MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Bez obzira dobili pisamce ili ne, svi se rangiraju spram potrosnje ali mislim da nije u poslednjih 6 meseci nego u duzem periodu. Na to se dodaje jos i koliko je ko dugo pretplatnik, kolika su prekoracenja paketa i ko zna sta jos. E sad, posto je MNP proradio, ono sto sam cuo od ljudi koji su produzavali tj ponovo potpisivali ugovornu obavezu, ukoliko se nesto pre isteka uguvorne obaveze ode u poslovnicu i pita za pogodnosti uz opasu kako drugi provajderi nude bolje i vise za iste pare i kako se razmisljas da predjes kod nekog od njih, onda su i ovi iz mts-a popustljiviji i daju vise.
tomas.hokenberi, ako planiras da ostanes na mts-u a obzirom na tvoje prosecne mesecne racune, kontam da ti je mix net m sasvim odgovarajuci paket. Zaista treba umeti prekoraciti tih 600mb iz pretplate...

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

djoxie znaci ima nade :D samo mi jos reci nisam te razumeo jel broj ostaje isti? takodje me zanima, ako izaberem neki mix net paket, jel vazi za nas koji predjemo ova akcija 50% popusta na pretplatu?[/b]

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

broj ostaje isti, kartica se menja jer se za kontrolu troskova koristi prepaid kartica, pa se dobija kartica za postpaid sistem, e a 50% je već naučna fantastika, pitao sam na licu mesta ali ne moze... bilo bi previše
::luv phonez::

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

tomas.hokenberi, a sto ne bi uzeo MixNet L, 600min 1500sms i 1500MB, uz 50% popusta, oko 973.5 din mesecno sa PDV-om!? Ja sam isti uzeo na godinu dana! Posto vidim da ti je racun oko 1200din prosecan! Pozdrav! :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

djoxie hvala na informacijama, poslao sam poruku korisnickom servisu.
pronasao sam ovaj Zvezda postpaid SEVER 750 din, 100 min 300 sms i 0 din prema 5 brojeva sto je savreno! :D POZ

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

darkonda, da,ali ti se naplacuje uspostava veze, koliko sam ja upoznat, prema tih 5 brojeva! :?

ps. ljudi, radi provere stanja od jutros na mt:s-u, cak je i azuriranje bolje, ili mi se samo tako cini? :o
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Ensiferum, ja sam zapravo planirao Mix Net M uz 50% popusta, posto i Mix Net M pokriva moj gprs protok, a ni na Mix 250 nisam trosio minute do kraja. No videcu sta mi nude.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

Uspostava veze sa F&F brojevima se naplaćuje 2 dinara, dok se za ostale pozive naplaćuje 4 dinara i to nakon što potrošite minute uključene u pretplatu. Zauzeće ili poziv na koji nije odgovoreno se ne naplaćuje.

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

deksicom, možes da reakiviraš broj ali na postpaid, mislim da na prepaid neće dati. Mada zašto bi zbog toga izgubili jednu mušteriju.
Za sada i bez ikakvih Novogodišnjih promocia mts je najbolji. Malo ih telefoni zezaju ali i tu umeju da bljesnu. Provera već danas radi, mnogo su se popravili. Moj novi operater :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

knjaz, malopre sam im napisao meil pa cu videti sta ce mi oni odgovoriti, a i ovih dana cu i morati da odem do njih jer ce mi biti potrban jos jedan broj, pa ili ovaj stari ili neki novi opredelio sam se za mts pripeid.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

Da li ste videli ponudu android teefona uz mt:s pakete?.Naime, nude HTC desire Z za 15 000 uz MixNet M, a za istu sumu novca nude Wildfire S !, u čemu je caka?, HTC desire z je jako moćan telefon, odlična tastatura, solidna kamera, isti kao desire S, samo sa tastaturom.Ako je istina ono što piše na sajtu, to je odlična ponuda.....
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

slavko101
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 218
Pridružio se: Sub, 13. Jun 2009. 14:21

