Dilema N Serija...

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
*Nokia*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 21:37
Lokacija: Beograd

Dilema N Serija...

Post od *Nokia* »

Ljudi pomagajteee! :wacko: Izgledam ko' taj smajli trenutno! Dilema je oko N Serije tj. da li uzeti N70, 80 i 91?!! Sta vi predlazete??? Meni se iskreno najvise svidja N70 ovi ostali (kao i cela N Serija) su stvarno ruzni ukljucujuci i ova dva! Nemojte pogresno da me shvatite, samo mi treba iskren odgovor sta je po vama bolje od navedenih modela... :blinky:

Hvala puno unapred... ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

*Nokia*, u ovom trenutku, s obzirom na nedovoljnu softversku podrsku telefonima sa OS 9.1 (N80...N91)...ja ti predlazem N70, jer ce jos dugo biti aktuelan, a ima OS 8.1, koji je extra podrzan programima i aplikacijama... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Ni sam bolje ne bih rekao,slazem se sa Ninolinom,dok ne izadje jos par verzija softvera za N80 da ima stabilan rad bez bagova kao i podrska aplikacija :uhuh: :uhuh:

*Nokia*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 21:37
Lokacija: Beograd

Post od *Nokia* »

E hvala puno Ninolina & 6630! :)
Meni je zaista pre svega bitan izgled pa onda funkcije a gledajuci ovu N Seriju, samo mi se N 70 svideo jer ne volim telefone na preklapanje, slide, sa joistikom itd. ...
Hvala jos jednom! :wink:

DusanX
Banned
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 23:14

Post od DusanX »

n70 best buy!!!
Naravno da ti je sad najbolje uzeti n70 i zbog love i zbog programa za njega!!!
Ne slazem se sa tobom da je n70 lepsi, ali ukusi su razliciti!!!! 8)
Pozzzzz

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

*Nokia*, ima mnogo aplikacija za Symbian, pogledaj ovu

viewtopic.php?t=5955

temu, svašta je pomenuto! :wink:

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

preporuka su ti n70(najbolji odnos cena-kvalitet)....pa n80..a n91..nikako...barem ne jos.......imam druga..koji ga je kupio manje-vise cim je izasao......kvario mu se non stop, tel vise je vremena provodio u servisu nego kod njega i kad je na kraju drug :x ...i rekao gazdi radnje da ili da novi ili pare nazad...ovaj mu da 8800 (koji je u to vreme vec bio skuplji od n91).... i svi zadovoljni :D .......sem gazde koji je ostao malo kratak...al sta ces.... 8)
screw u guys I'm going home

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Ja bih kad bi imao pare bez razmisljanja uzeo N80, telefon nije sada aktuelan ali ako uzmes sada N70 a za 2-3 mjeseca izadje dosta programa za N80 onda ces reci sto nisam uzeo N80. Ja bih uzeo N80 koji je dosta bolji od N70 i bio bih miran duze vrijeme.

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

christofer, zasto je uzimao Symbian ako mu je i 8800 dobar?! :D

janka_88, pa za ta 2 - 3 meseca ce cena jos da mu padne pa ce, ako kupi n80, da se kaje sto nije sacekao jos malo ;)

poz...

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

b_udder, ....uzeo ga je ...bukvalno eto tako...cisto zato sto je nov.....a u principu mu i nije trebao symbian.....tako da mu sad i odgovara 8800....s obzirom da na onom i nije nesto slusao muziku..... :dry:
screw u guys I'm going home

*Nokia*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 21:37
Lokacija: Beograd

Post od *Nokia* »

christofer,
Hmmm... Hvala u svakom slucaju na odgovoru... Mada imam jos malo vremena za razmisljanje tako da me 'vata frka! :shock:
Ne znam... Kao gledam N 80 i polako pocinje da mi se svidja... Ali N 70 je N 70 (po izgledu)...
Kao sto rekoh, ne volim preklapanja, "slide" joistic (kog' mi je pun qrac da izvinete, tj. njegovog, posle izvesnog vremena, NE RADA! :x) tako da cu videti...
Zanima me samo, jel' neko zna, po velicini, N 70 & N 80 jel' su slicni??? :?

