Servisiranje - pitajte

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Odgovori
Vidovdanac-NS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Uto, 15. Apr 2008. 04:35
Lokacija: Novi Sad

Post od Vidovdanac-NS »

auuuuuu... :o ako je tako...koliko jos puta moram dobiti na ruletu da bi ga popravio... :chytry: :D nista,hvala ;)
NOKIA 6288

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Povecaj ulog brate......... Sta da ti kazem. I vidi dal ti se to isplati da radis :D :D :D :D :D
NOKIA E7 User

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

koliko kosta flashovanje n73? crko mi telefon ad sam ga flashovao preko NSUa :(

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ja mislim da je svuda cena flesovanja 10e,ne verujem da ces naci jeftinije .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

zavisi od servisa do servisa ali ispo 10e nema sigurno kod mene u sm je 20e :smutny:

e bre taj NSU nesto mnogo zajebaje u zadnje vreme ti si jedno 10ti kog znam pored sebe :o

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

NSU je ultra sr*** postao... ne mogu da verujem kakve promasaje prave zaposleni u Nokiji... takve stvari zaista nebi smele da se dogadjaju :cry: 1200 din danas sam ga odneo, trebao je da bude gotov, pa nije, verovatno ce biti sutra u toku dana

EDIT:

nesto se iskomplikovalo... telefon trazi neki orogonal firmware koji mora da posalje nokija, tako da ce cena biti 1600din a sve bi trebalo da bude gotovo sutra... nadam se da hoce, stvarno sam u frci s obzirom da telefon nije moj :smutny:

ray77
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 11. Avg 2005. 08:22

Post od ray77 »

Pozdrav svima,
imam problem sa w950I, kad se pali progress bar dodje do pola i onda stane. Nije padao telefon niti pokvasen. U servisu mi kazu da fleshovanje ne pomaze i da ce morati da zamenu flash chip. To kosta 25evrica. Samo nikako da im stigne taj chip, cekam vec 2 nedelje. Ima li neko konstruktivan savet u vezi ovoga?
Hvala.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

ray77, isto se meni desilo sa n73
cena 50e :D

NBGunit
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 19. Jun 2008. 02:04

Post od NBGunit »

... imam 2 telefona 6230i i n70...

na 6230i kad je upalim sve radi ali nema signal i pise unnable to switch PTT on...

na n70 pre 10 minuta mi ispao na parket ravno na prednji deo i pola ekrana mi sija belo a pola je u linijama i pritom nije dostupan. otvorio sam ga u nadi da je ispao dzek od ekrana iz ploce ali nije do toga...

jel zna neko mozda koliko kosta servis za ovo i da li se isplati...

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Kamera na K750. Povlacenjem poklopca kamere samo na kratko prikaze zatamnjen ekran, a zatim se ponovo vrati u stand-by. Kada pokusam da iz glavnom menija potvrdim izbor ikonice kamere, ekran na kratko zatreperi i nista. Koliki je to kvar, koliko objektivno kosta popravka, i da li mogu nesto sam da ucinim?

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

probaj za pocetak da ugasis i upalis fon mozda pomogne nesto slicno mi se desava na N73 svakih par danan moram da ga resetujem
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

vukbojan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 99
Pridružio se: Ned, 16. Mar 2008. 06:54

Post od vukbojan »

Ne, nije to. Ne bih da pokusavam nesto trivijalno i hvalim se time da ne ispadnem glup. Nosio sam u lokalni servis i tip samo pogledao na 2 sekunde i rekao 800din. OK, ali mozda je neka glupost tipa neki kontakt da se samo ocisti sto bih mogao i sam, ali ne znam tacno... hvala ipak.

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

vukbojan,

Ne mozes sam to ni odraditi,u pitanju je stabilizator napona za kameru,chip je velicine 3x3 (ali milimetra :smutny: ),BGA.......dakle rekao ti je sasvim prihvatljivu cenu........

pozdrav,

uross
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 13:25

Post od uross »

Od pre nekoliko dana Samsung U600 mi se sve češće šlogira tako što mu se slika na ekranu vertikalno isecka na nekoliko delića koji se onda pomešaju, nekad čini mi se da i pored tog mešanja dobije efekat ogledala, tj. obrnu se neki delići. U početku je pomagalo da pustim ekran da se sam ugasi, a onda kada ponovo pritisnem neki taster i kada se opet upali sve bude normalno. Je l' ovo u pitanju flet ili neki virus možda pošto dosta koristim GPRS?

drgrga
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1184
Pridružio se: Čet, 21. Sep 2006. 20:48
:: Nisam iz Beograda !

Post od drgrga »

uross,


Flet kabl........samo postoji jedan problem.....trenutno sto se moze nabaviti u Srbiji za taj i jos poneki Samsung je totalni falsh,pa ako 5 dana posle zamene rikne nanovo ,nemoj se iznenaditi :cry:

5700 user
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 02. Sep 2008. 20:22

Post od 5700 user »

U pitanju je 5700 neznam jel softver ,ali mi ne radi rotirajuci deo . Kad okrenem na kameru ukljuci mi se meni za mp3 a kad vratim na tastaturu ukljuci se kamera i posle toga ne radi tastatura dok se ne iskljuci i ukljuci mobilni? Jel zna neko u cemu je problem?

sleepy85
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 82
Pridružio se: Pet, 14. Sep 2007. 17:10

Post od sleepy85 »

To kod 5700 je flat....nije do software-a...

Za Uross-a
--------------
Uroshe flat za u600 15-20e...moze da se sredi....nista novo za samsung...samo je problem sto su kod nas kvaliteti flat-ova jako losi s toga moraces da menjas za nekih 3-4meseca opet ako ga ne budes pazio....to je mana svim slajderima...jbg

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

ne znam da li sam na pravom mestu ako nisam prebacite

naime N82 se samo ugasio i nece da se upali do cega moze da li bi ga fleshovanje vratilo u zivot
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

supersonic
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 27. Maj 2007. 18:00
Lokacija: Herceg Novi
Kontakt:

Post od supersonic »

Evo ljudi, i mene stigle godine.
Treću godinu kako imam Nokiu 6681 i sve do juče je biilo odlično.
Ubacim punjač, kad ono neće da puni.Vidim ja rasklimalo se ono unutra u telefonu kad ubacim punjač, međutim, te može te ne može.Danas već ne može nikako.

Probam ja drugi punjač, kad ni to ne može.

Šta mi je raditi :(

Danijel S
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2008. 15:33

Post od Danijel S »

Pozdrav svima

interesuje me SE K750i nerade mi tipke 369# ,dal se isplati popravljat i do cega je taj kvar

pozz novi sam na forumu i forum je extra kao i forumasi :D

Odgovori