Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

Post od Him »

E ovako, imam Novu 5T i zadovoljan sam telefonom. Nemam zamerke. Svidja mi se S10e i mozda bi zamenio Nova 5T za njega. Zanima me kakva su vam iskustva sa S10e, vas koji ste ga koristili. Prvenstveno me zanima baterija i gluidnost kao i iskustva sa apk Viber, Whatsapp, Telegram. Kamere mi nisu toliko bitne jer za video poziv mogu svakako da posluze, ne fotkam se. Hteo bih zamenu zbog ove zbrke sa Google i kako vidim svi se resavaju Huawei telefona. Hvala

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

Post od znemanja »

Samsung sa One UI nikada nije imao problem sa aplikacijama ili notifikacijama sa Viber, Whatsapp i sl. Fluidnost Samsung telefona, pogotovo iz S i Note serije, je na najvišem nivou. Što se tiče baterije, ona je svakako na S10e od cele S10 serije najslabija, da li će ti baterija na S10e biti dovoljna zavisi pre svega od tvog načina korišćenja.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

Post od Him »

Pa igrice ne igram. Ne "zezam" se sa telefonom. "Poslovno" koriscenje. Pozivi, poruke, Whatsapp (kako video poziv tako i poruke i klasicni poziv), Viber takodje kao i Whatsapp, Gmail dosta. To je neko moje koriscenje telefona u toku dana. Ne cackam telefon dok ne zazvoni ili dok mi ne zatreba da kontaktiram nekoga. Hvala na odgovoru, javice se valjda jos neko a ponajbolje neko ko je koristio S10e. Ne bih menjao 5T ali iako radi GMS na telefonima jos uvek otarasio bih se Huawei zbog Google. Gledao sam i ponudu Iphone i S10 lite mi je takodhe zapao za oko, hvale ga ali mi je glomazan i skup. Ne zelim vise da dajem na telefone tolike pare. Iphone je preskup. S10e mi odgovara sa svojom velicinom ali bateriju mnogi kude.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

Post od Apolo »

S10е са твојим начином коришћења ће ти можда изгурати цео дан, али генерално овај телефон има лошу батерију. Лично сам ја користио и због батерије ја продао после 2 месеца или тако нешто, јако кратко сам га користио. Пунио сам га 2х дневно. Хуавеј је одличан попитању батерије, ја сам користио ранике Р30 и нисам имао замерке на телефон. Е сад због свега овога са Американцима мислим да ти нико не може потврдити шта ће бити на крају. Можда да погледаш неки Шаоми у том ценовном рангу.
Festina lente.

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei Nova 5T ili Samsung S10e

Post od Him »

Apolo napisao:
Uto, 01. Sep 2020. 13:33
S10е са твојим начином коришћења ће ти можда изгурати цео дан, али генерално овај телефон има лошу батерију. Лично сам ја користио и због батерије ја продао после 2 месеца или тако нешто, јако кратко сам га користио. Пунио сам га 2х дневно. Хуавеј је одличан попитању батерије, ја сам користио ранике Р30 и нисам имао замерке на телефон. Е сад због свега овога са Американцима мислим да ти нико не може потврдити шта ће бити на крају. Можда да погледаш неки Шаоми у том ценовном рангу.
Hvala Apolo, na odgovoru. Znam da si pisao o tom iskustvu sa S10e ali otvorih temu da se jos neko javi, sto nikako ne znaci da ne cenim tvoje misljenje. Gledao sam ponudu i u mom gradu nema novih na KP. Preko Postexpresa da mi neko posalje iz drugog grada, ne zelim da se upustam u tako nesto. U Tehnomaniji je 65.000 sto mislim da je previse, nekom mozda nije, ne kazem da telefon ne vredi toliko, ali meni je cena previsoka. Mozda deluje "pacenicki" ali zaista mi se ne daje toliki novac na telefone vise. Pisem to stalno, isticem, ali kao sto jedan recezent rece, zao mi je para koje sam dao na telefone menjajuci telefone na par meseci. Zasitio sam se telefonima i sad mi treba samo da radi pouzdano, fluidno i da potraje bar 2 god. Videcu sta cu.

Odgovori