Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

neznam kakve su ponude bile kod operatera u okruzenju za vreme bozica i nove godine u ex yu republikama i sire ali telenoru je bilo kao da nisu novogodisnji praznici,nista sto bi privuklo paznju starih i novih korisnika i jos mi se gade na pomisao kad treba covek da ih moli za popust od 50 posto na nepovoljne pakete i jos da im dam novac pa dokle vise.Gospodo iz telenora ako mislite da uzmete od nas novac onda nam ponudite nesto konkretno i normalno i novac je vas.Jos i dalje vrti ona njihova glupa promocija razgovarajte sa omiljenom osobom do kraja 2014g a sta posle ostalih godinu dana.Pa zato ima omiljeni broj.A njhova fora sa vaucerima je totalno bezveze.I zato kad pogledam tu reklamu meni se smuci i neobracam paznju.Sve koje znam su preslu sa telenora u vip a najvise njih u mts,sto kroz box pakete ili su uzeli 50 posto popusta ili uzeli tel.Masovno su uzimali huawei g700.Tako da telenor ukoliko nepromeni svoju politiku polako ima da gubi utakmicu.

ducka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 12:00

Re: Telenor novosti

Post od ducka »

PetarI napisao:Ovo nema veze sa poštom/bankom ...Kliring je nešto što radi platni promet,na osnovu mase,ajde da kažem,uplata i isplata,pravnih i fizičkih lica,a radi se 3-4 puta u toku dana,upravo da bi velika masa toga "prošla" i da ne bi bilo upravo toga,kašnjenja u naplati.Zadnji kliring je oko 16 časova za tekući dan.Znači SVE uplaćeno do 16 sati,bilo u pošti,bilo u banci je do 17 časova SIGURNO na računu onoga kome uplaćujete...Telenor,Mts,Vip...Ako vaša uplata kasni,onda kasni zbog neažurnosti službe Telenora,Mts,Vipa koja je zadužena da proknjiži sav promet svoje firme,pa i Vašu uplatu.Znači NEMA veze sa mestom uplate.Ako ste uplatili posle 17 sati,npr.pošta onda Vaša uplata "leže" prvim kliringom naredni dan,ako ste uplatili u pošti u subotu(ili čak nedelju,jer i takvih ima),onda uplata leže prvim kliringom u prvi naredni radni dan...
Što će reći...zašto nas nebi držali malo "na ledu"...onda smo im zahvalni što su nas ponovo uključili,pa ako treba neka naplate taj mali penal....druga stvar je ako ste i posle upozorenja isključeni,mada bi i tada morali isti dan,po uplati da odreaguju,znači NEVALJA sistem naplate onoga ko kasni sa uključenjem,ili možda valja... :)
Nemam ni najmanji razlog da ti nešto ne verujem ili da sporim bilo šta što si rekao.
Dugogodišnje iskustvo "sa terena" mi govori da sam UVEK dobio sms potvrdu od strane Telenora da je uplata proknjižena SUTRADAN (prvi sledeći radni dan) od trenutka kada sam platio, za plaćanja preko e-bankinga banke.
Nekoliko puta sam morao da plaćam račun u pošti, i UVEK je trebalo više vremena (duže od jednog radnog dana) da mi Telenor potvrdi da su moje pare legle.
Bilo bi zgodno da se javi neko ko plaća račun u Reiffeisen banci i kaže nam kada u tom slučaju dobija potvrdu da je račun plaćen.

ducka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 12:00

Re: Telenor novosti

Post od ducka »

