Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Bas lijepo sto imamo da izaberemo te tablete i to, ali tarifni paketi me jos bole. Kako stvari sada stoje, nije mi jasno zasto se Telenor odlucuje na ovakav potez sada kada treba da pocne MNP. Mene licno, poslije 10 godina kod njih, malo vuce da predjem na VIP... nije mi jasno...

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ceftriaxone, sve cene su sa pdv-om. To je zakonska obaveza (od skora).

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

Mogli su da puste flat od 24 do 06 tad ionako telefoniraju samo zaljubljena deca.
a huawei kosta 200e, bas me zanima cena u telenoru.

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

mezzano, питао сам зато што су код њих на сајту цене за бизнис пренеси пакете наведене без пдв-а!



Ево их:

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... t/Tableti/



Ахахахахаха, сваки пакет има различите брзине!!!!! Постоји и студентски пакет,али изгледа да са њим не може да се купи таблет! Па са чиме да идем на интернет? Са wc шољом?!?! Грррррр
ex ivan87

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Cek malo, jel ovo samo za surf bez minuta i poruka?
Ako je tako ovo je sra*e! :dry:
Sve mi se cini da cu preci na VIP!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

IDzO, pa i Vip isto ima pakete samo za internet. Koliko ja znam, od ovih tableta samo galaxy tab podržava pozive.

Sad pogledah ovaj link, koliko im je za Galaxy Tab netačna informacija o kameri, to je strašno....ladno su napisali da je 1.3 mpx

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

araphel, ja sam mislio ako ce ponuditi Tab da ce makar malo korigovati Prenesi i Surfuj pakete. Deru ko neslani!
Onaj VIP-ov 325 paket je neprevazidjen!

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

IDzO
Брате, пређи на Микс нет Л код Мтс-а. За 1900 динара добијаш 600 минута, 1500 порука, 1,5гб нета. Шташ више. :)
Слобода или смрт

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Ili mozda
Razmotri i Smart kod VIPa. Sad daju duplo. Ako ne znas svoje potrebe mozes jako lepo da se uklopis.
Naravno, ne odgovara Smart onom ko zna tacno sta mu treba. Ali onome kome varira i ko ne trosi sms ili internet - smart je odlicna opcija..
Inace, najodmereniji paket na trzistu je VIP600

markomarko
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2010. 10:14

Post od markomarko »

evolution napisao: Jedan od najočekivanijih tableta ove godine svakako je HTC-ov tablet prvenac - Flyer
Dokle telenor planira da nam uvaljuje drugorazredni hardver po prvorazrednim cenama? Uvezite iPhone i iPad, pa da sami odlucimo sta je bolje!

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Danas sam dobio katalog iz Metroa i bas na prvoj strani vidim specijalnu ponudu, Ipad 1, 64Gb+3g za 37000 dinara. Ako je ovo istina stvarno ne znam ko ce sem neupucenih ljudi da se zaleti za Telenorovu ponudu jer realno iako Ipad 1 stariji od Flyera,kvalitetniji je i bez ugovorne obaveze.
Nokia Lumia 1520

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Adams, ipak je flyer bolji a i noviji od Ipad-a ali jeste bolje da nemas ugovornu obavezu. Nije telenor nesto narocito povoljan sa ponudom
and justice for all...

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Dream Weaver, Po cemu je toliko bolji? Kad se pojavio nije imao ni mogucnost za Honeycomb? Koliko sam pratio na internetu prilicno laguje u odnosu na iPad.
Nokia Lumia 1520

knjaz
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 183
Pridružio se: Čet, 01. Apr 2010. 17:37

Post od knjaz »

Cini mi se da Telenor nesto radi na tarifama jer provera stanja na sms dodatku ne radi vec 7 dana. A i provera stanja kasni oko 30 min al i to je ok, mozda su nas razmazili sa onih 10 min. Da li se i vama ovo cini?

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

araphel, strasno kako je jadno da pola mozes da koristis danju a pola nocu :x

Adams, Flyer je bolji po specifikacijama, uporedi ih.
Nisam gledao poredjenja na youtube i nisam cuo za taj lag. Na papiru a verujem i u stvarnosti flyer je bolji od ipad-a.
Glavna prednosts ipad-a je ekran dok ima manje ram-a, slabiji procesor, Ne znam da li moze da se zove sa ipad-om dok sa flyer-om bi trebalo da moze :)
and justice for all...

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Adams, mozda nije pravo mesto, ali moram da dam svoje misljenje. A ono glasi: bilo koji android tab je u startu bolji nego ipad zbog jedne osnovne stvari-flash.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Da da,malo smo otisli u off ali povela se prica oko aktuelnih tableta a na forumu nemamo neku posebnu temu za njih.
Dobro to jeste generalno mana za flash,a sto se tice poziva i poruka,citao sam ovde da moze ako se uradi JB. Elem,ono sto sam ja hteo da kazem je da je ponuda Ipada od 37000 bez ugovorne obaveze mnooogo povoljnija od Flyera koji kosta 50000 uz pretplatu od 1190 dinara mesecno.... :shock:
Nokia Lumia 1520

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Adams, to jeste ali bih pre pazario galaxy tab na oglas sa garancijom za oko 300e nego ipad i flyer :D :) :wink: :lol:
and justice for all...

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

A daj nemoj da me zezas,Galaxy tab ipak ne moze da se meri sa Ipad-om....jer pre svega to je vise telefon uvecan nego ,,tab''. :)
Nokia Lumia 1520

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor blokira nelegalne sajtove

Zamenik predsednika Vlade Republike Srbije i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić i generalni direktor “Telenora” u Srbiji Ćel Morten Jonsen potpisali su danas Sporazum o saradnji na blokiranju elektronskog pristupa sajtovima sa sadržajima koji se mogu svrstati pod seksualno iskorišćavanje, zlostavljanje ili zloupotrebu dece.

Dačić je nakon potpisivanja tog dokumenta u okviru zajedničkog projekta MUP-a i “Telenora” pod nazivom „Filteri za blokadu materijala sa elementima seksualnog zlostavljanja dece“ istakao da će on doprineti većoj bezbednosti dece na internetu.

“Telenorov” korisnik koji sa mobilnog telefona ili računara pokuša da pristupi sajtu sa nedozvoljenim sadržajem automatski će biti prebačen na internet stranu MUP-a Srbije na kojoj se nalazi informacija da pokušava da pristupi sajtu koji se koristi za distribuciju materijala sa elementima seksualne zloupotrebe dece, objasnio je ministar.

Ovaj sporazum će početi da se primenjuje odmah, dodao je on i upozorio na to da deca sve manje mobilne telefone koriste za igrice, a sve više za upoznavanje sa nepoznatim ljudima.

Dačić je danas potvrdio i da je administracija Evropske unije srpskim vlastima uputila pismo kojim traži da se ispita privatizacija više od 20 preduzeća, u cilju utvrđivanja da li su one bile u skladu sa zakonom i evropskim kriterijumima.

Pismo je stiglo u Ministarstvo pravde i već je predato nadležnim državnim organima koji će se baviti ispitivanjem tih navoda, naveo je on i dodao da na tom spisku nema ničeg što već nije bilo predmet provera.

Prema njegovim rečima, u komunikaciji sa Evropskom komisijom često se razmenjuju informacije o pojedinim procesima i dešavanjima, a MUP Srbije aktivno će sarađivati i odgovoriti na zahteve Ministarstva pravde kada je reč o saznanjima koja o tim slučajevima poseduje policija.

(Economy.rs, 17. jun 2011.)
iPhone 6 Plus

Odgovori