MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Одг: MT:S novosti

Post od cvoruga »

Čemu služi sajt MTS-a, ne kapiram :ohmy: , zar je problem KLIKNUTI OVDE i pročitati sve što vas zanima :roll: .
Slika

Evo i pozivni za bosanske mreže
Slika

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: MT:S novosti

Post od Lela »

hvala najlepse! cvoruga, sta cu, kad mi napamet nije palo :)

edit - cek, cek, na sajtu pise samo da se sms naplacuje kao za domaci saobracaj a za razgovor ne kaze da je za dz.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: MT:S novosti

Post od cvoruga »

Lela, piše na drugom mestu, isčitaj bre lepo nemoj da te mrzi, sve lepo piše i KLIKNI OVDE .
A OVDE KLIKNI za sve što te zanima o romingu 8)

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Re: MT:S novosti

Post od srki90 »

Ja sam slao sms u CG, vidim nisu mi naplatili ni dinar, m:tel i to me bas zacudilo, ali super sacu cesce pisati u CG...

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Re: MT:S novosti

Post od knjaz »

http://www.mts.telekom.rs/index.php/ves ... snike.html

Kako reče Ćulibr prošle godine su imali pad pofita pa su počeli da prepravljaju tarife na štetu korisnika. Prvo KT, sad biznis, sledeći su mix net paketi. Verovatno će uraditi nešto poput telenora daće još bolje ali i skuplje pakete.
Za Novu nikakve promocije - sramota, stvarno su stegnuli kajiš.

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Re: MT:S novosti

Post od srki90 »

Pa od 1.01.2013 godine poskupili su skoro u svim paketima i sms i minute, verovatno i mb.. A predhodno skocile cene zbog PDV-a tako da cene idu gore, usluge i kvalitet dole... A i ja sam stego kajs trosim samo sto imam u okviru paketa ni min vise ni sms... Vodim racuna!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od loki13 »

Ako su iole pametni nece menjati postojece pakete koji su vezani ugovornom obavezom,jer je to donelo bas negativan publicitet telenoru
Mts koji je nekad bio operater za siroke narodne mase ,danas je dosta skup, da nemaju popuste niko ih ne bi gledao ....
D500&E71

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od LittlePrince »

Да ли зна неко које су сада цене на тарифном профилу Контрола трошкова, да ли још увек постоји оно после десет, викендом...
Видим да су изменили али и обрисали табелу са ценама на страници за контролу трошкова :x

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od misapop »

Cene za kontrolu troskova su sada kao na pripejdu,sto bi npr znacilo da je sms sada 4 puta skuplji i nema jevtinog tarifiranja posle 22h.Jedina varijanta koja sada omogucava jevtiniju komunikaciju su tarifne opcije.

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od kutijagreha »

Pre kada sam bio na bel tarifi racun mi je stizao na kucnu adresu (kao racun za fixni,kablovsku)

Medjutim,kada sam zakljucio novi ugovor za tarifu kontrola troskova,stiglo mi je obavestenje putem sms-a,sa podacima za placanje postpaid racuna.

Da li je to nesto menjano sada,ili kako?

Poslednji racun koji mi je stigao sada za vec stari ugovor bel za novembar mesec,bio je kao i svaki drugi racun.

Hvala

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MT:S novosti

Post od acamatic »

kutijagreha, pa pazi ovako normalno ti stize i preko SMS poruke,sa podacima kako da uplatis,a to mahom sluzi ako ti se kojim slucajem racun zagubi,ili postar ne donese i tome slicno.Ne brini tako svi post paid korisnici dobijaju SMS poruku(evo ja sam je dobio jutros) i posle nekoliko dana dobijes i racun za mobilni,naravno u papirnom obliku..

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od LittlePrince »

misapop napisao:Cene za kontrolu troskova su sada kao na pripejdu,sto bi npr znacilo da je sms sada 4 puta skuplji
:blinky: :o :shock: :o
Имам неки осећај да ћу да пређем у АТ&Т пошто ови код нас **бу како им се дигне...

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Re: MT:S novosti

Post od srki90 »

Meni jos nije stigo racun sms-om ocekujemu toku dana. A za par dana stize klasican racun... Idu cene gore na svaku uslugu, ja sam poceo IPTV sa 840 din, a sad je na 1000 i nesto dinara osnovni paket, tako da i mobilna telefonija menja cene, narovno na gore bice skuplje nesto... Ali opet mi je jeftinije ovako nego dopune negde oko 200 din za par dana pa vidite mesecno koliko izlazi... A ovako placam 870 din od prilike za ceo mesec ostanu mi sms poruke i neki minut vise, a mb ostane 100 - 150 mb od mogucih 300 slabo trosim.. U svakom slucaju ja sam zadovoljan. Solidno

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: MT:S novosti

Post od Lela »

hmm, stigao mi je prvi.racun za mix net L, imam 50% popusta, znaci racun ne bi trebao da bude veci od 990 din, a on je 1120 din. Pogledala sam listing, nigde se ne objasnjava taj visak :-/ jedino ako se ne radi o nekoj naknadi
zbog prenosa broka iz VIP u MTS.

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Re: MT:S novosti

Post od srki90 »

Da, da cinimi se da ima neka naknada prelaska.. Kao da sam na forumu procitao... Potrazi

dzonsi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 269
Pridružio se: Pet, 10. Sep 2010. 16:02

Re: MT:S novosti

Post od dzonsi »

Lela, 200 dinara ti je nadoknada za prelazak u mts mrezu,ne znam kog datuma si tacno presla,tj kako su ti obracunali,ali su ti verovatno dodali tih 200 kinti...

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: MT:S novosti

Post od fannY »

Pa jel ce stize racun na kucu ili samo sms-om?I kad racun obicno stigne?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MT:S novosti

Post od acamatic »

fannY, stize prvo SMS-om,meni je jutros stiglo.I ta poruka ti sluzi ako se izgubi glavni papirni racun,a papirni racun sto donosi postar,stize negde oko 11.-15. u mesecu..Znaci za nekih 2-3 dana bi trebalo,mada uvek postari kasne.. :wink:
Tako da stize racun u dva oblika.. :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od miodrage »

Lela, procitaj tacno svaku specifikaciju na racunu. Jer i da su dodali 200 din, sto inace ne bi smeli, tebi to nije zaracunato, nego ti je racun 130 din veci. Ajde ili slikaj pa postavi ovde na forum zaglavlje racuna, ili prepisi stavku po stavku pa da analiziramo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: MT:S novosti

Post od fannY »

acamatic, hvala ti druze,vec sam mislio da cu morati da se cimam.:)

Odgovori