pancosu napisao:Nije DUCKA sad bas problem iskljucenje sa mreze, zastitio sam iskljucenje. Znam i kad se prosledjuju uplate, do 14 uplata se proknjizava tog dana, a posle 14, sutra prepodne. To kod proknjizenja uplate je kriv Telenor. Meni je problem sto sam dobio sad racun za novembar 2850.00, a pretplata mi je 1850.00. U racunu stoji sravka Koriscenje (nemam pojma cega) i Premium servis(ne znam koji). Koristiv ovaj paket vrc godinu dana i samo sam net dva puta potrosio (pis 1000).
Mogao si i svaki put potrošiti internet iz paketa, ne bi ti naplatili naknadni data saobraćaj, već bi ti spustili brzinu. To sigurno i sam znaš.
Sve vezano za stavku korišćenje možeš videti na poleđini računa. Ukoliko ni to nije dovoljno, a račun za novembar je u pitanju, od 04. decembra imaš pristup listingu, pa baci pogled, i vidi ima li nečega što odstupa od tvoje regularne potrošnje.
Pogledaj šta je to što čini iznos većim za 1000din. Od onog koji si očekivao, pa reci, možda će neko već naći smisleno obrazloženje.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

Nenad-77 napisao:Sve koje znam su preslu sa telenora u vip a najvise njih u mts,sto kroz box pakete ili su uzeli 50 posto popusta ili uzeli tel.Masovno su uzimali huawei g700.Tako da telenor ukoliko nepromeni svoju politiku polako ima da gubi utakmicu.
Kazem ja, bice interesantno videti trzisno ucesce operatera na kraju 2013 (ili Q1 2014). Kod mene samo sestra ostala (zbog decka), a nas deset je bilo na telenoru do pre godinu dana. Glavni adut telenora su bili minuti u mrezi (kada spucas min ka svim), ali samo u jednom trenutku skontas da vise sa tim minutima nemas koga da zoves :D Ali ne skontas samo ti, nego i ono dvoje-troje preostalih (jer su se i njihovi 'krugovi' raspali), i tako u decembru nastupi opsta bezanija, raspade se sve ko kula od karata.

Jbg, telenorov glavni adut se okrenuo protiv njega. Rizican je bio taj telenorov sistem, mac sa dve ostrice. Jer s jedne strane drzi te ekipa na okupu i stvaraju se ta cvrsta jezgra korisnika, a sa druge strane ako jezgro krene da se raspada, ode sve u majcinu :D Onda ode i onaj ko nije hteo. Najveci je problem sto jezgro krene da se raspada neprimetno, a kada to primetis, onda je vec kasno - brod vec tone. I tada naglo krene domino efekat. Jer svaki sledeci ima jos jedan razlog manje da ostane nego prethodni. I ovim poslednjima preostaje jedino da podnesu zahtev za prenos i da ugase svetlo. Jer sa 150 minuta na ceo mesec za 1000 (hiljadu) dinara i ne mogu bas da se raspricaju.

Dal treba ista vise reci ako ti kazem da su se moji mama i tata koji jedva poruku znaju da posalju (znaju da salju i slike preko vibera i da citaju novine, eee) :P , raspitivali kod mene kako se prenosi broj (znaci sami su saznali za prenos broja (pitaj boga kako :P :) ) i sami su izrazili zelju da prenesu brojeve (wtf?!), bez da sam im ja ikada spomenuo da to uopste postoji - na kraju krajeva, ja sam tada bio na telenoru, zasto bih razbijao jezgro i usadjivao im lude ideje u glavu za nesto sto im je poslednja rupa na svirali... Kad ono, medjutim. Kao, sine, a sta je to box, a kakva je ovo promocija u vipu... I na kraju mama ode u mts (box), tata u vip.
Poenta je, koliko god da sam ga ja ovde malo iskarikirao, kada je ta svest dosla cak i do njih, onda ti je stvarno jasno koliko ima sati...

I pravo bi cudo bilo da ovaj put ratelov izvestaj pokaze drugacije. Jer se u poslednjih godinu dana odnos snaga promenio vise nego ikad. Posebno bih voleo da vidim odnos postpaid korisnika (to jedino priznajem) jer i ja sam imam ovde dve telenorove prepaid 069 kartice, koje i nisu dostupne cak, ali izmotavam se tako jednom u dva meseca pa posaljem neki sms, dovoljno da se u ratelovovom sistemu vode kao aktivne. Ali slaba je to uteha za Telenor.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

pancosu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 03. Jan 2014. 01:59
:: Alcatel 995
Lokacija: Subotica

Re: Telenor novosti

Post od pancosu »

