MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: MT:S novosti

Post od kutijagreha »

hvala misapop,
Reci mi koliki ti je mesecni racun? Ja malopre zvao mts,i neka zenska ''sveznalica'' mi kaze da se uz svaku postpaid tarifu placa ta 3g usluga,a lepo na njihovom sajtu pise da je besplatna.
O boze ko sve radi tamo :wacko:

misapop
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 187
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2012. 01:50
:: Microsoft lumia 550
:: Samsung J5 2016
Lokacija: Kraljevo,Kragujevac

Re: MT:S novosti

Post od misapop »

Do skoro je racun bio 590 dinara,a kada je povecan "zbog pdv" porastao na 600.Rekli su to i meni u poslovnici kada sam ga uzimao pre 2,5 godine,pa ipak ne placam 3g sve ovo vreme:).Nije uopste los paket kao sekundarni broj.
300 minuta SAMO u mts mrezi (iz tog razloga sekundarni) i do Nove ce zaokruzivanje biti 60+1,a onda menjaju na 60+60
300 poruka prema svim mrezama
300 megabajta.
Besplatna 3g usluga sa ili bez telefona (kazem jedino ako i ovo ne promene od Nove)

dyca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Čet, 04. Okt 2007. 21:06

Re: MT:S novosti

Post od dyca »

Interesuje me da li u mts-u imaju HTC One S sa s3 ili s4 procesorom...posto vidim da na sajtu reklamiraju da tel. ima krait, a po forumima sam citao da je ipak u pitanju verzija s3.. Hvala unapred ;)

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: MT:S novosti

Post od Ensiferum »

Ubacili su i Sony Xperia T, ali skupo! :dry:

http://www.mts.telekom.rs/index.php/sony-xperia-t.html
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MT:S novosti

Post od acamatic »

Ensiferum, ma ne isplati se kod ovih lopova to uzimati,jedino ako imas neki veci paket pa onda po nekoj nizoj ceni da ga uzmes..

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: MT:S novosti

Post od Freyr »

Pisao sam ranije o problemima koje je moj brat imao kada je presao na android telefon a na mts postpaid-u, ukratko, dobio je racun od 11k din, tvrdio je da nije mogce da je to potrosio jer nije niti surfovao skoro nikako niti visio na yt... kako god zalio se i evo odgovora koji je dobio :lol:

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 46452.jpg/

sad mene zanima da li je to stvarno tako, kao mi smo mnogo dobri i u tom duhu i sa zeljom za dalju dobru saradnju... bla bla bla ili...
12 godina na forumu!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: MT:S novosti

Post od Lobachewsky »

dza napisao:Pisao sam ranije o problemima koje je moj brat imao kada je presao na android telefon a na mts postpaid-u, ukratko, dobio je racun od 11k din, tvrdio je da nije mogce da je to potrosio jer nije niti surfovao skoro nikako niti visio na yt... kako god zalio se i evo odgovora koji je dobio :lol:

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... 46452.jpg/
:blinky: :blinky: :blinky: Jel se ovo desilo u srbiji, ili u nekom paralelnom univerzumu? :o
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: MT:S novosti

Post od Azimuth »

Hahaha... Sad svi koji imate nekakvu zalbu pisiti iskljucivo tom liku koji se dole potpisao :lol:

Lela
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 333
Pridružio se: Sre, 19. Jan 2011. 18:45
:: HTC Desire X

Re: MT:S novosti

Post od Lela »

od danas smo (muz u ja) u MTS-u 8) postpaid, ona je za sada zadovoljan, ima signal na poslu tamo gde sa VIP-om nije mogao ni da ga sanja 8)

ja cekam nestrpljivo da mi se vrati moje sokocalo sa dekodiranja pa da isprobam internet :wink:

racun u odnosu na VIP smanjen za celih 500 dinara :D

mor njuz on di aur

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: MT:S novosti

Post od cvoruga »

Kaki slepci ovi iz Lelekoma :x .
10 dana do NG a oni nikakvu prazničnu akciju i neke bolje uslove da ponude.
Katastrofa kako su neprofesionalni

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: MT:S novosti

Post od Freyr »

Lobachewsky napisao:
:blinky: :blinky: :blinky: Jel se ovo desilo u srbiji, ili u nekom paralelnom univerzumu? :o
Mts vrh... :lol: prijatelji pravi, sve moze, jbg ako se malo zajebes i nabijes racun sve se to ispegla nekom promocijicom :lol: postoje dva objasnjenja, burazer je uzeo 50% na godinu dana i to istice pred kraj decembra, ili su videli to i shvatili da ga nikada nece uhvatiti kada ga ugovor vise ne veze ili je to bila blefka, cuo sam jos dosta ljudi u prethodnih par meseci sa istim slucajem pa je bilo ko se zali sve to resimo bez frke a ko posumnja u sebe i odluci da plati - platio je, svima dobro...
12 godina na forumu!

