Zvucnik otiso...(?)

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Zvucnik otiso...(?)

Post od stefank »

Dakle, ovako: od juce mi na QD-u ne radi zvucnik... :cry: Prvo sam mislio da se UltraMp3 nesto utripovao, pa sam probao sve, i melodije i sve i ugasio i upalio fon i opet nece... Da li mi je zvucnik crkao il shta moze da bude? Mislim da je to bilo kad sam skocio jednom i ispao mi je telefon sa nekih metar ipo... :roll: Mada nema nikakve ni ogrebotine ni nista od tog udarca i to me cudi... A zna maska malo da se kucne i kad pane s nekih 30 cm... :roll: Shta da radim, pravac servis il...? :roll:

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Steta :( :( Ako je pod garancijom idi u servis. Ako ne... :( :( :(
Black Sabbath!!!

srdjoraj
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 00:28
Lokacija: Kula
Kontakt:

Post od srdjoraj »

Definitivno ti je crko zvučnik. A i Ako ti je jelefon pod garancijom paltićeš popravku, ipak je čist mehanički kvar. Trebalo bi da te izađe oko 10 eura.
A ako te ne mrzi probaj da formatiraš telefon pa ako je softverski trebao bi da proradi.
A koliko kontam crkao ti je eksterni zvučnik a ne slušalica? Jesam li u pravu?
Pozdrav!
Jedino još ja imam dial-up modem!

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Moj konačan odgovor glasi: zvučnik. naime, to je najčešći kvar pri padovima(pored antene) pri kojem dolazi do bukvalno pucanja veoma tanke opne zvučnika. Kao što je srdjoraj rekao, izaći će te 10k evra. Formatiranje, mlataranje, bacanje telefona neće pomoći, dakle, pravo u servis. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Fak... A moj 7250i recimo nema gdje sve nije padao i u vodu i snijeg, beton, sve i nista... :roll:
Pod garancijom je, ali da, ne bi prihvatili to da poprave za dzabe, a i telefon je kupljen u Rimu, a da idem tamo zbog zvucnika... :mrgreen:
Da crkao mi je zvucnik za muziku, melodije etc. a ne slusalica...
Mlatio sam telefon, jadnika, mnogo... Da nisi rekao da ne pomaze vjevovatno bih jos... :mrgreen: Pa jel se mijenja zvucnik il samo ta nekakva opna...? (ne razumijem se bas u to mnogo...)
Inace, kad sam ga udarao primijetio sam da mi se vibracija upali na 1-2 sec i tamo neka aplikacija, svaki put druga, evo sad mi se otvorilo Logs maloprije... :mrgreen:
Da li ce taj zvucnik sto ce da ugrade novi (ako ugradjuju novi znaci) da bude istog kvaliteta kao i ovaj? Preko ovoga se muzika dosta dobro cuje... :roll: (cula :cry: )

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Menjace ti ceo zvucnik a za kvalitet pazi kojem servisu nosish....meni su u sushtini menjali ceo fon jer nisu nashli zvucnik....ali to je druga tema znaci menjace ti zvucnik i kvalitet ce verovarno ostati isti :roll:
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Naravno da će(treba da bude) istog kvaliteta kao ovaj bivši. Zvučnik i jeste opna, video si valjda zvučnik negde... imaš deo koji ispušta zvuk u sredini i opnu koja ga pojačava i širi. :mrgreen:
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

AAA... Znam... Nego nisam znao na kakvu si opnu mislio... :oops: :mrgreen:
A kad smo vec kod zvucnika od kolko do kolko frekvenciju u hz imaju ovi zvucnici za fon? Imate li neki servis da preporucite u Bg-u posto cu vjerovatno tamo to da mijenjam...?

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Možeš u originalnom servisu, zastupnika za Nokia telefone 011/334-38-13. Možeš i u Switchtelu, koji se nalazi u YBCiju, svi to već znamo... :mrgreen:

P.S. Switctel je u YBCiju.
Poslednja izmena od Ludak u Čet, 10. Mar 2005. 21:03, izmenjeno 2 puta ukupno.
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Vjerovatno cu u tom Nokia servisu onda, vidjecu. :wink: Tnx. :wink:
Shta ti je YBC...? :roll: :roll:

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Yu Bisniss Centar
Poslednja izmena od `Dr. Nick Riviera` u Čet, 10. Mar 2005. 22:05, izmenjeno 1 put ukupno.
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Kakve veze ima Trg Republike sa YBC??? Taj centar na Trgu je Staklenac... a YBC je na Novom Beogradu... :wink: :mrgreen:
edit: jedino ako si mislio da ima i u Staklencu.... 8)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

YBC u uluci mihajla pupina chini mi se na Novom Beogradu....stanica pre energoprojekta... :D :!:
A ima i na trgu u staklencu... :wink:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Popravio sam ga!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Da, bilo je do zvucnika, kako ste mi vi rekli, i popravka je bila 10e. Tnx. :wink: Kvalitet je isti, mozda je cak ovaj malo glasniji, mada sam to vjerovatno umislio, a taman su mi i ocistili prasinu ispod plastike od ekrana. :mrgreen:

Odgovori