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

n80.... Da bi neko pricao da je n70 bolji, mora prvo da proba oba... Imao sam n70, sad imam n80 i razlika u ceni je zaista opravdana, telefon je u svakom smislu bolji... Znaci preporuka na n80... P.S. Evo ti ovo umesto odgovora na pm

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

b_udder, jeste da ce pasti cijena N80 za 2-3 mjeseca. Ali ce tada vjerovatno izaci neki noviji i bolji model od N80 koji ce kostati kao sto N80 kosta sada i tako zauvjek cekati da padne cijena. Primjer: prije pola godine imas pare za N70 a 6630 fon sa dosta funkcija a dosta manjom cijenom. Sta bi ti uzeo? A sad je 6630 telefon koji vec izlazi s obzirom na cijenu N70. Znaci ako ima pare neka uzme N80 a ne da ceka da padne cijena jer ce tada izaci neki bolji...

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

Ja uvek cekam da padne cena jer, po meni, telefoni koji tek izadju ne opravdavaju svoju cenu (cast izuzetcima). Ima tu uvek nekih bagova sa prvim serijama, nedovoljna software-ska podrska, ne znas kako ce se telefon pokazati u duzoj eksploataciji. Zato uvek sacekam da model "sazri", da se iskristalisu dobre i lose osobine, da cujem misljenje sireg kruga korisnika i tek onda odlucim sta cu da kupim. A i ne volim bas da nosim telefon od 500 eura sa sobom. Mogu da mi ga maznu, da ga izgubim, da mi ispadne pa se razbije itd. U proseku, menjam telefon na svakih godinu dana i uvek kupim neki model izmedju 200-250 eura i do sada se nikad nisam zeznuo. :wink:

p.s. Ala ga izfilozofirah 8)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

vlajche, moj covek ;)

janka_88, razlika je sto kad su se 6630 i n70 pojavili imali su dobru softversku podrsku jer najveci broj programa za prethodne verzije radi i na njima ..... sa n80 to nije slucaj .... ko ne koristi wifi bacio je pare ..... ali dobro...

poz..

*Nokia*
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 05. Avg 2006. 21:37
Lokacija: Beograd

Post od *Nokia* »

Stvar je u tome sto mi cena zapravo i nije problem tako da donekle mogu da biram koji bih uzeo ali na kraju ce to najverivatnije biti N 70! :)

Sergio_zr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 12. Avg 2006. 02:00

Post od Sergio_zr »

Po mom misljenju n80 ima vise opcija ali je i skuplji...dok n70 zadovoljave potrbe prosecnog korisnika a i cena mu je za razliku od n80 manja.
Kad bi imao toliko novaca ja bi kupio n80 zvok kamere....
uzmi ti ipak n70!!! :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Sergio_zr, ipak moram da te ispravim ... N70 zadovoljava i malo zahtevnijeg korisnika...Zavisi sta smatras prosecnim korisnikom...U koje ti spadas? Ja sebe ipak smatram nadprosecnim korisnikom i N70 mi zadovoljava potrebe, a Wifi i nije bas opcija bez koje se ne moze...a kamera na n80 nije toliko bolja od one na N70... :uhuh: ...mozda ce novim firmerom to ispraviti... :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma ne isplati se zbog kamere i wifi-a (i odvratnog slider-a) dati jedno 70% vise para za N80,a uz to i nema bogzna koliko programa u .sisx verziji!
Pozdrav 8)

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Lomnica_city, u pravu si :) Kome u ovom trenutku treba symbian telefon sa kamerom, best buy je N70! Sve ostalo je neuporedivo skuplje i ne opravdava toliku razliku u ceni. No kome cena nije presudan faktor neka saceka jos malo pa da se pojavi N95 :) E to ce zaista biti zver :)

Odgovori