dzojstik!!!

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
nikolabj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 69
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2004. 19:58

dzojstik!!!

Post od nikolabj »

narode, postoji li mogucnost da se produzi vek dzojstika, konkretno k750, k700, ja se trudim da ga sto manje koristim, ali na mojoj Klarici(k750) pocinje da koci vec posle dva meseca od kupovine.
a kad sam imao t300 drndao sam ga po ceo dan i posle godinu dana je radio kao nov.
cuo sam da je popravka 2000 dinara.
kako da ga koristim, pomozite
SE k800i +1gb +mps60 :-)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

nikolabj, izgleda da to zavisi od srece... :dry: tj. kako kome zapadne...i da kvalitet izrade varira...Ja sam imala i t610 i k700 i ni sa jednim nisam imala problem tog tipa...a mnogo sam koristila telefon...i dzojstik...ali jesam i ja cula da su se neki zalili da imaju s tim problema...Tako da, bojim se, da na to ne mozes da utices ni nacinom ni kolicinom koriscenja dzojstika... :smutny:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

woody
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sre, 08. Feb 2006. 18:34

Post od woody »

U vecini slucajeva za "kvar" joystick-a je kriva prasina koja upadne i smeta kontaktima, pa ga obicno ciscenje "popravlja", a ako je bas crkao evo link za superjeftine dijelove:
http://cnn.cn/shop/sonyericsson-k750i-c-28_105.html

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

i meni se to desavalo dok sam imao k700i. posto ja to nisam podnosio ja sam se snasao ovako: kada sam usao u menu ja sam umesto dzojstikom, upravljao tastaturom, brzo je i lako (TREBA STISNUTI TASTER NA TASTATURI KOJI JE U ISTOM POLOZAJU KAO I KONICA U MENIJU. U FILE MENAGER-u U SLIKE ULAZIM NA 1, U SOUNDS NA 2, VIDEO NA 3 itd). naravno postoji nesto gde se tako nemoze resavati problem sa tastaturom, nego treba biti uporan. na novom beogradu je menjanje dzojstika 750 DINARA
N-Naravno..!
ZIVIM ZA LETNJI RASPUST..!

mica
Banned
Postovi: 101
Pridružio se: Uto, 21. Feb 2006. 11:01
Lokacija: Kac NS

Post od mica »

Ja sam imao k700 i jostik je bio ok ali moj drug sada ima k700 i pre neki dan ga je nosio na popravku. rekli su mu da je upala prasina i da ga je to kocio pa kako je jostik pomerao prasina je derala deo oko jostika.platio je 1300 din .... strasno...
......Smej se smej,uvek se smej........

Odgovori