Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

evolution, da li mozes da okacis malo detaljnije specifikacije ovog OneTouch telefona (procesor, ram, gpu :) )

EDIT: Nisam video link ga GSMAreni, izvinjavam se.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

evolution, a dali mu ovo na poledjini bas ovako pise telenor kao na gornjoj slici.
Ajd sad da vidimo kavo ce vreme da bidne sytra i valjda ce poruka otici. Uh 100 karaktrea. :x
Poslednja izmena od Deksi u Sub, 01. Okt 2011. 22:30, izmenjeno 1 put ukupno.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

"Piše" kao na slici. Detaljniju sliku možete pronaći na tabu slike: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... one_id=382

Valjda ce biti sunčano. :)

@PetarI: Prosledite Vaš problem sa što detaljnijim opisom, brojem telefona i adresom na kojoj se dešavaju problemi na reklamacije@telenor.rs

Pozdrav.
iPhone 6 Plus

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Problem je prosledjen u jednom malo dužem pismu na adresu koju ste mi dali.Nadam se da će se neko naći sa malo sluha da proba da pomogne.Džabe je nova mreža,ako ona samo pokriva urbane sredine,imate korisnike koji se nalaze i po vuko....nama i koji nemogu osnovne potrebe da zadovolje.Zbog imena,nisam iz CG,ali pogledajte njihovu konfiguraciju terena,pa tamo skoro svaka čuka ima baznu stanicu.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

PetarI, isti je slucaj i na jugu Srbije konkretno opstina Bojnik i tamo postoje sela gde je pokrivenost signala slaba sva tri operatera. Najbolju pokrivenost ima mts pa vip a poslednja je pametna mreza. Ta sela su i naseljena i nisu toliko zabacena i mestani od muke tegle po tri telefona pa kad im zatreba za poziv hvataju sta ima ali telenor je ubedljivo naj losiji.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Dobio sam odgovor na mejl u ekspresnom roku uz obecanje da ce biti angazovane sve sluzbe da razmotre u cemu je problem i da ce najdalje u roku od 15 dana odgovoriti.Videcemo.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... one_id=382

moglo je kao pripaid paket za nesto vise od 10.000 din

Bananamen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 18:38

Post od Bananamen »

jel mi se cini ili je telenor spustio malo cene telefona??desire s sad u prenesi i surfuj 2000 moze da se uzme za dinar??jel se isplati preci u telenor sa mts-a??tamo mi je istekao ugovor a razmisljao sam i tamo o ovom tel uz mixnetxl??sta predlazete

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Banamen:
mislim da ti se ne isplati nikako u Telenoru ti je pretplata veca za skoro 1000din (1000x24=24000).Znaci imas 24000 razloga da ostanes u mts-u. Naravno ako koristis net puno preko mob tu je Telenor povoljniji jer ti daje neograniceno net.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ali to "neograniceno" je ipak ograniceno. 8) Tj. ogranicena je brzina, posle iskoristenih MB iz paketa.

Bananamen
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sub, 09. Maj 2009. 18:38

Post od Bananamen »

kako je veca za soma pretplata , telenoru je 2990 mesecno a u mts-u 3170 cini mi se...samo me zanima koji je operater sto se tice neta bolji??

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Post od Baraba »

Imaš u ovoj temi:
viewtopic.php?t=21642

MTS ubedljivo najgori.

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Jel koristi neko prenesi i surfuj 500 kod telenora? Sta se podrazumeva pod smanjenom brzinom surfovanja kad se iskoristi onih 500mb? I kolika je max brzina, a kolika je ta smanjena?

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Maksimalna brzina je ona koju podržavaju uredjaj i mreža na datoj lokaciji a može biti do maksimalnih 21 Mbit/s. Nakon istrošenih megabajta po punoj brzini, brzina protoka se ograničava na 64 Kbit/s (download i upload) uz neograničeno korišćenje do kraja obračunskog perioda.
iPhone 6 Plus

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Pa dobro je, tj. nije lose ni tih 64kbps za neki surf.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ne znam kako je sada, možda je protok povećan, ali kada se pojavio Telenor Klik, prošle godine valjda, aktivirao sam i koristio ga. Dok se ne potroši 150MB, to ide super, ali posle... :shock: SonyEricsson W350i, na operi mini je satima ucitavao wap mondo, sa iskljucenim slikama.

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Može li se znati,kako to Telenor , "zna",kada su to potrošeni megabajti po punoj brzini,kada kaže priča da je internet,ahaaa,"upotreba interneta" neograničena. :dry:

Stefan33
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 585
Pridružio se: Sub, 30. Jun 2007. 00:06

Post od Stefan33 »

Ja sam na 'Telenor Moj portal' delu sajta promenio tarifu u prenesi i surfuj 500. Sutradan mi je stigla poruka da je zahtev uspesno obradjen. Na sajtu pise za moj racun da je tarifa prenesi i surfuj 500. Jel to onda to, tj. promenili su mi tarifu? Posto visim sad na netu i ako nisu promenili ko zna koliki ce racun da stigne :blinky: :D

Ako je to to, nisam nesto preterano odusevljen brzinom, cisto ako zatreba pa da mozes da odes na net, mogu tek misliti kakva je ta 'ogranicena' brzina :shock:

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Post od dzonsi »

Stefan33, proveri stanje pa vidi koliko imas preostalih minuta,poruka i mb i ako ti se uklapa to je to...
Ja generalno nisam zadovoljan kako im funkcionise net,nekako mi se cini kao da je spor odziv tj kada kliknem da otvorim neku stranicu on kao da saceka 1-2 sec pa tek onda krene da je ucitava,samo ucitavanje je ok ali me jako smara ta pauza...

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Da, latencija na Telenor Internetu zna jako Ä
iPhone 4 16GB SIM Free

Odgovori