>Firmware za SE< Gde???

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
NSzmduu
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 01. Sep 2004. 22:50

>Firmware za SE< Gde???

Post od NSzmduu »

Gde se mogu downloadovati najnoviji softveri za SonyEricsson???


I da li je moguce u K608i ubaciti software od K600i ???
Siemens CX65

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

evo sad cu ti poslati privatnu poruku gdje ga mozes download-ovati da ne narusavam pravila foruma....................... 8) :wink:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

i ja se pitam isto pitanje...imam K750i i hteo bih da u njega ubacim ili najnoviji softver za njega ili noviji od W800i...ako neko zna gde i kako to mogu uraditi neka pise ovde ili neka mi posalje poruku na "private"...hvala unapred... 8) 8) 8)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

A sta ima da vam salje kada se novi fw moze besplatno skinuti i instalirati preko SEUS-a na se.com-u i to potpuno besplatno i legalno? :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

Kad smo vec kod softvera,interesuje me gde ste vi kupili kablove,ja koga sam god pitala nema kabal DCU-60 a jedino pomocu njega je moguce nadograditi softver.
E,poshalji i meni ako mozes :)
Sony Ericsson Vivaz silver 8gb + Nokia e71 8gb white <3

Djoka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 16. Jan 2006. 21:03

Post od Djoka »

@tanja
ako imaš taj telefon koji vidim na slici možeš(W550i) instalirati sw direktno sa SE wap sajta ili sa usb kablom kiji si dobila uz telefon

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

ajd eto pogledajte nove poruke , poslao sam vam svima koji ste trazili stranicu , nadam se da cete naci ono sto ste trazili

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

verujem da si nam poslao ali meni nista nije stiglo :uhuh: :uhuh: :uhuh: ajde vidi posalji molim te ponovo... :wink: :wink: :wink:jos bih dodao i ovo...ako neko zna gde mogu da nadjem temu koja je na ekranu K750i na mom avataru ili je to samo wallpaper? hvala... ;)

sda
Banned
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 10:34

Post od sda »

e samo ovo imam da pitam ako slucajno pokvarim nesto kad stavljam novi softver, kako da vratim na staro cuo sam da to treba preko recovery moda ali neznam gde da ga nadem odnosno znam da je na sonyercisson-ovom sajtu ali neznma tacno gde ako moze neko da da TACAN LINK DO RECOVERY MODA I malo da objasni kako to da povratim softver??,??

Vtec
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 21. Sep 2005. 08:30
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Vtec »

Imam i ja jedno pitanje! 8)

Da li je moguce izvrsiti update softvera na K700i preko BT-a?I da li uopste postoji neki kabl za povezivanje doticnog sa kompjuterom?

Danke unapred... :D

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nisam cuo da je tako nesto moguce preko BT,verovatno je problem suvise spor prenos podataka!?Znam da je ranije moglo preko cradle za P seriju a sad valjda moze preko SEUS-a i data kabla (ja sam koristio od T serije),neznam sigurno!Ako ne nadjes kabal onda vidi sa nekim drugarom koji ima neki od modela iz P serije da ti pozajmi postolje!
Pozdrav 8)

Vtec
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 111
Pridružio se: Sre, 21. Sep 2005. 08:30
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Vtec »

OK.Imam jednog sa P serijom, pa cemo videti nesto.........
Tnx!

Sada se navodno skida update na komp pa se sa kompa instalira!?

ducka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Pet, 03. Feb 2006. 12:00

Post od ducka »

Ima li pomoci - instalirao sam SonyEricsoon Update Service (SEUS) i uzeo kabli za k600 (kabli koji sam nasao je navodno univerzalan, kao npr. za k700 - pinovi idu celom donjom stranom). Pokrenem SEUS i na kraju zavrsim sa "deskstand not connected"?!? Please help

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ljudi jel ima nekog ko zna (u bgdu) gde moze da se ugradi nov softver u K750i od istog ili W800i??? :wink:

macakbl
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 09. Dec 2004. 14:56
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od macakbl »

Ljudi ja ne znam sta je tu toliko komlikovano, evo danas sam drugu flash-no k750i usb kabl klasicni software sa SE web-a povezes on skine, sve je propraceno detaljnim uputama, nema da se promasi, bio je R1n035 software a sad posle flasha je R1BC002, svi podaci ostali, za manje od 5 min sve gotovo! Evo i link na kojem sve pise i na kojem mozete skinuti potrebi software http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc= ... 9&esi=true
N95 8GB, idemo dalje

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

macakbl, to sto si ti radio nije flash nego upgrade softvera!
Ti si ubacio samo noviju verziju softvera koja je malo unapredjena!
Fleshovanje je nesto drugo!

Odgovori