VIP - raskid ugovora

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: VIP - raskid ugovora

Post od sugarcoated_ass »

Druze, ja sam na Vipu od pocetka... medju prvima sam uzeo one promo kartice. Prosle godine sam 3. put potpisao ugovor... Nisam imao bas nikakvih problema dok nisu postali "mreza broj 1", kako su sami sebe prozvali. Od tada malo malo ne radi net ili mi "zbog moje bezbednosti" iskljucuju net na svakih potrosenih 200MB iako imam 3GB u paketu, pre neki dan u celom Novom Sadu nije radila Vipova mreza jer su nenajavljeno izvodili radove... ja moram da ih trpim jos nesto vise od godinu dana i posle toga me jedino mogu zadrzati sa nekom ekstra ponudom paketa koju mi drugi operater nece ponuditi... u suprotnom pravac mts!

thePriest
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Sub, 01. Maj 2010. 10:55
Lokacija: Beograd

Re: VIP - raskid ugovora

Post od thePriest »

To o prekidu neta na svakih pola sata, necu ni da pricam. Idioti. Mnoooogo losiji kvalitet mreze od mts-ovog. Koja crna mreza br.1. Ja presao kod njih zbog HTC One X, ali, srecom, sad svi operateri imaju dobre telefone u ponudi. Jedva cekam da se rastosiljam ove neprofesionalne bagre.
HTC Desire

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: VIP - raskid ugovora

Post od miodrage »

Ne znam za Vas ljudi, ali ja evo jos metar dana i istice mi ugovor o Vipu i vec merkam sta cu novoga da trazim. Do sada nisam imao P od problema, net radi, pozivi i poruke sve kako treba, pretplatu nikad nisam probio, uzeo svojevremeno zeni C3-01, 3x isao na servis, sva 3x preuzeli aparat, stigao uvek u roku od 8 dana popravljen (sad sto je to najgori krsh od resistive ekrana nije moja krivica)... Zaista nemam sta da se zalim.
Dao Bog da potraju dupli Smartovi, jer mene to spasava samo tako!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sigi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:12

Re: VIP - raskid ugovora

Post od sigi »

:D
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... tra-373982

zanimljivosti iz sveta raskida ugovora iz eu tj kod nasish ljepih susjeda mislim da je ovo pre svega poucno ali ne za nas kao korisnike nego za njiove pizdarije

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: VIP - raskid ugovora

Post od skar »

Ja sam raskinuo ugovor zbog uzasnog signala,19. Maja vrsim proveru stanja jer mi racun istice za 2 dana,kad ono oho,veselje,prekoracenje za svega 20.580 din...kaze prekoracili ste MB...kako covece prekoracio kad sam kupio dodatnih 500mb na svojih 700mb...pa nmg 2gb potrositi u roku od 2 dana...slao sam molbe,imam i uslikano da im kroz sistem ne prolaze uplate MB...i dobio sam upozorenje pred utuženje..racun ne nameravam da platim,po orvi put u zivotu,jer su lopovi

jozef
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 08. Okt 2014. 00:34
:: Nokia Lumia 520

Re: VIP - raskid ugovora

Post od jozef »

Zanimljivo iz VIPa: http://zastitakorisnika.wordpress.com A korisno i za druge operatere.

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: VIP - raskid ugovora

Post od knjaz »

Bečki su to lopovi. I ovo sa tarifiranjem 90/60 korisnik nema šanse da potroši broj minuta iz paketa jer mu uvek za prvi skidaju 1,5. Ratel bi tu trebao da reaguje. Neko reče da je u Hrvatskoj i u EU tarifiranje na sekundu, što je i logično u uređenim zemljama.
Vip krade i na minutima, na internetu, na popustima, računima....

Odgovori