verovatno svi koristimo a meni ne radi

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

verovatno svi koristimo a meni ne radi

Post od Dorcol »

Pa nije bash direktno mobilni u problemu ali da ne duzim
Bluetooth na kompu mi ne radi vishe trazi neku licencu a radio je extra na stranim forumima sam nashao bezbroj slichnih problema ali ni na jednom reshenje navodno problem je u novom softveru koji ja nisam instalirao...
ako neko zna nek pomaze hvala

inache bluetooth je MSI bluetooth dongle (verovatno ga velika vecina poseduje) tip 6970

loshmy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Čet, 23. Nov 2006. 21:43
Lokacija: novi sad

Post od loshmy »

Dorcol, vidi ovako moja sestra to koristi kao usb i njoj je trazio licencu,ali je ona to brzo resila onim malim cd-om koji ide uz njega jer su na njemu sve potrebne informacije
nokia n73+kingston miniSD 1GB+sony PSP+sony playstation 3 60 GB

Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

Post od Dorcol »

pa sa cd-a i instaliram driver ali ne radi otpilike da je sam windows skinuo neki update i sredio stvar... ima neka pricha sa postavljnajem starijeg drivera ali nigde ne mogu da ga nadjem

pantadv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2007. 13:14

Post od pantadv »

A koji softver koristi taj uredjaj. Jer ukoliko je BlueSoleil moslim da trba da nadjes ili crack za taj softver, ili da instaliras sa originalnog diska. PROVERENO!!! :wink:
NOKIA 6110 Navigator

Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

Post od Dorcol »

radilo je normalno i od jednom je riknulo i to na dva rachunara dva uredjaja... koristi btoes software proizvodjach chipa je broadcom widcomm

pantadv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 10. Mar 2007. 13:14

Post od pantadv »

Probaj da nadjes neki drugi softver. Mozda proradi! :? Skini sa interneta BleuSoleil ali nadji sa CRACK-om. Mislim da je naj novija verzija 2.3!

phone market
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Ned, 02. Jul 2006. 21:34
Lokacija: Odzaci - Srbija
Kontakt:

Post od phone market »

MSI-ev bluetooth je bar 5 puta kvalitetniji od blue soleil -a i ima svoj poseban program koji bi trebao da reinstaliras pa da vidis da li ce da te zeza opet. nemoj da pokusavas sa drugim softverima samo ces napraviti pometnju u kompu. a druga stvar ovaj blue soleil je prakticno dzabe a meni radi bolje nego kad sam imao taj MSI-ev a kosta citavih 5 evrica a MSI je mislim 20 ili 25 evra
Phone market
sve za vas mobilni telefon

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Resenje:
1. Izbrisi sve moguce sto je vezano za bluetooth na kompu.
2. Udji u command prompt i ukucaj:
set DEVMGR_SHOW_NONPRESENT_DEVICES=1
devmgmt.msc
3. Kada ti se pojavi Device Manager idi View->Show Hidden Devices
4. Idi na Ports i sve sto je providno a vezano za Bluetooth i pishe na kraju reda (COM<neki broj>), obrishi.
5. Ubaci ponovo bluetooth stapic u komp, onda ce da te pita za drivere (kao kada si ga prvi put ubacio), instaliraj sve kako treba i to je to.


POzz :)
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Dorcol
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 20:42

Post od Dorcol »

svaka chast dario reshio sam problem tj uspelo je, ne chuje se a radi

hvala puno

veliki pozdrav

Odgovori