Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

Verovatno je sada prelazni period dok ne krene sa radom njihova banka, pa su raskinuli saradnju sa efg bankom

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Zvao sam korisnicki i sada moze samo na 6 meseci. Evo upravo ih zovem da narucim tel jer sam nestrpljiv i ne mogu da cekam jer hocu sto ore da obradujem suprugu telefonom. Ubija me ovo cekanje do javljanja operatera pa ubijam vreme na forumu ;)

EDIT: Narucio sam samsung galaxy core i salju ga najverovatnije u utorak zbog praznika
Note IV N9100 dual

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Re: Telenor novosti

Post od Horejšio »

Omiljeni broj

15. novembar 2013 - Od 1. decembra 2013. korisnicima više neće biti dostupan tarifni dodatak ’’Omiljeni broj’’.

Svi korisnici koji do tad kupe dodatak moći će da iskoriste sve pogodnosti u okviru ove kampanje sve do isteka trajanja tarifnog dodatka.
EDIT I:
Ja nisam napustao Telenor bas zbog tog
omiljenog broja. Ako ga ukinu i ne uvedu
alternativu, stvarno ne znam sta cu... Potpisao
sam ugovor i sad ne mogu da ih napustam.
Samo me je to sprecavalo da napustim budjavi
Telenor. Ccccc!

EDIT II:
I stvarno mi nije jasno zasto ga ukudaju kad je
to bio najbolji dodatak i retko hvaljena stvar
kod Telenora! I sta planiraju u zamenu za to,
ako uopste planiraju da uvedu nesto drugo?!
Stvarno sam razocaran... Postali su dno dna!
Nema covek vise za sta da ih pohvali...i to
malo sto je vredelo, sad postepeno nestaje.
Taj dodatak jednostavno nema zamenu, ne
vidim cime bi to mogli da ga zamene. Bio je
idealan, a veoma povoljan.
Samo lud covek moze da placa njihovu
"pametnu mrezu" tri puta skuplje nego kod
ostalih provajdera, a da pri tom ne dobija
nikakve dodatne pogodnosti.

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

Posle ove katasrofalne odluke telenora, jedino, ali jedino sto ih na neki način izdvaja od ostalih je to sto daju telefone na 6 rata kroz mesečni račun samo na osnovu roga sto je neko korisnik. Mreža im nije vise tako stabilna, ukidaju omiljeni broj, paketi su im najskuplji, sa najmanje minuta u okviru istih. Stvarno ne znam sta misle....

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Layne_Staley »

Ovo je pakao... Ja ne znm sta su oni umislili... Jebem im mater ja, pa ja sam potpisao ugovor bas zbog tog omiljenog broja, i kupio kevi telefon... Pakt sa djavolom... Bezao bi u mts sad sigurno, al nema sanse... Kakvi kreteni ja ne verujem
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od mrkixxx »

Mb011 i u vipu imas telefone na 6 rata. Ja sam pre 2 godine presao iz telenora u vip. Barem me tamo postuju. Makar kroz pare. :) 2 godine sam za 2200 smartova placao pretplatu 830 dinara.

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Layne_Staley »

Sad sam zvao telenor.. Kazu da je to dezinformacija i da ce biti omiljenog broja i dalje...
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Ja apsolutno nisam zadovoljan Telenorom, ali posto sam prekjuce u dva poteza shvatio kakve su neprofesionalne barabe (Ivane izvini :D ) ovi iz mts Telekoma, plus sto njihovi zaposleni daju cesto dezinformacije i neobavesteni su gore nego Kostunica, oni mi definitivno i for good otpadaju kao opcija tako da je knjiga spala na dva slova - ili da po isteku ugovora predjem kod VIP ili da ostanem u Telenoru ovakvom kakav je, kupim telefon preko grane za eventualno normalnu cenu, uz povracaj PDV (za dve nedelje idem u Finsku - Nokia otpada :wink: ) i probam da izboksujem popust kod Telenora.