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: MT:S novosti

Post od kuzobrat »

sto se mene tice sa mts-om nikada nijedan problem imao nisam ..postpaid mix net l sa 50% pretplate... vec godinu i po... desavalo mi se da 28,9 ostanem na 2,3mb i da to tako stoji do kraja meseca..naravno kada se pazi i ne koristi net... moje licno iskustvo je tako.... takodje i sto se tice pruduzetka ugovora ..zvali me da produzim paket uz mix net m i davali telefon od 6000 za 1 din..... tako da sto se mene licno tice..apsolutno nikakvih problema...

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: MT:S novosti

Post od Freyr »

I ja isto to mogu da kazem, manje vise, nikakvih problema od 2002 na mts, naravno vecinu na pripejdu ali od kada sam na mix net 50% sve savrseno. Nadam se i ja tome, da kada mi istekne ugovor, pokusam da izboksujem neko telefonce za dz :D
12 godina na forumu!

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: MT:S novosti

Post od kuzobrat »

Dace dace oni..meni su nudili.ja opet uzeo 50% jer samm imao solidan telefon u tom trrenutku.tako da sto se tice 50%, nema bolje akcije..naravno za razliku od 160 din, sto se tice celih paketa telenor -mts...kod mts=a se dobija 300min, 500sms vise...sto svakako nije malo..net mi je na zadovoljavajucem nivou svuda gde se krecem..3g, brzina oko 4mb

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: MT:S novosti

Post od Freyr »

:lol: nismo se razumeli, ja sam mislio da trazim i 50% i neki telefon... :P
12 godina na forumu!

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: MT:S novosti

Post od kuzobrat »

aa to ne daju..:))) tesko,,..svi bi mi to voleli..pa makar i bio neki od 20e opet dosta.:)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: MT:S novosti

Post od acamatic »

Freyr, eee sad kolega,pa ti mnogo hoces,to se u moje selo kaze,"onda biju ako to ne uzmes..." :lol: :lol:
Po isticanju ugovora kao sto je rekao kolega kuzobrat, dobijes ponudu,produzetka,ili da uzmes neki telefon,pa da nastavis placanje paketa po punoj ceni,pa posle je na tebi sve da odlucis kako ces i sta.. :wink:
Ali dobro sto je na kraju sve ispalo kako treba,ispali su stvarno korektni..Kao sto rece Azimuth, za nedaj boze znate kome treba da se obratite.. 8)

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Одг: MT:S novosti

Post od pelleruma »

Au bog te,meni istice 28.12 ugovor,a vidim sve vas kontaktiraju,ali meni telefon cuti.U box paketu sam.Vidim onaj Alkatelov OT997,za 1300 din na 12 meseci.Bio bih zadovoljan da mi ga ponude za 1000 din na 12 rata.Nesto tako cu im predloziti,kad vec oni nemaju ideju.:)
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: MT:S novosti

Post od kuzobrat »

posalji im mail..:) pitaj sta ti nude..:) nista ne gubis... nakon mail-a ce te kontaktirati...

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: MT:S novosti

Post od cvoruga »

Ja sam od 2007 godine na postpaidu i nikad me nisu kontaktirali ili izašli u susret za bilo šta.
Ne verujem u njihovu dobrotu.
3 puta mi je stizao veći račun od napravljenog, po listingu sam video da su počeli da mi tarifiraju minute
iako nisam potrošio saobraćaj uključen u paket, praktično su mi naplatili paket + izmišljene minute.
E da, to je bilo davno, kada se listing nije dobija uz račun, nego je bilo pravilo plati račun pa ćeš dobiti listing.
U prevodu boli nas za vas, tako da o Lelekomu sve najgore, a o odnosu zaposlenih u poslovnicama
i njihovoj nestručnosti i sporosti i nemogućnosti da pogledaš telefon pre kupovine šta reći osim sramota.
Da nisu najjeftiniji ne bi me videli nikad u životu

Odgovori