Yettel novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Ne moze se aktivirati dodaj sms u prenesi paketu.

Sto se tice cena telefona - ja se nadam da ce sniziti (u suprotnom cu preci na mts) , mada ne verujem. Oduvek su drzali najvise cene telefona, i to ne malo vise, nego nenormalno mnogo vise u odnosu na mts i vip.
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Samsung Jet

Slika

Opširnije informacije: http://www.telenor.rs/?section=private&page=6922
iPhone 6 Plus

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

У чему је тајна овако повољне постпејд понуде код Теленора? :lol: :lol: :lol:
Слобода или смрт

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Dobro pitanje,to je i mene oduvek interesovalo i to za kompletnu ponudu? :uhuh:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

vuchko987
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 302
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2007. 20:06

Post od vuchko987 »

Uopste gledano, Telenor telefoni uz postapid ugovor su toliko povoljni, da ja stvarno ne znam kako oni spajaju kraj s krajem... poslednji dinar bi dali na svoje korisnike. :lol: :lol:
Svaki iole bolji telefon im je po dvadesetak hiljada uz prosecan paket (prenesi 325) i dvogodisnji ugovor...zaista sitnica! :uhuh:
iPhone je najbolji telefon na svetu. Tacka.

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Jeftinije je kupiti telefon bez ugovora, evo recimo 5800 uz "Prenesi 325" je 22k, a ispod astala se može naći za 21k, nov. 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

djuice@rs, tebi se obracam. Sta treba da se desi da bi zakljucak na vase istrazivanje trzista dal' je potrebno uvoditi govornu postu na 069 bio pozitivan? Odnosno, jel' treba potpise da skupimo, clanove na FB grupi 'svi mi koji koristimo govornu postu', ili sta? Ozbiljno te pitam, dve godine ce jos malo proci, vi se sprdate. Hvala unapred. Srdacan pozdrav.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Daddy Yankee
Banned
Postovi: 836
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2007. 07:13

Post od Daddy Yankee »

Pa ne biste nabili trocifren broj. :D Bilo bi vas 069 kojima treba govorna pošta. :D

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

29. oktobra izlazi telenorov Q3 izvestaj. Bas me zanima promena u broju korisnika izazvana akcijama 5 para, 10 para, miks, pricaj i kuckaj i osvezenim internet paketima.
Pretpostavljam da broj postpaid korisnika ne belezi neku razliku zbog vip postpaid paketa, jer je dosta ljudi preslo na telenor nakon problema sa mt:som...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Evo ja bas gledam,mozda bi uzeo N79 preko telenora ali cena uz prenesi 325 je 24000 znaci oko 260 eura a ja juce zovem jednu radnju koja doduse radi na crno i kod njih je N79 crni,originalno pakovanje sa 6 meseci garancije 245 e. :dry:

U telefonici,dileru mts-a je N79 bio oko 13500 din uz mix 1000,mislim stvarno gde je tu paralela u ponudi?? :?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Ima paralela. Da nema, svi bismo bili kod 1 operatera.
U Telenoru su skuplji telefoni, ali zato imaju: prenošenje minuta, upotrebljiv korisnički servis, nema seckanja pri razgovoru...
A VIP, čini mi se, ne zna gde udara. Prvo ponude 3120 za 1 dinar, a onda c510 za 9000 din (postpaid 350)... Gde je tu logika? :?
Sony Ericsson C510

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

Ako već pričate o logici,ajde onda prokomentarišite ovo:samsung galaxy,kad se pojavio u Telenoru,uz prenesi 325 na godinu dana,koštao je 31.990.
Posle par dana,pojavila se “promocija“,koja i dalje traje i uz iste uslove,sad je taj tel 35.990 :x :x

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

BlackBerry® Curve™ 8520 smartphone

Slika

Ovaj “punokrvni” BlackBerry aparat je moćna poslovna alatka koja koncepcijski prati ranija rešenja, ali nudi i nešto više - mladalački dizajn, napredne multimedijalne karakteristike i softversku podršku za popularne Social Networking servise kao što su Facebook i MySpace.