Doduse ostaje i opcija da kupim tamo neku Nokiu ako cena bude neka u stili ukupujte domace i da je prodam ovde nekom od ljubitelja iste. 8)

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Re: Telenor novosti

Post od Horejšio »

Layne_Staley napisao:Sad sam zvao telenor.. Kazu da je to dezinformacija i da ce biti omiljenog broja i dalje...
Kako dezinformacija kad taj info i dalje stoji na Telenorovom sajtu?! Ko ovde laze?

Evo linka: http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru/Tel ... broj/?pn=1

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

mrkixxx napisao:Mb011 i u vipu imas telefone na 6 rata.
Koliko sam shvatio, daju na 6 rata na čekove... U telenoru podele na 6 rata koje se otplaćuju kroz račun. Neka me neko ispravi ako gresim...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Telenor novosti

Post od toda81 »

Tacno je to sta si rekao za telenor. Ja sam pre nedelju dana kupio tel u telenoru i placam ga u 6 mesecnih rata uz racune koje cu da dobijam
Note IV N9100 dual

potraga
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Nov 2010. 17:41

Re: Telenor novosti

Post od potraga »

Pa i mts daje na rate telefon, i te rate se otplacuju uz mesecni racun. Samo da.bi telefon dobio na rate moras nekoliko meseci da budes njihov korisnik bilo koje usluge (fiksni tel, mob tel, net....).
Mislim da je 3 meseca, ali nisam 100%

Sto znaci da svi operateri daju na rate, samo su razliciti uslovi...

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

potraga napisao:...
Moja greška, znam da je ranije bio uslov neka Inteza kartica ili tako nešto... Sve svemu telenor gubi pojam o ovom tržištu... Inače, izgleda da se omiljeni broj ukida samo za prepaid... Sudeći po informacijama na sajtu, u delu Telenor dodaci. Na prepaidu ga nema, dok je za postpaid jos uvek tu.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od tomas.hokenberi »

mb011, kada je to kod Telekoma uslov za rate bila Intesa kartica (ili slicno)? U poslednjih 6 godina sigurno nije.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Telenor novosti

Post od Martin Mystere »

Nije uslov ali uz odredjene pakete (iako bi se po sajtu reklo da nema selekcije) moze da se kupi telefon po punoj ceni uz dvogodisnji ugovor a da prvih 12 meseci cena paketa bude 1 dinar dok bi se tek drugih 12 meseci placala cena paketa. Mozda to bude nekom i isplativije, mene su ispalili za kupovinu na taj nacin ali to je vec d(r)uga prica...

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: Telenor novosti

Post od misapop »

Jel se meni cini ili kad pozovem 063 9000,vise nema opcije za razgovor sa operaterom?

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telenor novosti

Post od mb011 »

tomas.hokenberi napisao:mb011, kada je to kod Telekoma uslov za rate bila Intesa kartica (ili slicno)?
Mozda je moja greška, gledao sam tu opciju kad se pojavila tek i znam da se banka tada pominjala, kazem, ako sam pogrešio, sorry. Ako moze preko računa da se otpacuje dobro je, da i ja znam...

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Layne_Staley »

misapop napisao:Jel se meni cini ili kad pozovem 063 9000,vise nema opcije za razgovor sa operaterom?
Nekima je sad takav call centar.. Pritisni bilo koje dugme i dobices operatera :)
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

varicak
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 173
Pridružio se: Uto, 23. Mar 2010. 17:18

Re: Telenor novosti

Post od varicak »

Da li neko zna da li može u Telenoru da se ugovorna obaveza prenese sa jednog na drugi broj telefona? Nemam više potrebu za brojem u Telenoru, a znam nekoga ko bi preuzeo moju ugovornu obavezu i nastavio regularno da plaća, ali mi se ne gubi moj broj telefona. Pokušao sam sa call centrom, ali nisam siguran ni da me je lepotica odande i razumela, ne da je pokušala da mi izađe u susret pre onog ljubaznog "hvala što ste nas pozvali"

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Telenor novosti

Post od Layne_Staley »

E ljudi, sto se tice omiljenog broja... Zvao sam opet... NEce biti dostupan za prepaid korisnike ... Tako mi rekose .. MAda ko zna sta lupetaju :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

Odgovori