Telekom Srbija - Fiksna telefonija

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Učesnici tendera za fiksnog operatora

Republička agencija za telekomunikacije danas je saopštila da su četiri kompanije otkupile konkursnu dokumentaciju za učešće u javnom nadmetanju za licencu za drugog fiksnog operatora u Srbiji.

Dokumentaciju su otkupili: Telenor: mobilni, fiksni i kablovski operator iz Norveške koji u Srbiji trenutno ima mobilnu mrežu, Vip mobile: mobilni operator u Srbiji, deo Mobilkom Austria grupe koja je u vlasništvu kompanije Telekom Austria, Kerseyco Trading Limited: kompanija sa Kipra koja je vlasnik internet provajdera Verat.Net i Konsing Group: srpsko-američka kompanija koja se bavi konsaltingom i uslugama u oblasti telekomunikacija.

Kompanije koje su otkupile dokumentaciju imaju pravo da do 12. januara 2010. godine dostave ponude za licencu za drugog fiksnog operatora.

Licenca će biti dodeljena na deset godina, a prema uslovima konkursa na nadmetanju mogu učestvovati telekomunikacione kompanije koje su u 2008. godini imale prihod veći od 200 miliona dolara i preko milion korisnika, kao i one koje planiraju da se bave telekomunikacijama i spremne su da uplate depozit od 10 miliona evra.

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php ... _id=396390
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Post od sigi »

ove dve su mi jako poznate , a za ovaj telenor i ove druge iz austrije nikada nisam ni cuo a vi ? :D :lol: :D :lol:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Video sam ovu reklamu sto daje Telekom,zove se box. Sta mislite da li se isplati ovo sve u jednom? Pretplata ne deluje uopste mnogo. Samo ne znam koliko je to 300 impuksa u fiksnoj,ne koristim ga mnogo,ali jel moze to da sluzi necemu mesecno?

http://www.open.telekom.rs/box/Default.aspx
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

300 impulsa dobijas svakako svaki mesec i sa obicnom pretplatom, to mu dodje oko 117 dinara :D Imas na open.telekom.rs sve samo treba iscitati :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori