Motorola v3 ... punjenje baterije...

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
mristicm
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 13:22
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Motorola v3 ... punjenje baterije...

Post od mristicm »

Imao sam do pre mesec dana motorolu v3 koja je radila kao sat i baterija je drzala 3-4 dana i duze i kad sam kucao poruke nije bilo kocenja i cekanja da se pravo slovo pojavi na displeju (posto brzo kucam).
Prodao sam je iz nebitnih razloga i pre neki dan sam kupio isti mobilni (polovan,tj bez garancije),ali nov novcat. Kada kucam poruke to je uzas koliko je sporo. A najvise me nervira sto nece da se puni baterija kako treba.Kad su dve "kockice" u okviru baterije na displ. npr., stavim mob na punjac i sve nestanu, ikonica baterije se pretvori u crveno(kao totalno prazno) i moze da se puni 24 casa, kad ga ukljucim , baterija prazna.A par puta se desilo da se normalno napunio (ukljucen/isljucen u toku punjenja,nebitno).
Jos jedna stvar: Na proslom v3 sam imao punjac koji je na kraju imao direktan usb za mob, a ovaj ima punjac koji ima neki dodatag pod "G", i bez koga takodje moze da se puni, ali je isti efekat- nece da se puni.
Da li je to softwer ili sta je?

hvala svakom ko se potrudi da mi kaze u cemu je problem.

ziveli

coyote777
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 20. Sep 2005. 15:23

Re: Motorola v3 ... punjenje baterije...

Post od coyote777 »

proveri punjac.....sta drugo da ti kazem. kako se puni preko usb na compu? jesi li probao tako da ga punis?

Odgovori