A1 novosti

novosti i informacije vezane za mobilne komunikacije, domaće operatore i njihove usluge
Odgovori
Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Nezvanično - najavljuju da će ponuda krenuti prvog septembra ... videćemo da li će biti ista priča kao i za prepaid, sa beskrajnim odlaganjima ...

Al' OK je, nek' krenu oni polako ...
Samsung Omnia HD 8GB

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Da li se desava nekom da u toku razgovora ne cuje sagovornika? Znaci kao los film,krcanje,sustanje,mene cuju a ja njih ne. :)

lilici
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Sub, 06. Maj 2006. 20:23

Post od lilici »

Desava se, ali to je zato sto koriste preopterecene m:ts bazne stanice. Ja koristim i 065 i o61 i kvalitet razgovora je nikakav na oba broja, cujete sagovornika isprekidano, i sve morate da ponovite po nekoliko puta. Tri dana sam koristio 062 broj, i mogu vam reci da je sve radilo super, mnogo bolje se cuje nego kod ova druga dva operatera. Nije sada da hvalim Telenor, ja sam korisnik 065 mreze vec 5 godina, ali stanje u Nisu je takvo.

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

E hvala,tek par dana posedujem vip karticu,za malo da bacim telefon u kantu,mislio sam da je do njega :)

Jorgovan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Sub, 29. Jul 2006. 14:34

Post od Jorgovan »

Izgleda da je MT:S dao sebi autogol prihvatanjem da se VIP "šlepuje" na njihovoj mreži, za koju su ionako znali da je preopterećena (ako znamo mi ovde na forumu, znaju sigurno i njiihovi inženjeri i menadžment!).

Na nekoliko tema se vodi rasprava o kvalitetu zvuka, Telenor izgleda tu ubedljivo vodi, ali ćeš pravi kvalitet VIPa moći da čuješ/osetiš tek kada se zakačiš na njihovu mrežu (ograničene pokrivenosti, al' šta je - tu je).

Probaj da uhvatiš negde njihov signal, pa da vidiš kako se tu stvari odvijaju. Trebalo bi da bude bolje ...
Samsung Omnia HD 8GB

korki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 12:29
Lokacija: Beograd

Post od korki »

Njihov signal je jos losiji, bar kod mene u centru Bg na trecem spratu, nekada mi se cak prekine veza i u toki razgovora, ili se ja ne cujem, sad sam iskljucio automatsko trazenje i prebacio na mts signal je dobar a i razgovor se ne prekida!!
RENAULT F1 TEAM...............RENAULT F1 TEAM

djape48
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 185
Pridružio se: Uto, 05. Jun 2007. 13:19

Post od djape48 »

Hehehe na prvim stranicama ove teme svi hvale dolazak novog operatera i svi su u fazonu: e dosta mi je ovih lopova MTSa i Telenora, VIP kad dodje bice sve dzaba, jedva cekam da predjem na VIP, a gledaj sad :lol: :lol: Moram svratiti kad stignete do cetrdesete strane da vidim jel se nesto promenilo
w810 + 8GB

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ne moze da se zove inostranstvo,ne moze hot-line e pa jbo ti ovakav bonus kredit bolje daga nisu ni dali :disgust:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ja stvarno ne znam kako ću da potrošim hiljadu dindži kada mi prekida na svakih par minuta... treba da zovem po 15 puta da bih se ispričao... :roll:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Isto tako i kod mene :) ma bas me briga nek uzmu tih 600 din. sto mi je ostalo, platio sam je 100din i briga me, VIP je uzas, bilo sta da ponudi nema sanse da cu koristiti njihovu karticu...
Mislim da ce jos malo i moj zavrsiti u WC solji kao i mnoge od ljudi koji su cekali pocetak njihovog rada, koji je trajao kao da su pokrivali mrezom celu Srbiju...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ja mogu reci da su iz korisnickog servisa veoma ljubazni al profesionalnost 0 tako da Telenor :roll: :roll:
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

NoBodyAsAleksa
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Ned, 12. Nov 2006. 14:43
Lokacija: New Belgrade

Post od NoBodyAsAleksa »

ja imam jedan te isti 064 broj vec 5 godina i nikad mi se nije prekidala veza a i zvuk je dobar!!!
Nokia N8 + 4gb Sandisk + Sennheiser CX300-II

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

I ja imam 064 broj 5 godina, i nikad se ne prekida veza...Nekima se sad prekida zbog VIP jer su se nakacila na 064 i sad je mreza upropascena...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Meni za sada sve lepo radi, cak i Vip. Ispucao sam 900 kinti i to bez ikakvih problema, iskljucivo na razgovore.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

nemanjans
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 13. Jun 2007. 08:41

Post od nemanjans »

evo i ja koristim 064 broj 6 godina, i zadovoljan sam, nemam nikakvih problema sa mrezom, a signal je odlican. Cekam samo da vip krene sa normalnim radom, sa usligama, pa cu onda videti...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ma nece biti od VIP-a nista...
Ja samo jedva cekam da se vip odlepi od mts-a, nije trebao ni mts da mu dozvoli da bude parazit... Pa kad naprave svoju mrezu nek onda puste sve u rad...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

morace mnogo da uloze a ako bude mogucnost zamene brojeva onda mozda jer vecina caletovih prijatelja nece menjati Telenor zbog broja a i cale ni ja osim ako ne bude nesto tipa 20 eura pricas koliko hoces sa svim mrezama :D
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Spyker
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1699
Pridružio se: Sre, 28. Sep 2005. 11:38
Lokacija: Sabac
Kontakt:

Post od Spyker »

milan91 napisao:Ma nece biti od VIP-a nista...
Ma ne, ulozili su skoro pola milijarde evra samo onako... Bice, ne kazem da ce biti bolji od telenora i mts-a, ali ce sigurno biti mnogo bolji nego sto je sada, a i sigurno ce biti mnogo i njegovih korisnika...(opet ne kazem kao telenor i mts, ali dovoljno...)
iPhone + CX300

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Čudna stvar mi se desila pre par dana :? , slučajno sam video "ovo"
Slika
- ali baš momentalno me asociralo na VIP??? (o kom nikako, no way Hose, ne razmišljam), da li su to te neke boje, ili Teletabis interaktiv/atraktiv stupidnost, ne znam, vrlo čudno
:unsure:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Mozda je to zato sto VIP nema svoj standardni logo, tj. njihov logo je promenljiv, a na sve to sastoji se od apstraktnih oblika cija se forma menja. Zbog toga, mi ne mozemo da povezemo ni jedan konkretan oblik ili sliku sa vip-om. Ali ono sto je zajednicko za sve je kombinacija boja. Zato, vip prepoznajemo po bojama jer je sve ostalo nestandarno. Sve sto sadrzi te boje moze da bude i VIP, dok ne skontamo sta se nalazi na slici (teletabis npr.).
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Odgovori