A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

Fox, antec, svakako da postoje ljudi koji će uzeti niže pakete, a ako pitate ko su oni. Lak je odgovor, oni koji nemaju novca a takvih je u državi previše. Bezobrazluk sa vip-ove strane.

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

antec, Fox, Можда не постоји човек који ће узети смарт 300 поред смарт 550 али постоји који неће узети смарт 300 поред пренеси 200 и микс 750 пакета :wink:

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

U pravu ste, da želim da dajem 1500din mesečno na telefon ovaj smart 550 bi bio prava stvar a ovako nek crknu što se mene tiče.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Mikibg
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 07:42

Post od Mikibg »

Ali opet samo za NOVE korisnike,a mi stari ....
Politika sve novim korisnicima nista starim,definitivno ovo mi je zadnji ugovor u vipu
KAd ce poceti MNP da pobegnem i to sa vipovim brojem jedva cekam hehehehe
Ima grupa na facebooku pokusavamo da skupimo istomisljenike ako ste zainteresovani pogledajte
http://www.facebook.com/home.php?sk=gro ... 90690&ap=1

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Mikibg, radiš li ti ovde na forumu išta osim što skupljaš ljude za svoju grupu? :D

Meni je sve ovo sa smart paketima totalno bezveze, čak i nakon dupliranja. Ali ok, siguran sam da će biti ljudi kojima je sve to okej. Ide mi obnova ugovora, i bez obzira da li je ovo samo za nove korisnike ili ne, ostajem pri svome, a to je da su PP600 i PP900 najisplativiji paketi. Barem za moje potrebe.

srki90
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 11. Mar 2011. 20:23

Post od srki90 »

Svi su na neki naci podigli cene paketa i cene telefona i to nepristojno :)) Meni se iskreno ne dopada Smart paketi, ali dok mi istekne ugovor bice nesto bolje ! nadam se:-)

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Fox, u pravu si naravno, i to je samo jos jedna igra na kvarno a ljudi to ne vole. Pokusavajuci da osiguraju konstantan priliv novca na ovaj nacin samo ce iskopati sebi jamu. Ali to je njihov problem.

mp3mp3, pa da, ljudi se uglavnom odlucuju za postpaid pakete samo zbog telefona, sto je velika greska. Zato u Vipu poneko i uzme te nize pakete (eventualno :)).

LittlePrince, hvala bogu.

I uvek se tako gazi po finansijski slabijim stanovnicima zemlje, ne samo u telefoniji, i kako onda moze nesto dobro da bude u ovoj zemlji? Nikako.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Mikibg, poslao sam vam zahtev da se pridruzim :wink:
and justice for all...

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Vip počinje naplatu korisničkog servisa

Ukoliko ste korisnik Vipa, i danas ste posetili njihov sajt, mogli ste naići na ne baš prijatno obaveštenje.

Počevši od 5. maja ovaj operater krenuće sa naplatom poziva korisničkom servisu svojim postpejd korisnicima. Naplaćivaće se razgovor sa zaposlenima u call centru, i to po ceni od 10 dinara plus PDV, bez obzira na vreme trajanja razgovora.

U saopštenju se ne pominju pripejd korisnici, tako da pretpostavljamo da će njima usluga i dalje biti besplatna, a besplatna ostaje i za poslovne korisnike.

Preslušavanje govornog automata, takođe se i dalje neće naplaćivati.


http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php ... _id=505679
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

AquaZX
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Čet, 19. Apr 2007. 14:21

Post od AquaZX »

Kakvi glupaci autori ove vest...
Naplata za prepaid je jos odavno, a tek sad su uveli za postpaid tako da su svi operateri po tom pitanju sada izjednaceni.

bmarke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 20. Dec 2007. 07:21

Post od bmarke »

B92 još malo pa ko Kurir...kakav senzacionalistički naslov... :uhuh:
Uz to i kasne jedno 5 dana, pošto sam tu istu informaciju pročitao još u petak na jednom drugom forumu...