Evo bio sam u Telenor, podneo zahtev za reklamaciju racuna za Novembar. Tip u Telenoru nije znao odmah da odgovori "Sta je Premium servis" 240,00rds , ispostavilo se da je to Akcija za malu Tijanu Ognjenovic i za to mi nije krivo. Sto se tice stavke "Koriscenje" 767,60rds, za nju ne zna sta je i nije mogao da mi da odgovor. Za koji dan cu biti obavesten "" Racun za decembar mi je naravno veci od pretplate i iznosi 2.249,44rds i imam opet stavku "Koriscenje" ,ali je sad ona 175,20rds. Nista nisam prekoracio sto se tice poziva i sms-a. Jedino net sa potrosio, ali se on ne racuna. Sve u svemu, mogu da lupe 10.000,00rds i nikom nista, ako nemas odjednom da platis, moze i na rate, a sto se tice zbog cega je toliki racun, ne znam (oni).!?

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Ma ovi u telenorusu postali bagra poceli su kao pilicari da stavljaju neke izmisljene stavke.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Telenor novosti

Post od m@c|-|oR »

Pozicija "korišćenje" u računu se odnosi na saobraćaj - minute i poruke. Detalji se mogu videti na drugoj strani, a i na listingu na internetu.
Lako se može utvrditi da li je nešto muvano ili nije.
Ja bih u ovom slučaju podneo reklamaciju na račun i tražio da mi dokažu da sam to napravio. Pod uslovom da sam potpuno siguran da sam u pravu.
Dobro je imati i neku aplikaciju za merenje saobraćaja (3g call meter ili nešto slično) kao dokaz.
Moram reći da za sve vreme kod njih - 14 godina - imao sam samo dve reklamacije i obe su prihvatili.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

pancosu, da nisi mozda menjao paket tog meseca? :|
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

pancosu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 03. Jan 2014. 01:59
:: Alcatel 995
Lokacija: Subotica

Re: Telenor novosti

Post od pancosu »

Sam je rekao da nisam nista prekoracio, samo net. Sve to pise i na racunu za Novembar. Nije znao da kaze sta je to, za Premium servis je redom lupao sta bi bilo, ali nije od toga nista. Na kraju je ono sto sam napisao. Dobicu odgovor za nekoliko dana. Cak mi je rekao da ne uplatim racun, nego da zastitim iskljucenje. Sto znaci da ce meni biti ugasena mreza u ponedeljak, a odgovor ko zna kad ce da stigne. I naravno, dodatni trosak ukljucenja...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

pancosu, da nisi mozda menjao paket tog meseca? :| :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

pancosu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 03. Jan 2014. 01:59
:: Alcatel 995
Lokacija: Subotica

Re: Telenor novosti

Post od pancosu »

Nisam menjao paket, od pocetka mi je Prenesi i surfuj 1000. Mislim da je to. Net vise ni ne mogu koristiti, otkad sam ga ubrzao, kako je stojalo u njihovom sms-u. Sacuvaj poruku i ubrzaj net. Pitao sam dali je to mozda, rekao je da to nije sigurno. Dobicete odgovor za par dana.

