Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Pih,sutra stizu novi telefoni a niko nista ne prica koji ce da budu.I danas i u subotu sam bio u telenoru,niko nista da kaze...kakav li je to marketinski potez? :dry:
Telenor Nokia E72

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Je li to provereno da stižu telefoni, ili ti pretpostavljaš? Lelekom se opet "proslavio" sa E1120, S..... i ostalim glupostima. :disgust:
Sony Ericsson C510

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Bio sam u radnjama u dva grada danas i su subotu,svi su mi rekli da sutra stizu novi telefoni,da se menja skroz ponuda ali bas kao nemaju pojma sta im stize...... :uhuh:
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Pronadjite praznične ponude telefona, Telenor postpaid i prepaid Interneta na http://besplatnozadvoje.telenor.rs ili http://www.telenor.rs/?section=private&page=3155
iPhone 6 Plus

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

@Djuice Ja sad gledam bas ponudu ali tamo su samo paketi kombinuj i prenesi,hoce li moci da se uzme i na fleksi tarifi?!!! :o
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Magazin KONTAKT

Slika

Samo u prazničnom dvobroju Kontakta:

Ekskluzivni intervju sa Robijem Vilijamsom
Sergej Trifunović o glumi i svom holivudskom iskustvu
Reportaža
Beograd menja noć za dan
Moda – idealan stajling za novogodišnje žurke
Top 10 stvari koje ćemo voleti u 2010.
Sve o prazničnoj ponudi Telenor
16 strana više


http://www.telenor.rs/?section=private&page=6840
iPhone 6 Plus

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Auuu, svaka cast za sajt! Naravno, kad je sminka u pitanju, Telenor je prvi!

Inace, bas mi je drago sto sam uzeo telefon u Telekomu, jer ovi nisu normalni sa cenama.
Ocigledno nista od megabajta i dodatnih minuta ni ovog meseca. Dobro, svaka cast za prepaid promocije, i za ovo "besplatno za dvoje", ali trebalo bi zaista da osmisle nove pakete.

Cene telefona su NEZDRAVE koliko su nepovoljne, ok, ubacili su dosta high-end modela, kojima svima dodje cena uz dvogodisnji ugovor ista kao i kad se kupuje na crno.
Mada, razumem kojim pravcem idu. Oni sa najvise love ce kupiti neki ekstra skup model. Raja ce ostati na prepaidu i uzivati u promocijama (dok traju) a onda ce Telenor uzivati od njihove stecene navike za trosenjem. Klinci i ostali koji stoje jos losije finansijski zavrsice u Vipu.

P.S. Ne mogu da verujem da imaju SonyEricsson IDOU (Satio) za koga je dokazano da ima bagove, i povucen je iz prodaje u svetu dok ga ne srede...
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

Svaka čast Telenoru za ponudu telefona. N900, N97 mini, Omnia II... lepo lepo. :) Samo i dalje su cene dosta više.

Slika

Jel' se ovo meni čini ili su ubacili Satia u ponudu? :roll:
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Ljudi pa ako ne budem mogao da uzmem E72 na fleksi 2000 ima da vam polupam svaku radnju u koju udjem..... :cry: :cry: :cry: ....nista licno.....
Telenor Nokia E72

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Nokia E72 cene: http://www.telenor.rs/index.php?section ... lect_phone

Poklon uz ovaj model telefona: Besplatno 12GB** Internet saobraćaja

** Besplatna mesečna potrošnja ograničena je na 2GB mesečno narednih šest meseci.

Pregled poklona uz telefone: http://www.telenor.rs/?section=private&page=3155
iPhone 6 Plus

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Jeeeeee,bravo Djuice!Danas nisu imali u radnji treba da ga dobiju sutra-prekosutra,bar su mi tako rekli.Ima ako treba da izadjem sa posla da cekam u redu da uzmem. :roll:
Telenor Nokia E72

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Juju! SE Naite uz prenesi 325 7000! A u slobodnoj prodaji 13000... Ma daj... Bezobrazluk!

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Telenor domaćin skupa o zaštiti podataka o ličnosti u organizaciji Kancelarija Poverenika za informacije od javnog značaja

Beograd, 2. decembar 2009. - Informatičko društvo – svakako, ali bez zaštite podataka o ličnosti – nikako, polazište je stručne rasprave u organizaciji Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti, uz podršku kompanije Telenor, održane danas u prostorijama ovog mobilnog operatora.

