Telenor Akcije

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
misternobg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 09:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misternobg »

To je njihova logika (operatera), ali ja kazem kako bi trebalo da bude, sto se tice uspostave veze, onda bi ljudi sigurno vise pricali a ne bi obavljali uglavnom kratke pozive, zar ne mislis da je skupo 3 dinara za poruku i 3,5 din za uspostavu veze pdv-om? Koliko se ja secam prvih par godina se nije placala uspostava veze, kasnije je uvedena mislim 99. ali nije to tako bitno kad je uvedena govorim o principu. Zato sam i uzeo jos jedan broj kod konkurencije jer mi je mnogo 3,5 za uspostavu veze i 3 za poruku, a oni naravno mogu da stave i 5 dinara ako hoce. Ako visina mesecne pretplate odredjuje cenu minuta zasto ne odredjuje i cenu poruke nego je cena poruke uvek ista? Pristao bih makar na to sto veca pretplata to niza cena poruke, radi se o prenesi paketu. Govorim o tome da nemaju dovoljno takta pri odredjivanju paketa :smutny:

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Opet pukla mreza :blinky: bar ovde kod mene na vracaru.Dok sa pricao samo je nestao glas sagovornika,a veza i dalje radi.I sad mi stizu poruke o propustenim pozivima :uhuh:
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

meni nije radila od 12 i 30 do 13 h u sapcu bas kada mi je trebao telefon nije radilo :x
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

U centru BG-a, od nekih 12 pa nadalje mene niko nije mogao da pozove, telefon nista ne prikazuje a samo stizu poruke o propustenim pozivima! Poruke koje sam ja slao stizale su posle sat vremena... Nadam se da rade nesto korisno kad im mreza ovako puca!

PozZ

Minus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 02:33

Post od Minus »

Rade nesto procitao sam u nekim od novina izdanje je 21.09 da se izvinjavaju i spominju neke radove unapređenja i sl. mislim da je bilo 24h ili neke slicne novine...

misterno

pazi ovako koliko se vidi ciljna grupa za prenesi paket su standardni korisnici i oni pliceg dzepa tj ako koristis broj do 2000 din isplati ti se, sve preko jok. Verujem da ce vremenom i uvesti paket sa sms om ali ce ispasti kao na pre paid varijanti da ti se poziv nece isplatiti tj da ce biti na 60sec zaokruzivanja...

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

Evo, ja bih zeleo da postavim pitanje za djuica:

Da li je u planu neki paket u kome ce biti STVARNO JEFTINE poruke??? Recimo da bude stalna cena kao sa nekim tarifnim dodatkom, tj. ispod dinara po poruci. Nema veze, neka on bude skup za razhovor, i 10din po minuti ako treba, ali da poruke budu jeftine... Ovo me interesuje zato sto ja recimo posaljem oko 700 poruka, a pricam jako malo, pa bi mi to odgovaralo... A, ja sigurno nism jedini koji salje dosta poruke, i sigurno bi se tu naslo dosta novih korisnika...
iPhone + CX300

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Fleksi 4000 je nešto najpovoljnije, trenutno ...

Za 4.000 RSD minimalne mesečne potrošnje možeš da pošalješ 3076 poruka ... iliti 1,3 RSD po poruci ...
Samsung Omnia HD 8GB

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

make. believe

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

gajic_ivan, jel ima da se nadje u Telenoru crna Nokia E50?
fon je povoljan, ja ako bi uzimao paket uzeo bi onaj: Prenesi 125, fon platim 100 i kusur evra i placam mesecno 500 din, to ko kredit.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

misternobg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Ned, 20. Avg 2006. 09:10
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od misternobg »

Za jedan dinar, ali uz paket fleksi 4000 gde mesecno placas 4000 din iako si pricao za manje od 4000 pa ti vidi da li se ispalti :) Oni stave najmanju cenu ali ona ide uz najskuplji paket!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

kljun, mislim da nema... nisam video ni jednu drugu varijantu osim ove kao sto je na slici.

valjda ce uskoro biti na popustu i jaci modeli poput n76 i n95, al to verovatno zavisi od toga kad ce vip poceti sa postpaidom...
make. believe

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

misternobg, pa naravno, on i jesu napisali VEĆ OD JEDAN DINAR, sto znaci da je to minimalna cena, a ne prosecna... Tako ti je i kad kupujes auto, recimo mercedes stavi sliku AMG verzije, a napise cenu nekog od 2000 kubika :dry:
iPhone + CX300

