastupljenija, za sada. :)
Poslednja izmena od mezzano u Čet, 01. Mar 2012. 08:56, izmenjeno 1 put ukupno.

frace
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 56
Pridružio se: Pon, 09. Jan 2012. 22:39
:: Sony Xperia miro
:: S3 I9305

Post od frace »

Cini mi se da je S plus vec bio u ponudi :)
Meni je ovaj ZTE zapao za oko, ima bre veliki ekran :) :D
Ponuda nokia tel-a je moze se reci srednje zalosna, pa dal' moguce da nemaju srednju klasu?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Iskreno, nisam bio siguran za S plus. I meni se cinilo da je bio, ali nisam bio siguran. Post izmenjen. Hvala frace. :)

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više!

Laptop ili tablet računare iz velike Telenor ponude, sada možete da odaberete po sjajnoj ceni uz nove tarifne pakete SURFUJ VIŠE u kojima Vas čeka još veća količina saobraćaja!

U paketu SURFUJ VIŠE 10 dobijaš 10GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 5GB ti je na raspolaganju uvek, a 5GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 20 dobijaš 20GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 10GB ti je na raspolaganju uvek, a 10GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 30 dobijaš 30GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 15GB ti je na raspolaganju uvek, a 15GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 50 dobijaš 50GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 25GB ti je na raspolaganju uvek, a 25GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U vremenu od 0h do 6h prioritet ima dodatni saobraćaj.

Uz nove internet tarifne pakete, i Pametnu mrežu dostupnu na teritoriji cele Srbije, na raspolaganju su i novi tablet i laptop računari uz ugovorne obaveze od 18 i 36 meseci: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Internet/

Opširnije: http://i.evocentar.net/yUsidl
iPhone 6 Plus

Odgovori