Šta odabrati

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Tanjabgd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2006. 23:16

Šta odabrati

Post od Tanjabgd »

Koji od ovih telefona odabrati:
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Huawei Nova 5T 6GB/128GB
Samsung Galaxy A71 ???

yocasylver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1668
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2008. 08:54
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Beograd

Re: Šta odabrati

Post od yocasylver »

Galaxy A71. . .

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Šta odabrati

Post od znemanja »

Samsung Galaxy A71.
....................................
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Šta odabrati

Post od Him »

Kakav crni a71! Imao sam njega i presao na nova 5t. Kao da sam se ponovo rodio. Baterija na 5T je toliko bolja da je to neuporedivo. 5T je daleko brzi. Jedino sto je ekran bolji na A71 ali to nije toliko izrazeno da bih se mucio sa baterijom i ostalim manama A71. Imas uporedne testove na youtube pa pogledaj malo. Evo jednog, https://m.youtube.com/watch?v=9wTRQK5CX9E

Tanjabgd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2006. 23:16

Re: Šta odabrati

Post od Tanjabgd »

E sad sam u totalnoj dilemi. Ako izuzmemo A71 koji je i najskuplji od ovih, nije mi jasno da li sa se odlučim za Nova 5 ili za Note 9 Pro? Cena mi je ista za oba preko operatera ali ne znam koji mi je bolji!

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Šta odabrati

Post od Him »

Moje misljenje je da treba da ides na 5T. Telefon je zver. Xiaomi telwefoni jesu dobri ali nije to jos na nivou Huawei. Posebno po pitanju trajanja. Mnogi se zale da imaju kvarove nakon nekog vremena koriscenja, pola godine, godinu. Ako planiras da ti telefon duze traje idi na 5T. Jos u njemu imas kirin 980 koji pokrece i P30 pro.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Šta odabrati

Post od Drafer »

Ne znam odakle vam to da je baterija na A71 loša?
Pa meni traje skoro 4 dana, a ako baš silujem telefon onda je punim svakih dva dana i to nikad ispod 20%
Baterija na A71 je 4500mAh, a na Nova 5T je 3750mAh i ne znam kako to može da bude bolje.

Slika

@Tanjabgd
Najbolje je da pogledaš uživo sve te telefone pa ćeš odlučiti, a za sada prikupljaj informacije ko je čime kako zadovoljan.
Android 12

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Šta odabrati

Post od Him »

Slazem se da je najbolje da pogleda telefone uzivo. Optimizacija na samsungu i huawei nije ista, huawei je to mnogo bolje ucinio. Npr. s10e samsung ima bateriju 3100mAh ali zato ne moze da izgura sa jednim punjenjem vise od pola dana. Kako god razlika izmedju huawei i samsung i najbolje je pogledati telefone uzivo i raspitati se po forumima o jednom i drugom telefonu.

Tanjabgd
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Ned, 29. Jan 2006. 23:16

Re: Šta odabrati

Post od Tanjabgd »

Hvala na odgovorima. Pogledala sam ih već sve uživo ali mi to ništa ne znači. Više me zanima njihov rad, brzina, odsustvo bagovanja, trajanje baterije, nego njihov izgled 😊

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Šta odabrati

Post od Sale_M »

Bolji ti je Nova 5T u sto se tih stvari tice, nemoj da imas sumnju uopste. Uzimaj pa pisi utiske ovde u temi i uzivaj u novom telefonu. :)
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori