Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Majchek
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 71
Pridružio se: Čet, 17. Dec 2009. 14:19
Lokacija: Novi Sad

Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od Majchek »

Pozdrav.
Imam Xperiu V i kako mi sad u januaru ističe ugovor sa telenorom, treba da ga obnovim i htela bih da uzmem telefon uz taj paket.
Naravno, ne želim telefon koji je po specifikacijama lošiji od moje Xperie V :)
Doplatila bih 15.000-16.000, jer sam razmišljala o Samsung Galaxy S3 Neo.
Zanimaju me mišljenja o tom telefonu kao i drugi mogući predlozi.
Hvala unapred.
Samsung i900 Omnia

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od tomas.hokenberi »

Pa strogo gledano u toj tarifi, a uz tu doplatu jedini konkurent S3 Neo je http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... /Lumia_735
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od El Laki »

Majchek, istu sam dilemu imao letos, i samo sam produzio ugovor uz popust na pretplatu 30%, tako da sada placam jedva preko 1.000. Za sve te pare koje ces ustedeti od pretplate plus te koje si spremna da doplatis, mozes da uzmes bolji simfree telefon u prodavnici ili jos bolje, preko oglasa. Ja sam tako uradio i nisam se pokajao, jer uz pakete kod operatera u 90% slucajeva se ne isplati uzimati telefon zbog previsokih cena. Zasto bi im doplatila 130e za S3 neo koji je nov 175 :D

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od Coni »

Pa i ovaj je nov :) ali i ja mislim da je to bolja kombinacija. Jedino ako joj baš znači da bude official, tipa garancija...prodaj V, uzmi popust od operatera i dodaj nekih 80 evra i uzmi S3 neo preko oglasa od šanera.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od El Laki »

Ma daj, operateri imaju goru garanciju od radnji. Kod njih kad nesto odneses, prvo treba da se ubedjujes dok im objasnis sta je kvar, pa dok posalju, pa dok vrate, pa ti vrate u jos gorem stanju. Koji crni operateri. Od njih samo ugovor, telefon na oglasima i kraj. Samo ovce danas tako sisaju ;)

bandiof
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 290
Pridružio se: Pon, 25. Nov 2013. 23:13
:: Htc One m9
:: Nokia Lumia 920

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od bandiof »

mozes i da preneses broj mts i da dobijes 50% na ugovor...recimo mix net l koj kosta kosta 1700, izasao bi te 850 a bolji je paket od ovog telenorovog dosta skoro pa duplo,a takodje ako ti uzimala telefon u mts-u je lumia730 12hiljada uz mixnetL dok je vamo 16 uz play+2...dobro razmisli sta ti je ciniti:D

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: Play+ 2 - izbor mobilnog telefona uz paket

Post od ilija98 »

El Laki napisao:Ma daj, operateri imaju goru garanciju od radnji. Kod njih kad nesto odneses, prvo treba da se ubedjujes dok im objasnis sta je kvar, pa dok posalju, pa dok vrate, pa ti vrate u jos gorem stanju.
Upravo tako. Vece sanse imas da ti prihvate garanciju ovi prodavci sa KP, nego telenor/mts/vip.

Odgovori