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Pa to ti je to ubrzanje neta.Da nisi slucajno potrosio internet saobracaj po punoj brzini pa su ti oni gospoda poslali poruku da ubrzas internet sa aktivirajucim linkom ati si ustvari kupio internet dodatak od neznam tacno koliko mb 150 300 ili 500mb.oni su ti poslali tu poruku sa linkom kao ubrzaj internet bilo im je zao da ti budespor net ali nisu napisali da ti kupujes internet dodatak po paprenoj ceni znaci da su to lopovi i prevaranti da ih nema na blizu.Iza tako lepe paravan zavese krije se podmuklost znaci kad kod njih odes da uzmes postpejd paket i jos telefon oni su stobom tako ljupki i slatki dok nepotpises ugovor(MAMIM TE MAMIM DOK TE NEZIMAMIM)a posle toga cuti i trpi njihovo bahato ponasanje.Mazu oci sa kojem kakvim glupostima i pricama o 1000 min a nekazu da se ti minuti dobijaju i trose nakon potrosenih min iz nacinalnog saobracaja.taj njihov radnik sto ti rekao da neplatis racun vec samo da zastitis broj od iskljucenja nema blage veze o zivotu,ako nesto nezna nek pita nekoga i neka uci da radi svoj posao.Ti da platis racun 10000din nakon uvazenja reklamacije u tvoju korist novac ce ti biti vracen ilices imaces pretplatu na broj znaci kao da si avansno uplatio neku sumu novca.E to vam je taj telenor pametna mreza i profesionalnos.Hvala bogu sa telenorom nemam posla.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Nenade svi su takvi, ja ne znam firmu koja radi za profit a da nema za cilj da te prvo privuče a da ih je posle više briga za tebe (nas) nego za svoj profit. Nije to ništa što je izmislio Telenor niti će to nestati sa njim. Razumem da si ogorčen na njih i to s punim pravom, ali veruj mi i ostale isto toliko briga za tebe kao i Telenor, jedino su ovi zacrtali neki cilj a Telenor je negde u svom svetu, bez neke jasne strategije i rekao bih bez uvida u realnost i bojim se da će videti kako stvari stoje tek kad bude kasno za njih, što na kraju krajeva uopšte nije moj problem.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

Nenad-77, lele brate mili, nacrni ih ti na pravdi boga. Ovaj internet umesto da potrosacima podari moc da se lakse nego ikada izbore za svoja prava, zbog ovakvih nebuloznih komentara (a brate, kako drugacije da napisem, ovo nema veze sa zivotom), sami smo sebe diskreditovali.
Evo ja prvi priznajem - negativne utiske korisnika uopste vise i ne citam - ima ih previse, a nista pametno u njima da se nadje (ne shvatam ih za ozbiljno nikako) jer su u preko 90% svih neuvazenih reklamacija korisnici sami krivi (rekao bih i vise, al cu da ga nagrabusim), a pri tome ne mislim na nesrecne slucajeve probijanja interneta i slucajnog koriscenja interneta u romingu, to moze da se desi svakome (ali zato mislim na ono kada znas da imas 500mb i skines jos 3 giga i onda se cudis "kad si ti to skinuo" ili nije ti radilo stanje poslednjih par dana u mesecu i za to vreme nabijes racun 4000 din, pazi ti koji bolid mora da budes, i onda ti je opet operater kriv) i takodje ne mislim kada dobiju dezinformaciju od korisnickog servisa - ali mislim na razna "proizvoljna" tumacenja ugovora, promocija i korisnickog servisa, a sve to zbog sopstvene pohlepne prirode (o cemu ja to pricam pa ja, kao korisnik, sam bezgresan, savrsen i skroman). I onda se tako na blogu skupi par njih "kompetentnih znalaca" i krene opsta pljuvacina a pri tom vazno je samo da se pljuje, a niko od njih niti zna sta prica, niti zna sta je potpisao, niti zna sta taj paket obuhvata tacno, dokle promocija traje, vazno je samo da se svi medjusobno "kontaju" da je taj operater "bahat" (omiljena blogerska rec), a da pritom se ne daju naslutiit ni tragovi samokriticnosti, ili zelja da se krene od sebe i dostupnih objektivnih cinjenica da se utvrdi sta se tacno desilo makar i po CENU da operator nije kriv!

Necu da gresim dusu za pancosu, jer mozda ce njegova reklamacija biti u vazena (sto je okej), ali pricam generalno kakvo je trenutno stanje stvari. I kako besni potrosaci na internetu zapravo uopste nisu kompetentni za ono sto pisu, ali nekako to uvek tako bude - sto manje znas o cemu pises, to si glasniji.

Evo nek neko kaze da nije tako.

Kazem, em nas diskreditujete, em sto kad neko ima stvarno problem, ne moze da se probije od mora gluposti, em zbunjujete one koji traze pravi savet i informaciju na netu.

