Sve sto vam treba za Htc uredjaje qtek,spv mda,xda (servis)

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

Treba mi olovka za HTC TyTN II i kabl za povezivanje sa kompom ako moze neko da mi kaze gde ima da se kupi i koja je cena???? unapred hvala

Anta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2009. 10:13

Post od Anta »

MDA II konektor punjenja i usb kabl?!?!?!?!
Imash?! Koliko para?! Kako da dodjem do toga??!?!?
Mada... Sada mi je izbacio "Serial v1.02" I nece da upali....

dankov
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 22. Jan 2009. 14:52

Post od dankov »

Za gsmhackera igorad i ostale servisere:
Ko moze da mi sredi XDA ORBIT (HTC P3300). Nabavljen je polovan i radio je par meseci bez problema a onda je poceo da "luduje". Prvo se pocelo desavati da se iskljuci sam od sebe, zatim kada zvoni ne mogu da se javim. Posle par puta nije htela da se puni baterija. Pokusavao i reset, i hard reset ali ne pomaze. Desavalo se i da kada se uradi reset da nece da se ukljuci posle toga. Po nekoliko puta probam ukljucenje, reset i ne uspem da ga nateram da proradi. I onda se posle par minuta sam ukljuci. pa iskljuci.....Desavalo se i da kad se resetuje da krene da se dize a onda pocne lagano da zatamnjuje ekran i onda se ugasi.
Da li neko zna sta je i da li ovo moze da se sredi, gde i za koliko vremena.
Pozdrav.

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

pitanje za gsmhackera imam tytn II konektor za gde se ukljucuje punjac i slusalice i usb kablm mi je crkao da li to moze da se popravi i koliko bi kostala popravka

gsmhacker
Banned
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 26. Okt 2007. 20:56

Post od gsmhacker »

Srdjan 22 sto se tvog tytn 2 tice mogu da mu promenim taj usb konektor za punjenje i stavim drugi ako si siguran da je to problem a ne na ploci cena sa zamenom 35eur. Drugo olovka i usb kabel za tytn 2 cena 20eur za obe stvari. 8)

__Dankov tvoj XDA ORBIT (HTC P3300) morao bi rastaviti na delove pa deo po deo cistiti i pregledati i sklapati ceo telefon ako ni to nepomogne onda trazim kvar na ploci. sve ostalo kontakt na pm.poz :unsure:

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

pitanje: kupio sam fon od izvesnog lika (kapiram da je ovde na forumu) iz NSa... Qtek S200... I znam da je to WM i da to ima dosta bagova ali ubi me fon... Ugasi se iz čista mira (baterija puna) pa moram da vadim bateriju da sačekam minut ili dva pa tek onda mogu da upalim fon... i tako vrlo, vrlo često... ne očekujem ja od tel kule i gradove ali bar da mi pristojno radi, pa me zanima da li neko zna u čemu je problem i kako ga rešiti? Imao sam prvo WM5 pa sam ga flešovao na WM6.1 sa kojim definitivno bolje radi...
Za sve savete i sugestije HVALA UNAPRED!
I dali HTC TyTn radi bolje od ovog tel u tom smislu, ali iskreno!!!

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Johnnz, pa nema WM TOLIKO bagova - zapravo nema ih nista vise nego Symbian i neki "dumb" OS-evi. Bice da taj telefon ima neki problem. Meni se moj WM telefon NIKADA nije ugasio iz cista mira.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

pa ne znam... iamo sam i mpx200 i mpx220... jednostavno pričam i ugasi se... baterija 40%
možda ima problem ali ne znam u čemu je... :unsure:

gsmhacker
Banned
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 26. Okt 2007. 20:56

Post od gsmhacker »

Pogledaj leziste baterije tacnije iglicaste pinove verovatno si nasilno stavio bateriju pa se neki od iglicastih pinova koji pritiskaju bateriju i daju kontakt odaljili pa ti baterija gubi konekciju sa telefon pregledaj prvo to izvuci ih malo napolje sa pincetom al nezno i polako da nesto ne pokidas za pocetak to jer to a definitivno nije do windowsa! :| 8)

srdjanm22
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Uto, 31. Jul 2007. 12:49
Lokacija: Pancevo

Post od srdjanm22 »

gsmhacker,

poslao sam ti par poruka na pm javi se da se dogovorimo oko popravke htc-a tacnije konektora za punjenje i treba mi jos par stvarcica

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

o.k. gsmhacker. probaću. ali zašto onda ne mogu da upalim tel kad mi se ugasi... bilo je takvih problema i na prethodnima WM aparatima koje sam imao... koja je verovatnoća da na 3 aparata koja sam kupio imam isti problem!? :D
hvala na savetu. probaću pa ćemo videti je l problem u tome možda jeste. mada mislim da baterija perfektno naleže...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Johnnz, Sta god da je problem sa tvojim telefonom (a ovo sto kaze gsmhacker deluje logicno - gsmhacker se bavi popravkom mobilnih telefona posebno htc, qtek i slicnih, pa sigurno ima iskustva sa slicnim problemima) operativni sistem nije kriv za to. Odnosno, nije problem samo u tome sto je telefon Windows Mobile. Da ponovim moj WM I780 se, za 6 meseci koliko ga imam, nikada nije ugasio sam od sebe. Takodje nikada od poznanika koji imaju WM telefone (uglavno HTC i Omnie) nisam cuo nesto slicno.

Tvoj telefon ima ili neki hardverski problem ili je lose flesovan.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Anta
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2009. 10:13

Post od Anta »

Imas li za MDA II (T-Mobile) konektor punjenja i usb kabl?!?!?!?!
Imash?! Koliko para?! Kako da dodjem do toga??!?!?
Mada... Sada mi je izbacio "Serial v1.02" I nece da upali....

Konektor gde se gura usb i punjac je otkinut sa ploce, ali su kontakti na ploci citavi, nisu pokidani...

Please response asap

gsmhacker
Banned
Postovi: 166
Pridružio se: Pet, 26. Okt 2007. 20:56

Post od gsmhacker »

Nemam taj konektor jednom sam coveku menjao na touch cruise taj konektor usb za punjenje u nabavci me kostao oko 25eur sa dostavom iz Engleske moram videti jer ima u Engleskoj da se poruci mada tesko za taj model mda tmobile. :disgust:

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Johnnz, druze ako je Dynapack baterija zameni bateriju.... . .

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jel ima neko autopunjac za HTC p3600i ? Ili makar da zna gde mogu da ga nabavim. Treba mi sto pre... I jos jedno pitanje, da li se svi HTC aparati pune preko mini usb-a?

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Da,pune se.A punjac mozes da kupis u Listu,barem sam ga tamo video za nekih 1400 dinara sto uopste nije puno za originalni punjac.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Pa da, nije puno. Samo sto me, iskreno, mrzi da se vozam do bg-a zbog punjaca... Moram videti da li salju pa da online odradim to...

Johnnz
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 36
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 01:21

Post od Johnnz »

@igord... baterija je DynaPack... a sa kojom baterijom da je zamenim, gde da je pazarim i kolko to košta... pročitao sam ovde negde na forumu da može da se kupi malo jača baterija (mislim 1350 mAh) sa externim punjačem? Cifra i gde to mogu i od koga da nabavim, a da baterija bude i nova, po mogućstvu... :D

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Ako nema mladja, pokusacu da ti nabavim. ako imas multi metar izmeri voltazu baterije, ako je ispod 3.75v verovatno je neispravna.

Zaključana tema