Odabir Xiaomi telefona

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
AleksaVrsac
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Ned, 17. Avg 2014. 16:51
:: S4
:: Note 2
Lokacija: Vojvodina

Odabir Xiaomi telefona

Post od AleksaVrsac »

Pozdrav raja, zamolio bih za pomoc oko sledecih telefona. Xiaomi MI 9 SE, Xiaomi MI 9 lite, Redmi Note 9 S. Iskreno zahtevan sam korisnik, forumi po ceo dan, drustvene mreze,gledanje utakmica, igrice pa me zanima koja je najbolja opcija. Nisam siguran ali cini mi se da svi pomenuti imaju amoled ekran. I naravno ne mora da bude ogroman telefon, velicina ekrana mi nine toliko bitna. Hvala svima u napred na pomoci drugari.
Inace supruga ima Xiaomi Redmi Note 9 pro i nekako mi se ne svidja ekran, zato bih amoled.
Ako ikada na prasnjavom putu padnes,ustani i nastavi dalje. Jel veliki je onaj koji ustane,a ne onaj koji ostane da lezi...

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Odabir Xiaomi telefona

Post od TosaNS »

Mi 10 Lite 5G mi se čini da nije loš telefon i u tom je cenovnom rangu i ima AMOLED (OLED) ekran. Xiaomi MI 9 SE ili Xiaomi MI 9 lite ćeš teško naći, gotovo nikako jedino da gledaš neki polovan odlično očuvan ali što bi to radio kada imaš njegovog naslednika 10 lite. 9 lite je odličan telefon ja ga imam i sve pohvale pogotovo što je stiglo ažuriranje za njega MIUI 12, a pre toga i verzija OS-a android 10.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori