Dvoumljenje izmedju E50 i 3250 ?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Jovko
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 03:27

Dvoumljenje izmedju E50 i 3250 ?

Post od Jovko »

Taman sam odlucio da kupim e50 i kad ono videh Nokia 3250, ne znam sto ali mi je jako interensantan i zanimljiv ?
Moze li mi neko reci sta je bolje od ova dva modela , koj od njih se bolje pokazao, zanima me prvo funkcionalnost pa tek onda ostalo ?
Kazite mi sto pre, pa da idem da kupujem dok nisam potrosio pare na neku glupost ?

:?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Citao sam da je 3250 malo sporija pri radu sa fajlovima i aplikacijama,ali to je vec diskutabilno.Sto se muzicke strane tice,ne mogu se nikako porediti ova dva modela,sto bi se moglo reci i za kvalitet kamere koja je bolja na 3250...
Sta je bolje zavisi licno od tvojih afiniteta i potreba.Ja sam se odlucio za E50 zbog same pojave i dizajna koji jos vise pleni kad telefon drzite u ruci.Akcenat na ovom modelu je ergonomija,dizajn,baterija i korisne aplikacije za Symbian (neke vec ugradjene za lakse baratanje email-om i ostalim biznis alatima).
3250 je vise mladalacki zbog muzicke opcije,mada koji god da uzmes neces potrositi pare na glupost :wink: :wink:

llulle
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 447
Pridružio se: Pet, 01. Sep 2006. 19:32
Lokacija: kikinda

Post od llulle »

sta ti je vaznije display ili kamera,muzika je mozda bolja na 3250 ali nije mnogo 100%,neka green kaze kakav je mp3 na e50,odusevice te pojava e50 uzmi ga
nokia c7

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

i jedan i drugi izgledaju fenomenalno svaki na svoj nachin,ali ako bih ja birao pre bih uzeo 3250 zbog neobichnijeg dizajna i zbog muzike...

Jovko
Banned
Postovi: 55
Pridružio se: Sub, 18. Nov 2006. 03:27

Post od Jovko »

JA KUPIO - E50 !!!!!!!!!!!!!!
ja sam ljudi blago receno PREZADOVOLJANNNN.............
Sve reci pohvala za ovaj fon - VRH je !!!
Svakom bi ga preporucio, bez dvoumljenja - KUPITE GA LJUDI !!!!
Pozdrav svima koji su mi pomogli da ga kupim, necu vas vise gnjaviti ! :D

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Eto vidite kako se covek lako odluci za nesto sto je provereno i dobro radi :wink: :wink:
Ne treba ovo pogresno shvatiti,jer ima mnooogo bolje,ali... :wink:
Jovko, cenim tvoj izbor,pozdrav 8)

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Zbog cega niko ne preporucuje e50 kao mp3 player? Zar je toliko los ili je nesto drugo u pitanju?

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

ja sam ubo svoje slushke sa n70 na e61 i mp3 se mnogo tiho chuje...kvalitet je najverovanije priblizan (na n70 i e61) ali je duplo tishe! jednostavno e-serija nije pravljena za mjuzu!

po33

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

glas za N50 koji je po meni bolji,lepsi dizajn,jaca konstrukcija (potseca me na legendarni 3210)
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Rece vec mixxx,E serija nije muzicki orijentisana iako bez sluski mp3 solidno zvuci.Ko hoce dobru mjuzu nek trazi dalje...SE je vec napravio pometnju :wink:

Odgovori