N70 se okupao u kadi sa mnom

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

N70 se okupao u kadi sa mnom

Post od Jaksa »

:lol: :lol: :lol: strahota koga interesuju pojedinosti napisacu mu, pricica je za plakanje od smeha jedino zanima me sta mu je otislo i koliko kosta i gde bi se popravka mogla odraditi(u NS),,,,,p.s. telefon je nosen u servis tamo su ga ocistili od korozije medjutim ne radi i dalje. . . zna neko sta je u pitanju?

Pozdrav....

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

nije mi jasno kako mi mozemo da ti kazemo sta mu je otislo kad nisi ni reko sta mu je? reko si da se kupao u kadi sa tobom ali nisi reko kako se ponasa posle toga.........jel da je uopste znake zivota? dneses u servis i kazes im sta je bilo i zatrazis da ti pogledaju telefon da li mozeda se popravi....... 8) uostalom to je logicno da uradis
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

sta si radio posle kupanja? rastavljanje,susenje...? odnesi ga u "čonc"(preko puta masinske skole),malo se duze ceka na red ali dobro rade

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

ne daje znake zivota u tome je fora, rastavio sam ga, susio odneo u jedan servis ali nisu mogli da ga naprave. . .pa pitam zna li ko sta je,,, hvala na savetima odnecu ga. . pozz

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

neovo, pomenuti servis retko prihvata da uopste pogleda aparate koji su plivali,jer oni ne mogu 100% biti sigurni da ce telefon raditi,a daju garanciju na izvrsenu popravku!
D500&E71

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

loki13,

Potpuno tacno i logicno.....svi telefoni novije generacije su prepuni razno-raznih jako osetljivih komponenti koje automatski stradaju u dodiru sa vlagom.
Sve je to nekada bilo drugacije...Znam da nije lepo prema musteriji ali nije lepo ni meni,kada izgubim dva do tri sata i uspem da ga upalim...i onako sav srecan isproveravam da li radi kako treba i vidim da mu ne radi kamera ili ne cita Sim,ili ne cita mmc,ili mu ne radi mikrofon(digitalni),ili nema mrezu ili vuce bateriju ili,ili,lili..............od svega po malo... :smutny:

Sta da mu kazem a pogovo ne daj Boze naplatim...

Lakse mi je da ga uopste ne uzmem na popravku.....

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

loki13, a jbg,nemam iskustva sa kupanjem ili bacanjem u wc solju ali su mi sve druge kvarove poravljali :)

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

Popravio sam telefon i to bez servisa-odneo sam ga tamo i kompletno su ga osusili, ocistili od korozije ali nije radio i vraca mi ga lik i kaze momak ne vredi izgleda ti je otisao procesor, i cisto iz sprdnje svaki dan kad se probudim probam da ga upalim al uvek bezuspesno i danas vidim cimerov punjac pored kreveta i probam iz zaebancije da ga stavim na punjenje i kao i pre toga-nije radio, i iz zaebancije probam ga upaliti i prvo mi je pola ekrana bilo potpuno crno a druga polovina bela, zatim sam izvadio bateriju, stavio ga na punjac, video onako standardni ekran dok se fon puni, odmah sam mu uradio reset preko zelene slusalice, zvezdice, trojke i dugmeta za paljenje i eo ga fon radi extra sve je ok,,,pisem ovo s njega:-);-)
stvarno ljudi sta sve telefon nije preziveo-bas su ga napravili, hvala svima na pomoci. . . Pozdrav

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

Jaksa,

Upravo sam to i opisao u mom prethodnom postu,nikad se ne zna sta ce i kako biti.
Isto tako ti ne preporucujem da se mnogo radujes,jer obicno posle takve situacije radi par dana i onda se tako dobro ugasi da ga vise nece niko upaliti,veruj mi.......(ne mora da znaci da je i u tvom slucaju).

Pozdrav,i ako moze jedan savet....u ex-yu pismima ne postoji slovo "W".Takodje ni "tj" umesto Ć itd.....veruj mi ruzno je za citati :wink:

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

drgrga to pisem kad pisem sa fona-navika-pa da nema ih slazem se :oops: :oops: , eo sad sam na kompu pa pisem normalno. . . . znaci def savet da ga uvalim i bezim. . .

loki, drgrga hvala na savetima, medjutim nekako mi je tesko da ga prodam bas zbog toga sto ne volim da zaeb. ljude, i ne bi sad da naletim na nekog pa da mi dise za vratom, znam fore da samo kupim karticu samo da bi ga prodo i lazno predstavljanje i sve al. . znam meni ce biti bolje al. . .ipak i treba mi sad za vikend kamera i neki programi sa njega-imam takmicenje neko pa zato. . .ne znam ostavicu ga kod mene pa sta bude-bude :cry: :cry: a mogu li ga mozda negde odneti pa da u servisu da kazem naprave da ne crkne(glupo zvuci al znate na sta mislim( :wink:

