Kako da ozivim MOTOROLU E770V???

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Kako da ozivim MOTOROLU E770V???

Post od neogeo »

Ubacio sam joj skin koji verovatno noje bio predvidjen za nju i kada sam je iskljucio pa ukljucio samo je pocela da svitka na par sekundi... Ubacivanje skina se svelo na puko kopiranje fajlova preko P2K komandera...
STA DA RADIM, POMAGAJTE!!!

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Ako imas garanciju, odnesi u neki servish da ti ga nekako flashuju za DZ, ako ne, onda morash nekako da ga upalish, tj. da konektujesh p2k commander i da izbrishesh skin. Mozda cak i nije do toga, da nisi ti josh nesto cackao pored toga ???
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

neogeo
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 418
Pridružio se: Čet, 23. Feb 2006. 10:15
:: Huawei P30
Lokacija: Kruševac

Post od neogeo »

Garanciju imam ali NECE DA PRIMI NIJEDAN FLASH PREKO BOXA a ovako preko pstA DA NI NE GOVORIMO, a nista drugo nisam cackao jer sam samo kopirao fajlove sa HDDa na mob u odredjene direktorijume. Mislim da znam gde je greska ali kako da je resim. Ostala su jos dva fajlica koja se u mob prebacuju iskljucivo FLEXom i ja sam to propustio a to su mu sistemski fajlovi koji govore mobilnom koji skin da ucita prilikom startupa. E jasam sj.... BOOTLOADER. Ako neko zna kako da ga ozivim neka pomogne.
P.S. Da bi P2K Comander radio telefon mora da bude potpuno u funkciji...
POYDRAV!
Iacta Alea Est

Odgovori