Poco f3 ili OnePlus nord 2

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Poco f3 ili OnePlus nord 2

Post od Deksi »

Januara trebam obnoviti ugovor u A1 i razmišljam se kupiti jedan od ova dva telefona.
Odgledao sam na desetine poredjenja i sve je to tu negde. Pre mesec dana sam bio siguran da ću kupiti Poco jer sam odavno želeo imati neki od poco telefona medjutim videh da je u tom cenovnom rangu i OnePlus nord 2 sad se debelo razmišljam.
Prednost norda je stabilniji oxygen od od miui, dva velika ažuriranja, malo bolja baterija, i bolja kamera.
Poco ima 120hz osveženje, i malo svetliji ekran.
Dajte neki predlog šta bi bila bolja kupovina.

etotisad
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2021. 06:56
:: Motorola G100

Re: Poco f3 ili OnePlus nord 2

Post od etotisad »

Nord 2 neuporedivo bolji iako ti mozda na youtube deluju priblizno. Ja se ne bih dvoumio uopste.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Poco f3 ili OnePlus nord 2

Post od pero0000 »

Poco F3, upravo ga koristim, a imao sam i Nord 2. Poco je za mene bolji, a ti najbolje da ako si u mogucnosti, oba probaj, pa sam odluci koji da kupis. Gledanje YT klipova ne daje realnu sliku svkodnevnog koriscenja...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Poco f3 ili OnePlus nord 2

Post od Deksi »

Videću, da isprodju ovi praznici i od nedelje idem to da rešim, baš se dvoumim. Da ima u A1 beli poco možda bi to presudilo. Hvale os u oneplus, kažu da je bolji od miui, i kamera je bolja kod nord 2 a meni baš to i treba za slikanje cveća i prodaje. Nego da pitam ako neko zna da li imaju srpski nord 2 telefoni kupljeni u A?

Odgovori