MTS novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
potraga
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 72
Pridružio se: Uto, 16. Nov 2010. 17:41

Post od potraga »

@loki13
I meni su u jednoj poslovnici rekli da samo imam pravo na 50% popusta 12 meseci ako potpisem ugovor na 24 meseca bez telefon, ili da mogu da u zavisnosti od potrosnje (segmenta u kom sam) dobiti neki teleon sa popustom ali onda bez popusta na pretplatu i oni 12meseci tokom ugovora 24 meseca.
Ali mene nisu zanimali telefoni kod njih, pa odoh do druge poslovnice gde dobih dobih popust 50% na pretplatu toko 24 meseca.
Ti si dobio ponudu koja ti odgovara i to je super.
Slazem se, da treba malo ostrije sa njima, jer mi se cini da pored toga sto ni neznaju sta imaju od ponuda, da ih mrzi i da rade.

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

E ljudi evo ja uzeo kontrolu troskova na 24meseca sa 50% popusta svih 24meseca i to lepo PISE U UGOVORU, samo bez telefona ovaj popust vazi, mada sam dobio graatis ovu nokiu 1800 sa pripaid brojem:). Sto znaci mene to kosta 250din mesecno prvi racun stize u avgustu tek. Ako prelazite sa klasicnog pripaid-a kao sto sam ja, da biste zadrzali broj ne placate onih 500din pride na startu kada uzimate kontrolu troskova tako da je sve to kostalo 1din.Ovo sam uzeo na Trgu Nikole Pasica u Beogardu i sve je ispalo ok. Ja sam ovaj paket uzeo samo zbog tri omiljena koja kostaju 400din i plus sms dzabe ka tim istim brojevima. Lepo stavim devojku,mamu i sestru i sve cool bude i pricam do mile volje:). I da naravno dobijate onih 500din bonusa za mts mrezu. Inace imam telenor prenesi 150 za sve ostalo uskoro mu istice ugovor pa cu videti sta dalje sa njim.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Upravo idem iz poslovnice gde sam se informisao o produzetku ugovora i dobio sam sledece uslove:
1-Na izabrani tarifni profil 50% popusta za 6 meseci ako potpisem ugovor na 12 meseci i 12 meseci popust ako potpisem ugovor na 24 meseca.
2-Pre paid kartica sa telefonom Nokia 1800 ili ZTA (ako ga jos imaju).
3-Bonus od prvih sest pretplata.
Nije mi jasna prva opcija gde su mi rekli da popust vazi do polovine ugovorenog roka.Da li je to tako ili bi trebalo da je za celo vreme trajanja ugovora?
DARKOONI-Kako je moguce da su tebi dali popust na svih 24 meseca?
Pozdrav

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Nikola Vapa/CA :
Lepo moze bre evo tacno sta mi pise u ugovoru:
Clan 2:
Odabrani paket-KONTROLA TROSKOVA POPUST NA PRETPLATU 50%24 meseca i obuhvata sledece:
-sim karticu pa broj tel 064xxx
i - tarifni profil kontrola troskova

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Hvala Darkoni.Hteo sam da produzim ugovor i mix net profil a oni mi nude(KC Cacak) samo prvih 12 meseci popust od 50%(za ugovor od dve godine) i ostale pogodnosti koje sam naveo.Zasto da me prevare za godinu dana popusta ako vec to sleduje.Zanimljivo je to sto na sajtu Mts-a nema preciznih detalja oko toga.
Sada cu da pisem Mts-u.

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Nema na cemu:).Da nema na sajtu nista bilo je na sajtu nadija ali su i tamo sklonili jer je ovo stvarno povoljno i da znas dobijas onaj bonus 6meseci od 1000dinara tj 6000 za mts mrezu barem su meni tako rekli ovi danas u poslovnici. Ako imas neku prodavnicu hendija probaj kod njih da to uradis

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Post od satell200 »

"darkoni"
prepaid najdrazi broj i tri omiljena broja tih 250din i 400din skidaju sa glavnog kredita i uspostavu od 4,6din da znas.