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Plaćanje postpaid računa SMS nalogom za korisnike VISA/MasterCard kartica izdatih od strane pojedinih banaka


Korisnici VISA/MASTER kartica moraju se prethodno registrovati za ovaj SMS servis u matičnoj banci, a servis pruža mogućnost plaćanja postpaid računa, kao i prepaid dopuna (banke koju pružaju servis su: Alpha Bank, NLB banka, EFG, Hypo Alpe Adria Bank, Komercijalna banka Beograd, OTP, Piraeus bank, ProCredit bank, Raiffeisen bank, Societe Generale, Unicredit Bank).


Vise informacija o postpiad racunu na:
http://www.vipmobile.rs/privatni/postpa ... .1140.html

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

A onda ljubazni zenski glas sa posrednickog servisa,koji kaze da se zove Nena,kaze,dupli smartovi ISKLJUCIVO vaze za nove korisnike,za stare sipak.Rek'o,a sta kad se produzava ugovor,ona kaze za vas vaze druge pogodnosti,kao koje,pa 25% popusta u prvoj godini,a u drugoj nista ili da uzmete neki skrsofon za dinar i placate nam dve godine.Znajuci da se razgovor snima,ja joj lepo kazem,to znaci za 3 meseca adios forever...Mrtva 'ladna,pa to je politika nase kuce :roll:

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Pa jes Petre prvi, sta drugo i da ti kaze!

Kao da ona ima uticaja na odluke firme. Radi tu zenska, zaradjuje za hleb, i nista se vise ne pita osim da prenosi informacije.
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

mp3mp3
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 664
Pridružio se: Sre, 25. Jun 2008. 17:16

Post od mp3mp3 »

vlada1970, baš sam to i ja sada hteo da kažem. Jednostavno ne može ona da smisli neku povoljnost i da to kaže. A i ispala je fer, rekla je istinu i obaveštena, dok kod mts-a mnogo puta forumi nešto saznaju i znaju a mts KS nema pojma. :D

PetarI
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1000
Pridružio se: Sre, 02. Feb 2011. 15:41

Post od PetarI »

Ja cu to drustvo, ipak malo da preformulisem.Jeste da ta osoba tu radi i zaradjuje hleb,ali ona je ta koja personifikuje(kako dobro nadjena rec), :D ,Vip i kroz nju ta firma komunicira sa nama.Znaci ona to sto je rekla nije u smislu ona se ne pita,mi je pitamo,jednostavno Vipu se j.be za nas.To sto placas 2 godine pretplatu nema veze.Sada i mts ode pod njihovu kapu jer je nekom(bez obzira da li su oni dobri ili ne)stalo da ih utopi posto poto.Onda ce Vip da vrati licencu treceg operatera,koji ce ovi gologuzi ponovo da prodaju i uzmu pare,a Vip ce da zasedne na mts-ovu infrastrukturu i da .....Precemo kod Telenora???Moguce,sto bi oni bili ludi da ponude bolje uslove,kao vole nas svi,sirokogrudi.Reci ce pa kad mogu ovi mozemo i mi.A ko bi onda bio treci operater?Po izjavi V.Barac,tender za prodaju mts-a je bio vec mnogo ranije dirigovan u pravcu u kom ide.(Fata je Fata,al' dva puta je dva puta).

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

pojavio se e7...i bezobrazno je skup :uhuh:
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ne da je skup,nego precenjen,za te pare se moze uzeti na crno nov,bez ugovorne obaveze,realno dosta recenjeno!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Bas tako uz nize pakete se uopste vise neisplati kupovati ove skupe telefone kod operatera.. Slika

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

pa i nije neka razlika u ceni izmedju Postpaid 60 i 2000. inace neverovatno koje dranje, u EU e7 je u maloprodaji manje od 500 evra, kod operatera 0 eur za tarife od 20 eur mesecno. bice tako dok imamo ekskluzivne, ovlascene, (zasticene i povlascene) uvoznike i monopol za uvoz.

Odgovori