Više informacija: http://www.telenor.rs/?section=private&page=5628
iPhone 6 Plus

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Broj korisnika Telenora se povecao za 31000 u prethodna 3 meseca i sada ima ukupno 2 862 000 korisnika. :D
Trenutno prosečni mesečni prihod po korisniku iznosi 10,45 evra.
Znaci da ja trošim 2,5 puta više od proseka (racunajuci i internet)!

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa dobro ove promocije su sigurno uticale,mada bilo bi fino uporediti odnos pri-post paid korisnika.A i dosta imaju korisnika,mislio sam da je Telekom ubedljiviji,a po ovom ispada da vip ima cirka 100-200 hiljada :D -mozda zbog toga i daju one minute u mrezi kad se potrosi ostalo :D ,sto se prosecnog trosenja tice tu sam oko proseka,ali da nema ovih promocija bilo bi sigurno dva puta vise troska :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

evolution
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 523
Pridružio se: Sre, 04. Jun 2008. 16:37
Kontakt:

Post od evolution »

Pad dobiti Telenora za 11 odsto u trećem tromesečju 2009.

BEOGRAD, 29. oktobra 2009. (Beta)
- Kompanija Telenor u Srbiji saopštila je danas da je u trećem tromesečju 2009. imala profit pre odbijanja kamata, poreza i amortizacije (EBITDA) oko 3,64 milijardi dinara, što je 11 odsto manje nego u istom periodu 2008.

Kako su naveli u Telenoru, pad EBITDA za 450 miliona dinara posledica je ekonomske krize, novog poreza na mobilnu telefoniju i povećanja direktnih troškova poslovanja.

Da bi se nadoknadilo smanjenje dobiti, kazali su u tom operateru mobilne telefonije, u navedenom periodu su smanjena kapitalna ulaganja kompanije za 12 odsto, odnosno za 85 miliona dinara.

Prihod Telenora u Srbiji u trećem tromesečju 2009. bio je 8,11 milijardi dinara odnosno 84,34 miliona evra, što je za 1,9 odsto manje nego u istom periodu prošle godine.

Projekcija budućeg rasta kompanije neizvesna je dok god je porez na mobilnu telefoniju na snazi, kaže Gabor Kočiš, izvršni finansijski direktor Telenora.

Broj korisnika Telenorove mreže u Srbiji povećan je od jula do septembra za 1,1 odsto i sada iznosi 2.862.000 korisnika.

Na globalnom nivou, sa četiri miliona novih pretplatnika, Telenor je zadržao sedmu poziciju među mobilni operaterima na svetu, sa ukupno 172 miliona korisnika.

Norveška telekomunikaciona grupa Telenor je u trećem tromesečju povećala profit za 16 odsto na 610 miliona dolara, zahvaljujući snažnom rastu na azijskom tržištu.
iPhone 6 Plus

zALFex
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 17:10

Post od zALFex »

Ko je veci od Telenora - China Mobile, Vodafone, Telefonica, America Movil... Ko jos nedostaje?
Telenor, tj. Uninor najkasnije za 2 meseca pocinje sa radom u Indiji! :)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Da bi se nadoknadilo smanjenje dobiti, kazali su u tom operateru mobilne telefonije, u navedenom periodu su smanjena kapitalna
ulaganja kompanije za 12 odsto, odnosno za 85 miliona dinara.
Projekcija budućeg rasta kompanije neizvesna je dok god je porez na mobilnu telefoniju na snazi, kaže Gabor Kočiš, izvršni finansijski direktor Telenora.
Tako je! Idemo!
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

zALFex napisao:Ko je veci od Telenora - China Mobile, Vodafone, Telefonica, America Movil... Ko jos nedostaje?
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_mo ... _operators

u ovoj tabeli je telenor 6i

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

po tome ispada da u srbiji 9,698 miliona ljudi koristi mobilni :? :?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Odgovori