"potraga"
hvala ali nisam u nsadu, ako neko zna gde moze u beogradu da se uzme 1800 nek javi.
da li je tel zakljucan na mts mrezu?

da sumiramo:
KT troskova na 12 meseci sa 50% popustom na pretplatu (250din).
Nokia 1800 ili ZTE r220 gratis i prepaid broj sa 200 din kredita.
bonus 6 pretplata 6x500= 3000 din koji se dodaj na bonus kredit i vazi neograniceno
bonus od 500din dobrodoslice u mts mrezu( mozete na svoj drugi 064 postpaid broj ili nekome date( samo kazete njegov broj i podatke)
Promocija o din u mts mrezi sa uspostavom od 1 din koji se skida sa bonus kredita do 01.09.2011
A sta sve mozeste sa tim kreditom :
Glavni kredit mozete da trosite na friendly dopune dnevno do 100din, max 500din mesecno.
i da aktivirate prepaid najdrazi broj i tri omiljena broja kao sto navedoh gore,
da aktivirate prepaid tarifne opcije.
Glavni kredit i bonus kredit se prenosi neograniceno.
ZTE je kodiran na mts mrezu
Mozeta preci sa prepaid na KT i to kosta 1 din i sav preostali kredit se prebacuje kao avans za placanje;ako uzimate novi broj onda ce vam se naplatiti 500din,

E sad to je sve sto stoji samo sto su kao i uvek u mts neinformisani od poslovnice do poslovnice,ali sad sto se tice KT to sve stoji i trazite jer moze.
Jutros sam zvao 790 i ona pojma nema pa mi je rekla da ce me kontaktirati od ponedeljka i jos me pita gde ste to culi hehehehh.

I DA NAPOMENEM da 50% popust na pretplatu vazi i na 12 i 24 meseci ali ne mozete da uzmete telefon i vazi i na ostale tarifne pakete u mts mrezi.
Ako ne zelite novi telefon onda je ovo super ponuda umanjen racun za 50%.
I ovo mozete da potrazite i u Handy radnjama.

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

satell200 :

Sve si lepo stavio sem ostatak kredita koji imate u trenutku prelaska na KT se prebacuje na kredit tako je meni rekao ovaj u poslovnici a racun ti je 250 din svakog meseca. Ja imam trenutno 1400prepaid din kredita pa rekoh da mi misteriozno ne nestane.
Da znam da je 400 din i da ima uspostava veze od 4.6 to znaci da mi ostaje 600din za tu uslugu jer su mi sms ka tim brojevima besplatne:

- i da prvo se skida bonus kredit pa tek osnovica (sem za uslugu omiljini broj i tri omiljena broja koja idu sa glavnog kredita): recimo ja posaljem sada sms ka 64 i oni mi skinu od bonus kredita tih 0.78din ali ako posaljem sms ka 63 mrezi skinu mi od glavnog kredita pa mi ostaje 499 din ka mts i 499 din ka drugim mrezama:).
Za onoga ko voli da kucka sms a da ne zeli da ima postpaid racun zbog ovog ili onog razloga tipa da da ce sam napraviti racun veliki ili da ce mu ovi iz mts-a sami `greskom sistema` napraviti racun veliki(bel sms je povoljniji sto se toga tice) ovo je zaista povoljno.

Tarra
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 20:15

Post od Tarra »

Da li je neko od vas mozda uzeo Kontrolu troskova sa 064 ili 065 brojem? Rekao je operater da moze, al bi bilo lepo i da neko od forumasa potvrdi. Razmisljam da sa brojem koji mi ostaje u mts predjem na ovu tarifu, ali mi se ne uzima novi 066 broj.

