Servisiranje - pitajte

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Odgovori
neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

6220c,ne radi vibracija,kupljen je takav i ima par sitnih ogrebotina od padova. kolika bi bila cena popravke? hvala :)
jel sapunjate macora?

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

Zanima me koliko kosta tastatura za N78 sa onim flet kablom tj kompletna tastatura sa onim delom sto ide u maticnu ? U Ns mi traze 3000 za to pa me zanima moze li jeftinije?:)
(ispao mi je fon dok sam vozio bajs na asfaltu i posle toga ga pregaze kola i razdvoji mi se tasatura od telefona tako da mi sad rade tasteri za pisanje i navigacioni a ostatak ne...

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Jaksa,

Mozda je tebi skupo,ali sta ako nabavis to novo i stavis,a ono ne radi opet tastatura,sta cemo onda ?
Ovo ti kazem zato sto u 90 % slucajeva strada i emmi filtar tastature,to sam neces resiti ali nikako.
Preracunaj onda troskove i mislim da ce te izaci isto.....s tim sto bi imao garanciju a ovako budzi sam,pa sta napravis,mozda ispadne i spejs-satl :wacko: :shock: :wacko:

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

lepo receno nisam mislio sam da ga menjam vec reko ako je negde jeftinije da ga tamo cusnem al izgleda ne gine mi oprostaj od 30e :( veselo....
hvala na brzom odgovoru...

Beli Mag
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 12:59

Post od Beli Mag »

samsung s3650 corby i sony ericson c510 sa telenora na mts...? servis? koliko bi takv operacija kostala?

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Beli Mag,

Ne razumemo se bas ? Potrebno je dekodiranje ? :|

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

drgrga, verovatno je to u pitanju, inače Beli Mag, C510 može da se dekodira za dž preko jednog programa.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Beli Mag
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 12:59

Post od Beli Mag »

nisam znao da li smem da pisem DEKODIRANJe kao skidanje zastite jednog provajdera... ali DA, mislio sam kako da koristim pomenute telefone u drugoj mrezi.

koliko dekodiranje kosta i koji je to prog za c510? moze i na PP...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Sestricina mi ima problem sa Samsung M310. Kada je SIM u telefonu, telefon se zaglavljuje na poruci "Sacekajte ...". Ako se i podigne nije moguce izabrati nijednu stavku menija. I sve je usporeno. Bez SIM-a telefon se butuje relativno normalno - moguce je kretanje kroz menije, ali npr. nije moguce obrisati nijedan fajl. Inace do danas kada je ovo poceo da radi telefon je radio normalno. Sta moze biti problem? Ako je firmver gde naci odgovarajuci? Ako nije koliko kosta opravka?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

tomas.hokenberi,

pa za free koristis Samsungov multiloader,flesh fajlove malo teze mada se da izgooglati.

Elem,mi koristimo neki od boxova (interfejsa) gde uz njega ima support sa fajlovima a daje i mnostvo dodatnih mogucnosti u smislu softverskih "popravki".
Dakle HWK,UST,NS-Pro,Z3x box itd.

Inace cena popravke varira od servisera do servisera,licno kod mene je 600 domacih dingli :ohmy:

Pozdrav,

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Koliko bi kostala zamena ekrana na N97? Videh u oglasima proaje lik telefon sa pokvarenim ekranom...
Pozdrav :wink:
Linux&Android

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

6220c,ne radi vibracija,kupljen je takav i ima par sitnih ogrebotina od padova. kolika bi bila cena popravke?
jel sapunjate macora?

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

pozz ljudi,jel ima u beogradu servis koji radi downgrade firmware-a na n95 8gb zeza me naj noviji firm.. pokusao sam i reinstal bez backup podataka ali isto,cesto se desi da kad dobijem poruku tel se restartuje :x necu da pokusavam sam da cackam jer bez box-a i fbus kabla to nije moguce....

makish
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Čet, 26. Okt 2006. 11:33

Post od makish »

imam n79 kada je na 3g nemogu da uspostavim poziv pored slusalice dok okrece broj ima crveni katancic a kada neko zove pokazuje ko da je isklucen ovo je samo kad stavim dual mode i umts/
kad je samo na gsm radi super.
moja kartica na drugi tel. na 3g radi super.
probao sam da resetiram tel. i update na zadnju verziju 32........ medjutim problem ostao/
u cemu je problem?
hvala

hallo
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 564
Pridružio se: Sre, 20. Sep 2006. 19:51
Lokacija: TelefonServisHalo,Loznica, Srbija
Kontakt:

Post od hallo »

Mir Boziji, Hristos se rodi!
makish, ta Vasa kartica, odn pretplatnicki broj ima aktiviranu 3G uslugu? Pokusajte sa nekom drugom karticom pa javite..
tekt, proverite PP
neovo, zapocet radni sat 800,00 din....zncai ispod 800,00 din kod MENE ne
Njami, 5850,00 dinara
GsmReverseUnion-EvropskaAsocijacijaServisera www.gsmreverse.com
NISAM IZ BEOGRADA!!!!!!!!!

makish
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Čet, 26. Okt 2006. 11:33

Post od makish »

naravno da radi pre ovog tel. Koristio sam 5800 i e66 i bilo sve super probao sam pre neki dan na n73 super samo na ovaj telefon nece n79 imam neke 3 nedelje pre toga 5800

hallo
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 564
Pridružio se: Sre, 20. Sep 2006. 19:51
Lokacija: TelefonServisHalo,Loznica, Srbija
Kontakt:

Post od hallo »

makish, OK...kao sto rekoh, jos samo da isprobate neku drugu karticu u vasem telefonu koja SIGURNO ima 3G Uslugu aktiviranu, a pozeljno bi bilo da iprobate i karticu drugu od siog Operatera kao sto je i Vasa kao i karticu drugog Operatera...javite...
GsmReverseUnion-EvropskaAsocijacijaServisera www.gsmreverse.com
NISAM IZ BEOGRADA!!!!!!!!!

tekt
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 157
Pridružio se: Čet, 25. Okt 2007. 20:52
Lokacija: zemun
Kontakt:

Post od tekt »

vaistinu se rodi
halo HVALA u svakom slucaju,prijatelj mi je nasao servisera koji mi je to uradio pomocu box-a i 10 pin cabla

kacarevac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Sre, 02. Jan 2008. 05:36

Post od kacarevac »

Koliko bi mogla da kosta zamena displeja na nokiji n73? cisto odokativno mi treba cena. Hvala unapred

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Nakon pada N82 na zemlju ne reaguje na otvaranje poklopca kamere a prilikom programskog ulaska u kamera menu prikazuje samo sliku sa prednje kamere.
Tasterom za slikanje bi teoretski trebalo da se tada udje u glavnu kameru ali ni on ne reaguje, pretpostavljam da ne "vidi" da je otvoren poklopac.
Neka ideja šta može da bude, koliko love i preporuka na pp ko bi to mogao u BG da odradi?
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Odgovori