nokia 8910i

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Milano-Belgrado
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 12. Okt 2007. 02:48
Lokacija: milano

nokia 8910i

Post od Milano-Belgrado »

Pozdrav svima,imam nokiu 8910i vec dugi niz godina,mogu reci da je jedan po meni najpouzdanih nokia telefona.imam problem jer mislim da mi je otisao mikrofon jer me niko necuje sa druge strane veze a i telefon mi neprepoznaje punjac.Interesuje me koliko bi me dosla popravka i zamena kabla
b.d

Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

Post od Dorcol »

riknuo ti je flat kabl mene je koshtalo oko 20 eur mislim da ne bi trebalo da platish vishe od 40 eur i da bi trebalo da insistirash da zamene ceo taj deo dole a ne da ti budze tvoj leme ili kako vec...Pozdrav

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Milano-Belgrado ako te u toku razgovora niko sa one strane veze necuje onda je otisao mikrofon, ja sam popravljao mikrofon i izaslo me je 800 din, al to je bilo na motoroli, mada mislim da je cena skoro indeticna posto je on meni ubacio mikrofon od seimens-a.
jel si probao da prvo promenis punjac?
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Milano-Belgrado
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 12. Okt 2007. 02:48
Lokacija: milano

Post od Milano-Belgrado »

Hvala na odgovorima,probao sam nekoliko punjaca,ali ni jedan nije hteo da mi puni bateriju.
Dorcol--jel mozes da mi kazes u koji si servis isao.
b.d

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

@ Milano-Belgrado

Druze kao sto si procitao,otisao ti je FLAT kabl a ne mikrofon,jer ti u isto vreme ni ne puni...
Znaci donji deo aparata je spojen sa glavnom plocom flet kablom,koji naravno puca......


@kljun

Motorola i Nokia 8910i NEMAJU NIKAKVE VEZE JEDNA SA DRUGOM !

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

drgrga znam da nemaju nikakve veze, al to sam naveo kao primer, posto je Milano-Belgrado pitao koliko bi ga kostala popravka tog dela i ja sam naveo moj slucaj da zna otprilike. :uhuh:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

voodoons
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Pon, 09. Maj 2005. 10:04
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od voodoons »

pa opet, kako covek kaze ta dva telefona nemaju nikakve veze pa samim tim i ta informacija koliko si ti platio popravku mikrofona je nepotrebna... njemu je otisao flet a sa fletom ide i mikrofon.
20e sam ja platio popravku ali za mene je nesto niza cena, pa bih ti rekao da je verovatno popravka 30e

Odgovori