MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Dread Lord
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 07. Dec 2006. 20:42
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Dread Lord »

Hvala vam. Koliko vama traje 1.5gb interneta?
Nokia 6230 uskoro N70

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

djoxie dali se moze preci sa kontrole samo na veci (skuplji) paket ili moze i manji?:D

karakteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ako nemaš ugovornu obavezu na određeno vreme, onda možeš preći i na jeftiniji paket. U protivnom, samo na skuplji ili paket pa istom pretplatom.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Dread Lord napisao:Hvala vam. Koliko vama traje 1.5gb interneta?
Dok ih ne potrosimo :lol: Salu na stranu, ne kontam bas sta si hteo da pitas. Mozes da skines neki torent i ode 1,5gb ocas posla, a sa druge strane mozes da to razvuces kao slinu na mesec dana bez problema. Sve zavisi od tvojih potreba i navika.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ja "razvlačim" 50MB ceo mesec. :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Ja ne razvlacim ali prosto ne koristim net na telefonu za skidanje filmova, serija, spotova i sl. pa ne uspevam da potrosim ovih ni ovih 600mb sto dobijam svakog meseca, a kamoli jos onaj zaostatak od pre 4gb... Nikada ne gasim data saobracaj :D
Nisam nikada merio, koliko okvirno moze otici na sinhronizaciju gmail-a, vremenske prognoze i update nekih aplikacija, malo fb-a po neka stranica ovako da se otvori, malo citanja novina i po neka apikacija sa marketa da se skine. Zna neko?

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Post od pelleruma »

Azimuth,ja mislim ne više od 5Mb dnevno,plus aplikacije u zavisnosti od njene veličine.Bar su moja iskustva takva.
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

n82
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 05. Dec 2008. 01:25
:: Huawei P10 plus DS
Lokacija: Beograd

Post od n82 »

Azimuth, preslikano, ma isti slucaj. ipak je lep osecaj imati u steku gomilu mb i to po ceni koja je prava sitnica :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Inace evo zvanicno ne vazi 50% popusta na Prva droid - http://www.mts.telekom.rs/index.php/pro ... 0.504.html

Samo treba iscitati :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Sutra bi trebao da mi stigne dugo ocekivani sivi model E72 i u njemu planiram da ubacim neki pri peid broj. Pa bih zamolio korisnike mts-a za neki predlog za neki povoljniji pri peid paket.

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

deksicom, Reci koliko od prilike koristis sms-a, minuta, MB mesecno ?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

mp3mp3, najvise bi mi trebalo sms poruka i poneki mb. za slanje meilova i sad sam gledao tarifne pakete na mts-u i nesto mi nezapadose za oko.
Cinimise da telenor ima bolje ponude i kroz moj meni mogu se dokupiti odredjene stvari po povoljnijim cenama. Za oko 50 din. 50 poruka.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

uzmi kontrolu troskova. ne znam dal ti to odgovara zbog racuna, al poruke su 0,78 din sto je dzaba! imas 100mb. vikendom pozivi 0,78 para prema mts mrezi. radnim danima od 22 do 8h poziv 0,78 din takodje prema mts.

gaston
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 67
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2010. 10:39

Post od gaston »

BelSMS uz 50% popusta + tarifni dodatak 50MB i sve to za 289din mesecno... Mozda jeste postpaid, a ti si zeleo prepaid ali meni to zvuci povoljno za ono sto ti treba.. 1000SMS i 50MB mesecno... :roll:

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

gaston, Da to cu najverovatnije i odabrati jer za taj novac tesko da ima bolje. Hvala na predlozima.

darkonda
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 840
Pridružio se: Pet, 01. Avg 2008. 01:12
:: iphone 5s 32gb
Lokacija: Beška

Post od darkonda »

pazi samo pozivi van mt:s mreze ne ulaze u tih 10 min sto se dobije uzpretplatu. .

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Potrebna mi je pomoc nekog iskusnog:
Naime, sklopio sam ugovor u mts-u u julu ove godine za kontolu troskova 500 sa 50% popusta na pretplatu.
Mislio sam da predjem na vecu tarifu tipa mixnet L i da zadrzim tih 50% popusta i placam 900 i kusur dinara za paket na kome necu stedeti. A ove ideje razlog je da ne nosim dva tel, posto vec imam postpaid u telenoru pa sam mislio da raskinem ugovor i nosim samo jedan tel.
Zvao sam 789 centar u mts-u i devojka mi kaze sledece:
Da moze se to uraditi jer ugovorna obaveza nije vezana za tarifu.

Poprilicno sam skeptican po tom pitanju (ipak je to mts) pa me interesuje da li je neko nesto slicno uradio i kakava su mu iskustva bila?
Hvala

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

I ja sam pitao jednom u poslovnici, da li ce 50% popusta ostati, ako promenim tarifu, i dobio odgovor da ce popust ostati. Lepo odi do poslovnice, zatrazi promenu tarife, i na licu mesta ces se uveriti, ali mislim da je 90% tako kako ti je rekla ta iz KS.

Horejšio
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2011. 18:02

Post od Horejšio »

Pa i ne mora da se posebno raspituje, dovoljno je da proveri sta pise u ugovoru koji je nedavno svojerucno potpisao. Kapiram da Ugovori zato i sluze.
Ako tarifu menja u Mts poslovnici, moze za svaki slucaj da proveri i pita ih pre nego sto zatrazi promenu tarife, kad je vec tamo.
Gotovo sam siguran da tarifu moze da menja, na onu koja isto kosta ili vise.

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

darkooni,moze se uvek precina na vecu tarifu u odnosu na onu uz koju je ugovor potpisan,uslovi ce ostati isti,odnosno u tvom slucaju pretplata ce i dalje biti umanjena za 50%.
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Odgovori