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

uvaljuj,ne isplati se biti posten :wink: i ja sam mislio tako sve lepo posteno,necu nikome da uvalim a kad ono u poslednjih godinu dana nijedan telefon koji sam kupio/menjao nije bio skroz ispravan i stalno sam na gubitku. stavis malo nizu cenu u odnosu na druge oglase i brzo ce otici,a mozes i da odradis neku menjazu ali tu se uglavnom ne zna ko je kome vise uvalio :)

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

sve je to lepo,ali kako bi vama ljudi bilo,radujete se kupite novi fon,kad ono crkne...ma daj stvarno bolje da ne prodaje,msm blje po njega da proda,a mozda i ne ako lepo radi,ali ako nekom uvali i njemu crkne,samo se stavite na njegovo mesto 8)

ilkebgd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Sub, 06. Dec 2008. 05:42

Post od ilkebgd »

Kad vidim da neko napise u oglasu moze zamena i ne navede neki konkrtan model za koji hoce da menja, nego hoce za maltene billo sta, odmah znam da fonu nesto fali :D takodje cim je jeftiniji od neke uobicajene cene u 90% slucajeva mu nesto fali... ili nije ispravan potpuno ili nema papire ili u najboljem slucaju nema dodatnu opremu...
Samsung SGH I780 (Win Mobile 6 Pro) + LG Kp100 Ruby

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

ilkebgd, ovaj... Ne mora da znači. Moj prijatelj je imao N95 ali mu se smučila pa je hteo da menja za bilo šta... A fon je bio k'o nov
Nokia 5800XM

Nikola gr
Banned
Postovi: 235
Pridružio se: Čet, 19. Feb 2009. 19:39

Post od Nikola gr »

NemanjA^, povezi tvog ortaka sa mnom,imam 3310,pa da se trampimo,da mu ucinim uslugu :lol: :lol:

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

Telefon kada se pokvasi,okupa itd verovali ili ne moze da ne radi po nekoliko dana cak i po nedelju dana i da posle toga sam proradi..odneses ga u servis oni ga ociste lepo i sve,i eto kao sto vidis sam posle proradi...imao sam x slucajeva,ali su uvek proradili kod mene.. :D

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Bio je jedan slucaj kod mog buraza od 8god da mu se telefon oprao u veš mašini. Neki je jeftini SE koji je bio zakljucan koji sam nosio na dekodiranje i sve je normalno radilo do tog pranja. Nakon pranja se nekoliko dana nije mogao uopste upaliti i nekim cudom nakon nekih 7 dana se upali i trazi mi da ubacim ispravnu SIM karticu, tj. opet se nekako zakljucao i odnesem ga kod kolege sto drzi servis, otkljuca ga i jos uvijek radi telefon..... :D :lol: za ne povjerovati... :D

SerDavor
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Pet, 13. Feb 2009. 03:03

Post od SerDavor »

Ja sam se sa nokiom 3310 pa na dalje sve do SE K700i zajedno kupao,sankao,ispadali su mi na sve strane itd,i nista im nikad nije falilo. Danasnji telefoni su mnogo bolji po performansama,ali mislim da bi bili manje osetljivi da su od stakla a ne od plastike oO. tako da laganica baci taj fon u djubre ili ga odlozi kao uspomenu. a mozes i da ga menjas za 3310,sa njim ces sigurno moci da se kupas :D

Jaksa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sub, 21. Jun 2008. 04:02
Lokacija: stepanovicevo

Post od Jaksa »

pa ovako telefon i dalje radi poasle ne znam ni ja jedno 2 nedelje, sve je ok na njemu, hvala svima koji su pomogli,,,

jos uvek nije crko i sve je normalno na njemu, valjda zato sto sam ga odneo u sevris i tamo ga ocistili detaljno(nisu mogli da ga poprave ali je nedugo zatim proradio kad sam ga prikacio na punjac i stisnuo dugme za paljenje, pozrdav. . .

Ninica:)
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 28. Apr 2008. 03:15
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Ninica:) »

Ovako je prosao i moj decko sa Sony Ericsson P990i...upao mu u wc solju....ovaj ga osusio...odneo u servis...ocistili ga...radio par sati....i caoooooo.....ostavili smo ga u stranu....ako bude drugu njegovom trebao za delove....i posle jedno 2-3 meseca...proba on da ga upali i tel radi...odradi reset...i evo koristi ga normalno vec mesecima....a dok nije radio...nosili smo ga u gomilu servisa....niko nije mogao da ga popravi niti da kaze sta mu je :D :D :D

Odgovori