I okej, internet je to, toga ce uvek biti, ali ne mora i na ovom forumu.
Poslednja izmena od Lobachewsky u Čet, 09. Jan 2014. 01:34, izmenjeno 1 put ukupno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Nenad-77
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 292
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:51
Lokacija: Lazarevac

Re: Telenor novosti

Post od Nenad-77 »

Znam da svi gledaju svoj profit ali isto tako nija nedajem pare tako lako.Kad sam u decembru potpisivao ugovor u mts prvo sam u celini procitao.Oni sto su cekali iza mene poceli su da prevrcu ocima i razmisljali sta sam sad nasao da citam sto nepotpisujem pa da idem.Znaci svaki ugovor citam do kraja sto mi je nejasno pitam i ako mi je sve okej onda potpisujem.Kad svaku kompaniju zabole uvo za mene i gledaju svoj profit e tako i ja gledam svoj interes gde dobiti vise za iste pare a da kvalitet bde isti sa konkurencijom.Nisam bas toliko ogorcen na telenor nego me nervira misle da smo mi korisnici glupi a oni pametni e malo su se tu zajbali.Ako su okej kompanija zasto neposluju u nema koj austriji svajcarskoj italiji francuskoj englenskoj vec nasli oni da prodaju pamet na brdovitom balkanu.Ne samo telenor vec i druge grane industrije poput renaulta a o tome na nekom drugom forumu.U srbiji svako ko dodje sa strane moze daradi kako hoce a samo mi gradjani srbije nemamo nikakva prava.

EDIT:
Lobachewsky ja nepljujem telenor na forumu
vec kazem da su oni umislili da su
snobovi.pogledaj cene paketa i sadrzaj
paketa,kad ceo svet prd ng imaju akcije i
snizenja pogladaj telenorovu promociju i sve ti
je jasno.Ja sam bio na telenoru i racuni su bili
tacni u dinar znaci nisam imao nikakva
neprijatna iskustva sa njima osim kad su vrsili
optimizaciju paketa okt 2012g izvrsena je
promena paketa bez mog odobrenja i
povecana pretplata jest da se dobilo nesto
vise min i sms ali ipak sam trebao i ja kao
korisnik da se slozim sa time.Nisam presao u
mts mrezu zbog optimizacije vec i zbog svoje
racunice gde za iste pare dobijam vise i tu je
bio izbor za mts.u izboru su bili mts i vip a
uzeo sam mts samo sto je bolje pokriveniji 3g
signal od vipa.Naravno da ugovor citam od
prvedo poslednje strane.Ka sto telenor ima
propusta tako imaju mts i vip ali znaj sigurno
manje nego mts.Ja jos svoj paket nisam
prekoracio min sms niti mb jer tacno znam
svoju potrosnju i svestan svojih postupaka da
ako prekoracim moram da platim i nije mi kriv
ni telenor mts niti vip.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Telenor novosti

Post od Lobachewsky »