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Post od satell200 »

"darkooni"

proveri jos jednom sto se tice tog prebacivanja na avans ili glavni kredit, do sada je bilo da taj kredit koji si imao uvek ide kao avans , jel ti iz mts su cesto neinformisani tako da uvek moras da proveris vise puta
mada kako god nece ti lova propasti jel ti odgovara i kao avans i kao kreda
"tarra"
pogledaj ovo ti je dokaz
Zaključio sam danas KT na 2 god sa 50% off. Detalje pogledati ovde.

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

Ja sam danas uzeo KT i to sa cool tarife presao na nju. U pitanju je stari broj 06433....i zadrzao sam ga..vidii koji post iznad

satell200, proveri jos jednom sto se tice tog prebacivanja na avans ili glavni kredit, do sada je bilo da taj kredit koji si imao uvek ide kao avans , jel ti iz mts su cesto neinformisani tako da uvek moras da proveris vise puta
mada kako god nece ti lova propasti jel ti odgovara i kao avans i kao kreda

Upravo tako da propadne ne moze. Ma uplatio sam onih 1000din sada pri kraju meseca sto je bilo pa sam dobio jos toliko koje sam dobrim delom potrosio:)

Tarra
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Čet, 10. Feb 2011. 20:15

Post od Tarra »

Ok, hvala za potvrdu. Razmislicu jos da li cu da se vezujem ugovorom, mada su ponude vise nego primamljive...

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

darkooni, i ja sam sa prepaida presao na kontrolu troskova jos pre 4 dana, nisu me prebacili i kada sam pozvao 789 rekli su mi da cu tek od 1.8 biti na tom paketu. Da li su tebe prebacili, inace ugovor sam potpisao na 24 meeca sa 50% popusta i dobio zte sa prepaidom.

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Post od satell200 »

"knjaz"
Koliko su ti naplatili prelazak na KT 1 din,100 din ili 500din?
Na drugom forumu bili su nedoreceni po tome.
To znaci da si do 1.08 ti i dalje na starom paketu,pa tek tada od 1.8 bices kt i dobiti bonus 500+500 i prvi racun tek u septembru?

darkooni
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 29. Sep 2009. 00:27

Post od darkooni »

knjaz:
Nisu jos valjda ce sutra tako mi je rekao onaj tip u poslovnici kao i sa 789. E ako su tebi drugacije rekli to mi uliva sada zabunu ali nije vazno dve nedelje gore dole samo da upali i sve bude kako treba

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

satell200 nisu mi naplatili nista, ali sam zbog potpisivanja ugovora dobio zte fon za 1 dinar i taj dinar sam morao da platim preko uplatnice, koje maltretiranje. Ovaj lik sa 789 mi je rekao da sam od 1.8 na tom paketu a racun valjada dobijam 1.9 al ko ce znati sa njima.
darkoni ako te prebace odmah javljaj mada mislim da cemo morati da sacekanmo taj 1.8.
A bas sam se nalozio da prenesem broj u mts, uzmem paket mixnet L na 2 godine bez telefona i da imam svega dovoljno za oko 1000 din. U dilemi sam ali trenutno jedini oni nude nesto opipljivo.

paja_186
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2008. 03:37

Post od paja_186 »

Da li se taj popust od 50% dobija i na Mixnet tarife ili samo na KT?
BlackBerry 8800

satell200
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 130
Pridružio se: Uto, 21. Jul 2009. 05:00

Post od satell200 »

789:
pripaid=>ugovor KT 100din, prvi racun 500din (250 uz 50%) i nista od kredita tokom aktuelnog meseca.
nov SIM=>ugovor KT 500din, prvi racun 500din (250 uz 50%) i 500,00+500bonus+66MB
KTbez ugovora=>ugovor KT 0din, racuni i kredit 1. u mesecu normalno nastavljaju

"paja_186"
imas u postu iznad odgovor na tvoje pitanje ;-)
vazi

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

aj jedno pitanje.koliko treba da prodje vremena da bi se proverilo stanje na Postu?prošla su 2 dana i dalje mi stoji isto stanje.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Kod mene se ažurira na nekih pola sata, katkad i manje? Kad si uzeo postpaid i koji je paket u pitanju?

Odgovori