Uloga Internet provajdera i mobilnih operatora, koji obezbeđuju brz, lako dostupan i masovan prenos informacija, uključujući i lične podatke, u ovoj raspravi je veoma važna. „Telenor nastoji da doprinese tome da naši korisnici postanu svesni da su njihovi lični podaci njihova svojina, i da im kao mobilni i Internet provajder ponudimo zaštitu tih podataka onako kako to predviđa zakon i država. Zato je neophodno da i mi od države dobijemo jasna uputstva o obimu, načinima i ograničenjima tih mera zaštite“, rekao je Goran Vasić, izvršni direktor Korporativnog razvoja Telenora.

Opširnije: http://www.telenor.rs/?section=about&page=7045&pn=1
iPhone 6 Plus

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Хаха какво изапирање мозгова.
Па законом је регулисано сакупљање података о корисницима од стране провајдера/оператера.
Дивна акција,подржавам је свом снагом.Придружите ми се!
Слобода или смрт

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Jujuju telenor stvarno ubacuje dobre modele. N97 mini, N900, E72, evo sad vidimo Satia :roll:
Ali su skupiii :uhuh:
iPhone 4.

Banehallow
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 09. Feb 2009. 21:52

Post od Banehallow »

Nisam ocekivao da ce ubaciti N900 i Satia,ali opet su odcepili cenu...mada drago mi je samo sto E72 nije toliko skup tako da cu ga uzeti za par dana.
Telenor Nokia E72

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Nema veze sa novim pakeetima,nego moj broj koji ja koristim vec 4godine i koji je na postpaidu se ne vodi na mene,vec na moju ortakinju,a adresa je moja gde mi stize racun,e sad bio sam da prebacim broj na moje ime,otisli zajedno,ali ona sto radi mi kaze,da ako to uradim,broj se smatra kao da je nov dodeljen sad meni i da posto sam na prenesi paketu gubim preneseno sve-dobro to nije probelem,ako i da naredna tri meseca necu moci da ukljucim roming,kao i da gubim privilegiju posto sam vec stari korisnik,ako dodje do nekih akcija ubuduce,e sad se pitam da li me nije lozila posto je bila guzva ili je to stvarno tako samo zbog prebacivanja broja,uz koji smo se i vlasnik i ja slozili i ona mi je preporucila da ostane tako i ubuduce,i ako budem isao da uzmem neki tel povedem i vlasnika.

Ako uzmem neki tel na ugovor da li mogu dok on traje da predjem na veci paket,i da li mogu da prebacim broj sa njenom licnom kartom ili i ona mora da bude prisutna,zaboravio sam da pitam?
:D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Vidi sledecu stvar,

Uzmemo u firmi paket Besplatno za tim, odradi se sve i kada sam uzimao hd2 ispalo da sam korisnik samo taj period od kada sam promenio paket. Kada se ova smilovala da ukuca sve podatke od firme onda je videla ceo dosije.

Znaci verovatno je istina.

Mozes naravno da predjes na veci, a mozes i sledece navescu neki levi primer

Na sledecim paketima kosta telefon...

Paket 4000- 1din
Paket 2000- 100din
Paket 1000- 2000din

I ti uzmes telefon na paketu 4000 i posle mesec dana ti je puno i prelazis na 2000, doplacujes razliku za tel od 99 din. Posle mesec dana ti je puno i tih 2000 din i prelazis na 1000 din paket, doplacujes razliku od 1900 din.

A ako uzimas telefon na manjem paketu, ne dobijas razliku :D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

djuice@rs, ima li neke sanse da cemo i mi sa postojecom ugovornom obavezom moci da koristimo "besplatno za 2je"?
::luv phonez::

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Не знам да ли сте видели цене у Тако Лако припејд тарифи. Мада сам ја одавно постпејд корисник, забезекнуо сам се чињеницом да је накнада за почетак разговора премашила цену минута. Полако се остварује једно моје предвиђање да ће цена минута бити 0,00 дин, али ће се зато старт наплаћивати 1000 ЕВР-а. Обратите пажњу како сам написао евра (П.С. није моја фора...)

Odgovori