6600 i mmc kartica!?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
R310
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 15:52

6600 i mmc kartica!?

Post od R310 »

Pre neki dan ujutru palim telefon kad nevidi mmc karticu 512mb.Nece ni njegovu od 32.Verzija soft bila je 4.xx.Odnesem ga u servis oni kazu soft nevalja-ubace 5.27.Tada je vidi ali nece da je formatira"memory card corruptet" odradi format par sekundi i nista.Opet ista poruka.Ubace 3.xx-tada uopste nevidi karticu-kao da je nema u telefonu.Ostalo je da skinu sa neta 4.xx pa da tada probamo.
Dali je problem do soft ili je telefon na putu ka "vecnim lovistima"?
Inace,sve funkcije rade.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

To mi liči na hardverski kvar, kao da se zeznuo slot za MMC... Zašto imam osećaj da nisi rekao baš sve što bi trebalo? Recimo, da li se nešto desilo telefonu par dana pred "odbijanje" kartica, bilo šta što bi moglo da se okarakteriše kao neobično, vađenje kartice, blokiranje telefona? Malo mi je čudno da iz čista mira prestane da radi... Možda ne bi bilo loše da neki dobar serviser otvori telefon i proveri sve iznutra. :wink:
I da, dobar serviser ne mora da bude onaj ko ume da flešuje telefon, već neko ko se dobro razume u elektroniku... 8)

R310
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 15:52

Post od R310 »

Nista se nije desilo koliko znam.Ubacili su danas 4.09-nevidi je uopste.
Ima jedna stvar.Posto je nije video par dana,stalno sam pokusavao da je formatiram. Jednom je uspelo-formatirao sam je normalno i sve je radilo par sati.Posle toga opet isto.Od tada nisam mogao nista da uradim.
Koji bi servis preporucio u BG?

Odgovori