izgrebao mi se ekran na w810:(

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

izgrebao mi se ekran na w810:(

Post od hellboy_90 »

dakle, sve lepo piše... ima jedna linija onako po sredini ekrana... ne znam kako se to desilo... nisam ja uradio... ali nebitno... bitno je da mi kažete kako da sredim to... (ako može da se sredi... :| )

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Prvo izvadis pare iz kasice izbrojis jedno 30e,uzmes telefon,lepo sednes na bus i pravac u neki servis da ti promene masku. :) :wink: Ima nekih stvarcica oko popunjavanja tih ogrebotina ali ne verujem da se to kod nas moze naci,jbg trebao si pre da mislis i da uzmes neku futrolu.Srecna Nova
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ma nista, zamena maske samo pazi kome nosis, posto su maske napravljene tako da na neki nacin dihtuju, da ne ulazi prasina pa sad, treba da ti to fino postave, nije neka nauka al eto.. ja i da ti ne postave sa milion dlacica ili otisaka, tako ako nista napomeni ih da na to obrate paznju

ma postoji neka pasta, mast, krema za mazanje dipleja koji je malo izgreban ali ne znam na koji nacin funkcijonise, il popunjava ogrebotine il sta vec.. ja je licno nisam vidio a ni njen ucinak tako,... nekih 30-35 € i maska se na baci

sretno

poz

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

zavisi pre svega od toga koliko je duboka ogrebotina.ako je vidna ali ne orevishe duboga,najjeftinije je da pokushash ovo;uzmesh lepo shtapic za ushi i umochish ga u pastu za zube i lepo pritisnesh na ekran i kruznim pokretima trljash preko ogrebotine.ako ne uspe da skine celu ogrebotinu u svakom sluchaju ce je uchiniti mnogo manje vidljivom.posle samo obrishesh vishak paste magichnom krpicom i to je to!i naravno pazish da se ostaci paste ne zaglave u prorezu za zvuchnik i spojevima.ja sam tako sredjivao ogrebotine otkako znam za mobilne :D

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

araphel, pa ti to bas ono strucno... :lol: :D
Ma mora da pastom za zube ispoliraju telefon i u servisu, samo sto naplate nekih 10e :D :o
Ja ne bi ni obracao paznju na ogrebotinu....mislim sta moze da smeta ako nije puko display? Ako se lepo vidi sadrzaj ekrana sacekaj da ti se maska jos malo izguli i onda u servis, najlakse je pljunuti 30e ali nije to resenje jer kakva god da je maska ne moze biti kvalitetnija od one koja dolazi na novom telefonu
5130+Koss the plug....

Odgovori