Servisiranje - pitajte

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Odgovori
Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: Servisiranje - pitajte

Post od Stole Balkanboy »

Probao sam i sa punjačem od strica i opet isto.. Biće da je problem do konektora...

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: Servisiranje - pitajte

Post od Stole Balkanboy »

I bi tako. Uzeo sam kompresor i izduvao prašinu iz konektora i sada se puni kao i ranije :D :D :D

Mama5oro
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 06. Nov 2021. 20:57
:: Samsung j7

Re: Servisiranje - pitajte

Post od Mama5oro »

Dobro vece. Imam problem telefon nece da se puni. Svetli lampica ali se ne puni u pitanju je neki alcatel one touch. Godinama ga nisam koristila stojao je ugasen

monac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 114
Pridružio se: Čet, 08. Apr 2010. 16:27
:: Iphone SE 32GB
:: Iphone 4s 16GB

Re: Servisiranje - pitajte

Post od monac »

Pala je voltaza na bateriji sigurno ako je baterija izmenjiva tj moze da se izvadi onda uzeti kineski zaba punjac i staviti na njemu po + i terminalu koji se nalazi na bateriji i staviti da se napuni baterija celu noc elektronika punjaca ce iskljuciti kad bude puna.

djvoja23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 26. Dec 2015. 01:20
:: Samsung galaxy s2 +

Re: Servisiranje - pitajte

Post od djvoja23 »

Pozdrav svima. Prvi put hoću da kupim telefon bez ugovora, pa me interesuje da li postoji razlika u osiguranju telefona koje sa njim dolazi u odnosu na kupovinu preko pakete (ugovora)? Sta sve TAČNO Inače pokriva osiguranje telefona? Hvala unapred.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Servisiranje - pitajte

Post od znemanja »

Kako misliš osiguranje telefona?

Kada kupuješ kod operatera oni nude za određene modele određeno osiguranje koju plaćaš kroz mesečni račun a koji je u suštini premija osiguranja.
Ako kupiš za keš u nekoj radnji (legalno) onda je to to, ti verovatno možeš da osiguraš telefon kod neke osigiravajuće kuće, ali to zavisi od tebe.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

djvoja23
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 26. Dec 2015. 01:20
:: Samsung galaxy s2 +

Re: Servisiranje - pitajte

Post od djvoja23 »

Znači kada kupiš u ranji nema nikakvog osiguranja uključenog u cenu telefona? OK ako je tako.

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Re: Servisiranje - pitajte

Post od cbv »

Pozdrav, imam pitanje vezano za Samsung G S10+
Problem sa Pixelima, displej mi je zelen. Malo se popravi, pa onda opet. Probala sam da resavama sa nekim aplikacijama, malo se poboljsa, a onda opet pokvari.
Postoji li resenje, da li je neko imao slican problem?

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Servisiranje - pitajte

Post od znemanja »

@cbv, ako imaš garanciju, odnesi telefon u ProMobi servis. ProMobi je ovlašćeni servis za Samsung uređaje. Verovatno je hardverski kvar koji zahteva zamenu ekrana.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Re: Servisiranje - pitajte

Post od cbv »

Hvala na odgovoru, nemam garanciju vise, istekla je. Ipak je odluka pala da se menja telefon. Jel moze neka odokativna procena, cene kada bi se prodao. Ne znam, da li je bolje da se to zameni i proda ili ovako... mislim da je cena popravke oko 150-200€...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Servisiranje - pitajte

Post od znemanja »

Pa teško da možeš išta da izvučeš za taj model ako ima problem sa ekranom. Pošalji upit ProMobi preko njihovog sajta i pitaj koja je cena za zamenu ekrana za S10 Plus, tako ćeš znati šta ti je činiti.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

cbv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Pon, 16. Nov 2009. 21:52
Lokacija: subotica

Re: Servisiranje - pitajte

Post od cbv »

Raspitah se, zamena ekrana kosta 28000 din. To je bas,bas puno...

Odgovori