Produzenje ugovora telenor?

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Produzenje ugovora telenor?

Post od NightBird »

Jedna zena me ubedjuje da su joj u telenoru sami bez njenog potpisa produzili postpaid ugovor, ja mislim da ona mora ponovo da potpise nov ugovor na godinu lili dve ako hoce ponovo da produzi ugovor? Ko je u pravu, i kako obavestavaju kada treba da istekne ugovor pozivom ili pismenim putem uz mesecni racun?
htc wildfire s

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Nakon isteka ugovorne obaveze, ugovor se produzava na neodredjeno s tim da korisnik sad ima pravo da se vrati i na nizu tarifu od te koju je imao ili cak i da ugasi broj...
make. believe

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ako je imala ugovornu obavezu (uzela tel. uz ugovor, na 12 ili 24 mes), posle isteka tog roka, ugovor se automatski produzava na neodredjeno vreme. Ako hoce, moze da ga raskine u svakom momentu.
Gajic, za dlaku me pretece :-D

Ne obavestavaju te nikako, da ti je obaveza istekla, niti porukom, niti u racunu.

Aleksaboy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 853
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 21:13
:: LG L7 II

Post od Aleksaboy »

Ovo isto vazi i za pretplatnike ADSL-a kao i za korisnike Telenor interneta, cisto da napomenem. Dakle, nakon isteka roka ugovora koriscenje usluga se produzava ali korisnik u svakom trenutku moze da prestane sa koriscenjem iste. 8)

NightBird
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Ned, 18. Feb 2007. 03:45

Post od NightBird »

A jel moze da zadrzi stari broj i da uzme telefon za za neznam 1 dinar ali i da potpise na godinu ili dve ugovor?
htc wildfire s

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

da, moze ;)
_________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je citiranje celog posta, a pogotovo onog iznad jer se podrazumeva da se na njega nadovezuješ. ;)

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Naravno, zavisi od visine pretplate.

Telenor telefoni

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Pre godinu dve, dosla ponuda novih paketa caletu u firmu, nije nam odgovoralo i nismo odreagovali tj nije pecatirano i potpisano.

Proslo par dana nama stize poruka, vas tarifni profil promenjen. Nazvao sam pitao, ispada da oni iako nisi potpisao rade po svom. Posto smo pretili tuzbom vratili su nam stare pakete, ako je ovako kod pravnih lica, zamislite tek fizicka.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Odgovori