Telenor eShop

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Zasto ne omogucite koriscenje Telenor eShop-a i pravnim licima? Ili je to neka diskriminacija? :D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

N-tchbl
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 13. Dec 2007. 19:54

Post od N-tchbl »

Kupovina telefona uz postojeći postpaid broj putem Interneta --> ako koristis postpaid recimo 2 godine samo kao postpaid, a nisi uzimao telefon, jel moze da se kupi telefon a da nemas ugovornu obavezu jer si je unapred "odsluzio" ?? :D
I5700 Galaxy Spica w/ CM a8.3 | Kingston 4gb | Sennheiser CX 300

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

mb011 napisao:hehe, ovo zvuci kao neka sala :) naravno da ne mozes
Pa objektivno gledano, i nije tako smiješno, jer mnogo operatera u normalnim državama ima opciju da za svaki plaćen račun dobijaš određen broj poena, i da tako možeš lako dobiti nov telefon, i slične fore.

Gledano s' naše tačke gledišta, smiješno je. :D

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

Daddy Yankee, to je bilo i kod Telenora (u vreme Mobtela) i kod MTSa, ali da bi kupio neki telefon ili bilo sta vrednije na taj nacin morao si da potrosis (i platis) minuta u 2 puta njihovoj vrednosti. Uopste nije bilo povoljno osim za ljude koji placaju mesecno 20, 30k racun.

PozZ

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Da, znam to, ali ovo je recimo trošiš 20-30€ mjesečno, za 2 godine možeš dobiti za 1€ telefon vrijednosti 6300 ili 6120. Znam da ima u Austriji, mislim na Orange mreži (vjerovatno ima i na ostalima), ali slab sam s Njemačkim da bih sad to iznalazio. :)

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

E, to je vec nesto drugo :) to bi stvarno bilo ql.

PozZ

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

mt:s ima(o) je slicnu akciju. Moja majka je u martu dobila pismo u kojem su joj porucili da moze da izabere jedan telefon za dinar, uz bilo koju tarifu, koji inace kosta, otprilike 7-8.000 uz MIX500, ukoliko odluci da se obaveze na 2 godine. Uzela je W350i za 1din, uz MIX500, a on je, ako se ne varam, bio oko 7.500 din mimo te ponude.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Jedno pitanje. Trenutno sam na prenesi 325,da li mogu da odem u Telenor poslovnicu,da iskesiram 18.990 (nokia e52),i da dobijem taj telefon i ostanem na prenesi 325.

Znaci kako moze da se uzme telefon preko telenora,a da nemoram da imam racun u banci?

Jel moze lepo da se kupi telefon uz neki paket,za KES?
Sony Xperia P

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Pa za keš i dobijaš, ako treba račun, to je da vide da li si "kreditno sposoban" zbog ugovora na 2 godine.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

Ja ocu da uzmem Nokiu E52 uz paket prenesi 325 na godinu dana ili dve (nebitno),al nemam racun u banci.

Kako onda da to obavim?
Sony Xperia P

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Nikako. Jedino da ti roditelji uzmu telefon uz paket.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

djuice je rekao:
"U Telenor prodavnici na internetu možete plaćati i pouzećem i plaćanjem kroz prvi mesečni račun", sto znaci da moze i bez bankovnog racuna.

aleksaa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2009. 15:58

Post od aleksaa »

A jel moze neko da dodje i da u moje ime plati karticom,znaci neko ko ima otvoren racun u banci?

Korisnik sam tek 2 meseca,tj. od kad sma digao ruke od MTS,i njihovih "promocija",provare stanja i ostalih pogodnosti! :D
Sony Xperia P

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

aleksaa, pa lepo ti je covek rekao. Ne mozes ukoliko si pretplatnik manje od 6 meseci. Telefon se vezuje za ugovor a ugovor za necije ime. U tvom slucaju za tvoje ime a ti nemas racun pa ne mogu da se osiguraju da neces "izgubiti LK" i nestati. Znas kako kazu, na tudjim greskama se uci, a svi znamo kako je VIP prosao s pocetka poslovanja :wink:
Lepo ti rekoh, nekog od roditelja za ruku i pravac Telenor :D

srbdr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 21. Nov 2008. 20:37

Post od srbdr »

Azimuth, da da pravac telenor. To sam i ja uradio. Pobegao od telekoma,zadrzao broj naravno promenio prefiks,i sad uzivam :D

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Uz svaki kupljeni Telenor Prepaid Internet tokom NOVEMBRA Telenor poklanja i bežični miš za računar. Ponuda važi samo ukoliko se Internet paket naruči preko eShop-a.

Cena troškova dostave novog post paid ili Kombinuj broja ukoliko se naruči putem eShopa snižena je sa 450 na 150 dinara.
iPhone 6 Plus

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Drug je putem eshopa narucio telefon uz aneks ugovora, ali mu kao status porudzbine stoji da je odbijena, pritom uopste nije obavesten ni e-mailom, ni smsom, ni telefonom o razlogu odbijanja! On je Mobtelov i Telenorov postpaid korisnik vec 5 godina i vec je bio ugovorno obavezan od juna 2007. do juna 2009.
Jako neprofesionalno!
Ja sam pozvao 063 393939 da pitam koji bi mogao da bude razlog odbijanja, da bi mi rekli da telefon verovatno nije na stanju... Pa zasto onda to ne jave i zasto on stoji u ponudi i rec Odbijen je ruzna, zar ne moze da pise Nema ga na stanju!!!

Odgovori