Da se razumemo. Ja nemam nista protiv pljuvanja Telenora ili bilo kog drugog operatera. Ali ako se pljuje, neka se pljuje argumentovano. :) A ne ono kada se upadne u kolektivni delirijum i onda krene pljuvacina samo radi pljuvacine. Konkretno, onaj tvoj gornji post na koji sam se nadovezao. Covek kada ga cita zaboravi i zasto smo uopste krenuli da pljujemo telenor (cak se i zapita da li uopste postoji razlog zbog kojeg ga pljujemo ili samo hejtujemo tek onako). Pre neku stranu lepo krenes da izrazavas svoje nezadovoljstvo kako su najnepovoljniji i onda upadnes u flow, jedno drugo trece, i na kraju iz izmisljenih cinjenica zakljucis da su prevaranti, podmukli i sta sve ne.
Pazi ti taj tvoj komentar na koji sam ja reagovao - nema veze sa nezadovoljstvom zbog skupoce, nedostatka promocija, slabim paketima, nego bas sa onim delirijumom o kome ti ja pricam:
Nenad-77 napisao:Pa to ti je to ubrzanje neta.Da nisi slucajno potrosio internet saobracaj po punoj brzini pa su ti oni gospoda poslali poruku da ubrzas internet sa aktivirajucim linkom ati si ustvari kupio internet dodatak od neznam tacno koliko mb 150 300 ili 500mb.oni su ti poslali tu poruku sa linkom kao ubrzaj internet bilo im je zao da ti budespor net ali nisu napisali da ti kupujes internet dodatak po paprenoj ceni znaci da su to lopovi i prevaranti da ih nema na blizu.Iza tako lepe paravan zavese krije se podmuklost znaci kad kod njih odes da uzmes postpejd paket i jos telefon oni su stobom tako ljupki i slatki dok nepotpises ugovor(MAMIM TE MAMIM DOK TE NEZIMAMIM)a posle toga cuti i trpi njihovo bahato ponasanje.Mazu oci sa kojem kakvim glupostima i pricama o 1000 min a nekazu da se ti minuti dobijaju i trose nakon potrosenih min iz nacinalnog saobracaja
...
Nista od ovoga nije tacno, ali da si bar proverio nego nisi ni to. Zbog toga onaj moj post. A ne sto sam ja protiv pljuvacine. Slazem se sa tobom da su umislili da su snobovi i da mi tu nesto glumataju, a ustvari pucaju. Slazem se sa tobom i da su nepovoljni i najskuplji sve to stoji (ja sam medju prvima izneo nezadovoljstvo zbog njihovog "zimskog sna" i prvom prilikom sam i ja zbog racunice presao kod povoljnijeg operatera, iako je ovo mobtelova kartica - ako je briga njih, mene je onda briga jos vise), ali onda neka pricamo o tome, a ne sada ovaj pancosuov problem taman dobro dosao da zbog svog nezadovoljstva paketima i telenorovim poslovanjem generalno, svoje nezadovoljstvo onako zabetoniramo sa nebuloznim "argumentima" i da sve ovo pretvorimo u jos jednu klasicnu internet pljuvacinu koju niko posle vise ne cita, niti uzima za ozbiljno.

U principu ne mogu ni ja sad da ti kazem o cemu ces da pises, ali bi bilo lepo da iznosimo proverene informacije jer mnogim posetiocima ovog foruma ovaj podforum moze da bude od velike koristi u izboru operatera kao i pomoc u resavanju problema. Znaci sve ovo pisem iz najbolje namere. Poz.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

pancosu
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 03. Jan 2014. 01:59
:: Alcatel 995
Lokacija: Subotica

Re: Telenor novosti

Post od pancosu »

Ja priznajem da ih pljujem, to sam i rekao radniku Telenora u lice. Bit foruma je da se sto lakse cuje ono sto nije dobro i ono sto je ok. Sta ce biti sa Telenorom, to ce buducnost pokazati, mada se vidi po komentarima, a i po mojim prijateljima koji su napustili Telenor. Nemojte se medjusobno prepucavati, to je na nasu stetu. Treba lose kritikovati, ali posteno...

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

miodrage napisao:Martin Mystere, polako, naplatice ti kroz sledeci racun, veliki su to lopovi :)
I naravno, bio si 100% u pravu - danas uz račun došla i ta stavka od 203,40 dinara!

Stvarno su pilićari i jajare...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od miodrage »

Pa nema ni kod babe za dzabe, iliti na naski - there's no such thing as a free lunch!

Za ovo je trebalod a uzmes samo lepo makaze i da vidis cuda :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

Čitam ove postove u ovoj temi i samo se čudim u kom pravcu ide sva ta, sada već, mržnja prema telenoru, tolika da se već nazivaju lopovima i ne znam kako sve već ne. Jeste nemaju nikakve promocije, ali to je bre njihova stvar poslovne politike ako nekome ne odgovara ima sva prava da predje tamo gde mu je bolje i zadrži broj. Ali da su lopovi to ne stoji sigurno. Bar ne veći nego ostala dva operatora. Proveru stanja sigurno imaju najprecizniju a sa računima i iznosom za 4 godine koliko ih koristim nikada nisam imao problem. Na tom polju au sigurno najprofesionalniji, pa samim tim nazivati ih lopovima je stvarno preterano

Odgovori