zamena software-a na v525

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
jorgos
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2005. 20:53

zamena software-a na v525

Post od jorgos »

Skoro sam uzeo v525 i zgrozen sam vizuelnim izgledom menija a cuo sam da moze da mu se ubaci software od v600 voleo bih da mi neko objasni kako i koliko je to korisno i bezbedno. Hvala

Zli
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 21. Avg 2004. 15:39

Post od Zli »

Nije bezbedno jer mozes potpuno unistiti telefon. Procesljaj netom da vidis iskustva drugih :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

DonTadic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 06. Avg 2005. 13:41
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DonTadic »

Ustedecu ti vreme: postoje hardverske razlike izmedju ova dva telefona. Sigurno je da nije Motorola izbacila dva razlicita modela, koji su hardverski isti, a samo im je softver razlicit. Elem, disproporcija izmedju softvera i hardvera koji posedujes moze da dovede stvarno do spaljivanja neke od komponenti telefona. Ne prave se za dzabe razlicite verzije softvera. Budi siguran da je vizuelni utisak koji ostavlja interfejs na tebe poslednja stavka o kojoj trebas da brines vezano za telefon.

Zakljucak: ako radi, ne menjaj.

jorgos
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2005. 20:53

Re: zamena software-a na v525

Post od jorgos »

jorgos napisao:Skoro sam uzeo v525 i zgrozen sam vizuelnim izgledom menija a cuo sam da moze da mu se ubaci software od v600 voleo bih da mi neko objasni kako i koliko je to korisno i bezbedno. Hvala
a da li je pametnije da stavim software od v550 i da li je on bolji i lepshi.
HVALA

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

jorgos : sve sto budes radio je tvoja odgovornost...moras jako dobro da se razumes i znas da bi radio tako nesto...ako si vec zgrozen, a ne bacaju ti se pare, ja ti savetujem da zamenis fon nekim drugim (recimo nokijom, stvar ukusa) i resio si problem ;) :)

marek
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sre, 24. Avg 2005. 09:14
Kontakt:

Post od marek »

Sve sto ti je potrebno mozes naci na net-uy na stranici http://www.motomodders.net jedina zavrzlama ti moze biti kabl ali i njega mozes sam napraviti ako imas konektor za motorolu ili ga kupiti ako ti treba javi mi se na PP.
Pozdrav svima

SIlversurfer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 02. Sep 2005. 23:57
Lokacija: Novi Sad

Post od SIlversurfer »

Zao mi je sto nisam pre video ovu temu,jer sam se bas slatko ismejao :lol:
Boze koliko ljudi umeju da odvaljuju,to je prosto da ne poverujes.
Imao sam i V525,V600 a sada V3.Sve sam ih flashovao,vise puta,ne vidim u cemu je problem,naravno ako se pazljivo procita uputstvo i odabere pravi flash/flex.U najgorem slucaju se moze zakucati tel alii to se lako resi.
Inace za V3 sam kompletno izmenjao softver,ukljucio opciju video zapisa,kao i neke dodatne opcije u meniju koje mozda i nisu toliko bitne ali nije lose imati ih.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

SIlversurfer, baš mi je drago zbog tebe i tvojih telefona...
Da li bi bio ljubazan, pošto si sve to sa takvom lakoćom radio i uradio, da uputiš i druge zainteresovane ovde?
Ili ne voliš da pomažeš, već samo da se hvališ i podsmevaš?

jorgos
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 01. Avg 2005. 20:53

Post od jorgos »

vi se prepucavate a mene zaista interesuje da li je opasno ili nije i da li je korisno. koga da pitam ako ne vas???

Odgovori