Post od slavko101 »

darkonda, Meni je ta ponuda za 0 din razgovor a da se placa uspostava veze najgora ponuda. Primera radi, neka se dva puta dnevno cujes sa tih 5 izabranih brojeva p atako na mesecnom nivou samo na uspostavu veze bi trosio : 5x2x30x2din=600din, malo li je :o
Samo da naglasim da je ovo moje licno misljenje.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

ajd da razjasnimo nesto, sto me kopka :)
kad pocinje f&f akcija 0 din prema izabranih 5 brojeva? dali od pocetka se prvo trose ti minuti sto se dobiju pa tek onda se racuna 0 din minut?
ili ja mogu slobodno da pricam sa f&f dok ti minuti ostaju netaknuti? ne znam dali me razumete sta pitam..

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Najbolje bi bilo da se javi neko ko ima neki od paketa "Moj klub" i da razjasni. Ja sam razumeo da se minuti iz paketa ne trose kad se zove neki od tih 5 F&F brojeva, ali da se za svaki pozi ka F&F brojevima naplacuje uspostava veze (bez obzira da li su minuti iz paketa potroseni ili ne).

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Daklem evo kako je prosla moja poseta poslovnici. Svrstali su me u 4-tu grupu (racunali su prosek potrosnje u 2 godine, a prve godine sam imao relativno malu potrosnju, u odnosu na drugu). Ponudili su mi da uzmem paket MIX750 i za dinar neke krs aparate "koji nisu normalno za dinar uz Mix750". Ako kazem da je primer takvog aparata bio Samsung Star II kao najbolji u ponudi, onda je sve jasno.

Kako mi nista od ponude nije odgovaralo - odlucio sam da ostanem pri prvobitnoj nakani (50% popusta na Mix Net M), jedino sam umesto na 24 meseca, sklopio ugovor na 12 meseci, pa cu videti sta ce biti iduce godine u ovo vreme. Daklem 300 minuta u svim mrezama, 600 poruka i 600 MB za 0.5*1121,00 din = 560,50 din mesecno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Neznam zasto moj klub tarifa?Ja sam kao i gornje javljanje,uzeo Ugovor sa 50 % na Mix net M,jer mislim da te tarife najvise pruzaju,od mts-ovih tarifa.Sad sam povecao na L,jer sam video da mi ta varijanta menja sve,cak i potrebu za fiksnim telefonom,jer uz dobar tel.imam sve.Nemogu da shvatim one koji kazu da kod mts,zvuk u slusalici "krcka",a kod ovih drugih ne...Bio sam zagrizeni krisnik Telenora,ugovor mi istice za dva meseca i necu ga produzavati.Ostajem na mts i nadam se da ce 50% biti i dogodine,jer sam uzeo ugovor na goinu kao i "tomas",ajd reko da vidim sta ce biti za godinu dana,ali da sam znao tada sigurno bih ga sklopio na 2 godine. :disgust:

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

molim nekog ko ima MOJ KLUB paket da se javi i razjasni nam probleme oko f&f brojeva
:disgust:
ali ja mislim da se prvo potrose minuti pa onda vazi 0din prema f&f + uspostava veze... :uhuh:

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

PetarI, ja bih uzeo "Moj klub" tarifu zbog razgovora sa devojkom. Ali to kad se ne bi placala uspostava veze za svaki razgovor (onako kako mislim da jeste). Jeste da su MIXNet paketi bolji, ali kad cesto i dugo razgovaras sa jednim brojem, 300 minuta spiskas za 10ak dana, tako da je resenje da se za taj broj/brojeve ne trose minuti iz osnovne pretplate.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

niti iko ima moj klub tarifu, niti mi ovi iz mts-a vracaju mail u vezi promene kontrole troskova po ugovorom. U petak sam im poslo...

Bodibiber
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 127
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 20:02

Post od Bodibiber »

Jel to mene moje oci izdaju ili sam ipak dobro video da se u Handy prodaje SE xperia Neo V za 12800 dinara uz mixnet m paket. Ako je to tacno onda je to fenomenalna ponuda :))))

Odgovori