nokia 3660 problem

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
posarac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 01:22

nokia 3660 problem

Post od posarac »

Pre nekoliko dana iz cista mira pojavila mi se poruka kad god hocu da pristupim mmc kartici memory card corrupted. Nisam hteo da se bakcem oko formatiranja kartice i tako to vec sam odneo telefon na flesovanje symbiana i ubacena mi je aktuela verzija5.08. Ali i posle toga telefon nije hteo da mi prepozna karticu. Probao sam sa novim karticama ali i dalje je nije video. Odneo sam ga na servis da vide sta mu je i serviser je konstatovao da je u pitanju neki cip u njemu koji je zalemljen i kako on nema sanse da ga popravi(inace sam iz Valjeva) i kako postoji par ljudi u Bg koji to mogu da poprave i da je popravka oko 50€. Da li je serviser dobro konstatovao kvar ili jos uvek ima nade za moj telefon.

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

meni se slicno desilo, ali sam kupio karticu od 256mb i tel. je prepoznao i sve je radilo ok :D :D

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ali on reče da je probao i druge MMC...možda ne bi bilo loše da dodješ da ti ovde to neko pogleda... 8) :)

posarac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Avg 2005. 01:22

Post od posarac »

A gde bih mogao da ga donesem da proba da se popravi....Mali problem mi predstavlja sto sam iz valjeva ali bih se iskombinovao. I ima li ko predstavu sta je uopste telefonu i da li moze da se otkloni kvar i da li bi mi se isplatilo da ga uopste popravljam. :wink:

Odgovori