Miloske83
Banned
Postovi: 272
Pridružio se: Pet, 17. Avg 2007. 18:44

Post od Miloske83 »

Cao jel bi mogao neko da mi pomogne i da mi kaze koliko bi me u telenoru uz ove silne popuste kostao se k810?uz neku pretplatu ne vise od hiljadarke mesecno naravno sa pdv-emom.na onom sajtu mi nista nije jasno :? :wacko:

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Miloske83 pa mozes ga uzeti za 20.990 dinara, uz mesecnu pretplatu od 500+pdv, i to uz tarifni paket prenesi 125 i fleksi 500, sa obavezom na 2 godine.
a mozes i u paketu prenesi 250 ili fleksi 1000 i onda ti pretplata iznosi 1000 dinara + pdv, i to za 14.990 dinara.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Minus
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 02:33

Post od Minus »

Miloske83 kako kljun rece 14990 stim sto u novembru daju 1500 din popusta na tu cenu. moja ti je preporuka prenesi 250 ako ne koristis internet i sl. posto ti se sve sto ne potrosis prenosi u sledeci mesec
al ovo samo ako hoces da dajes 1180 din sa sve pdv om mesecno :D

djuice
Banned
Postovi: 253
Pridružio se: Sre, 28. Mar 2007. 19:58

Post od djuice »

"Kako putuju „najbolje želje“ u Srbiji

Brojnije elektronske nego klasične čestitke

Stanovnici Srbije sve manje šalju klasične novogodišnje čestitke, opredeljujući se za elektronske oblike - internet, SMS i, sve češće, MMS čestitke, saznaje Beta u krugovima operatera mobilne telefonije i klasičnoj poštanskoj službi.

U prvih 20 dana decembra korisnici „Telenora“ su poslali više od 20.000 Unicefovih multimedijalnih čestitki. Na drugoj strani, PTT Srbije je saopštila da je za 30 proteklih godina broj poštanskih čestitki za novogodišnje i božićne praznike smanjen deset puta.

Prošle godine poštari su isporučili 350.000 čestitki, 2005. oko 400.000 komada, a 2004. oko pola miliona čestitki. Oko 70 odsto čestitki šalju firme, navode u PTT-u.

Sedamdesete godine su bile rekordne, a tada su poštari raznosili tri do četiri miliona upakovanih „najboljih želja“, naveli su u PTT-u. Svakog decembra angažovano je na stotine radnika preko omladinskih i studentskih zadruga kako bi na vreme isporučili poštu."

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/g ... e-cestitke

-Ovo je stvarno lepo cuti jer sav prihod od elektronske prodaje čestitiki biće uplacen na Unicefov račun za programe pomoći deci u našoj zemlji.
djuice user permanently deactivated.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor pokreće nagradnu igru "Olimpijska lutrija"

Telenor, kao generalni sponzor olimpijskog tima Srbije, pokreće nagradnu igru „Olimpijska lutrija“, koja će za sve korisnike trajati do 30. juna. Glavne nagrade su dva putovanja na Olimpijske igre u Peking, za dve osobe, čiji dobitnici će biti poznati 2. jula u podne. Do tada, pravo učešća imaju svi Telenorovi pripejd korisnici koji dopune kredit sa minimum 300 dinara odojednom i postpejd korisnici koji sa WAP portala preuzmu fotografiju sa temom Olimpijskih igara.
Telenor
Korisnici koji se budu kvalifikovali za nagradnu igru, učestvovaće i u izvlačenju dnevnih nagrada. Najvrednija dnevna nagrada za sve korisnike biće telefon Samsung J700, dok su nagrade poput besplatnih SMS poruka, besplatnih minuta razgovora u mreži ili megabajta Telenor Interneta, namenjene samo pripejd korisnicima.

Izvlačenje dnevnih nagrada obavljaće se svakog dana u 12 časova, a dobitnici će biti obaveštavani putem SMS poruke. Za korisnike koji se kvalifikuju u petak, subotu i nedelju, izvlačenje će se obavljati ponedeljkom.

Svi učesnici automatski su kvalifikovani za glavne nagrade, putovanja na Olimpijske igre u Peking za dve osobe. Za učešće u nagradnoj igri „Olimpijska lutrija“ korisnici se mogu se prijaviti neograničen broj puta.

U nagradnoj igri pravo učešća imaju samo fizička lica sa prebivalištem u Srbiji.

http://www.telenor.rs/?section=private&page=5400
iPhone 6 Plus

Odgovori