Moj halo ton

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Moj halo ton

Post od Lobachewsky »

Imam neku 64 karticu i reko da probam, kad ono medjutim:
Ja ne mogu da se ulogujem- nedeljama! Pozovem ja njih i kazu oni meni da mozda sada nece pa da probam popodne... prob'o ali dzabe. Dzabe i sa razlicitih konpova. Kako vi izlazite na kraj? Ja ne bih nista da komentarisem jer sticem utisak da je mt:s zestoko posvadjan sa internetom.
I jos ovo, steta sto ne postoje neke melodije koje nisu pesme vec samo ritam ili neka muzika za cekanje (ono sto je mts imao svojevremeno imao za korisnicki). Ja bih stavio tako nesto kao halo ton, ne bih da stavim klasicnu pesmu.
Pozdrav.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U nekoliko navrata sam koristio usluge ovog servisa, nije loshe. U pocetku ljudi su se dosta tripovali :) Inace meni je najgore to sto ne mogu sebi svojstvenu melodiju, ili neki audio zapis da stavim za ovo. I upravo sam probao, meni sve radi :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Opet probao nece. Probao i sa FF i sa IE i sa mog kompa i sa jos jednog i sa jos jednog. Znam sigurno da ne gresim nigde. U stvari, sta tu ima da se pogresi. Posaljes poruku, stigne ti sifra; ukucas broj, ukucas sifru, ali umesto da se loguje on ucita tu istu stranicu sa obrisanim unosom... bzv. Cackacu kasnije, sada me iskreno mrzi, ali ako neko zna u cemu je stvar neka predlozi resenje...
edit: sad ih zvao i kazu da postoji neka greska i da rade na njenom ispravljanju.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Lobachewsky, cisto da isprobam, potrosio sam 59din+PDV, ulogovao se iz prve, i napravio novi haloton :) Sve sam odradio iz FF-a, 2.0.0.9 (ako ti je znacajno), provider Telekom ADSL.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

skeptichni chicha
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 498
Pridružio se: Pet, 17. Nov 2006. 12:35

Post od skeptichni chicha »

miodrage, potrosio si valjda 50+PDV tj 59 din ne verujem da su dizali cene :wink:

Mada se iz tvog primera vidi da je dobitna kombinacija Telekom +mt:s (tj Telekom) :lol: :lol:

mada ako cemo pravo tehnicki deo svega i ne rade ni mt:s ni Telekom vec ozloglaseni komercijalni partner (koji tacno ne znam ali neki od ovih sto valjaju slicne sadrzaje i nude razne sms servise)....

Lobachewsky, si siguran da ti je ukljuceno prihvatanje cookija u browseru nista mi drugo ne pada na pamet :?

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

skeptichni chicha, ukljuceno je, kukiji normalno rade na drugim sajtovima... nego ja mislim da je to ipak nesto do njih, ali onda ne kontam kako je miodrageu uspelo. Mozda zato sto je hardcore telekomovac :) :wink: :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni jos jedino pada na pamet da ti lepo nadjes pesmu koju zelis, javis mi se SMS-om, i posaljes sifru koju si dobio, ja ti ubacim, i vozi Lobachewsky :D Akone uspes, sutra popodne mogu to da ti odradim :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Hvala na predlogu, uzecu ga u razmatranje kao veoma realnu mogucnost :) Nego, valjda ce sutra da moze. Poz.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Odgovori