Preporuka za dobar all rounder

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
<Milanche>
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 23:39

Preporuka za dobar all rounder

Post od <Milanche> »

Trazim dokazan, kvalitetno uradjen fon, bez poznatih bagova, pozeljno Nokia.
Kako od skoro intenzivnije pratim ovu tematiku, treba mi vasa pomoc :)
Za oko su mi zapali (po dobrim ocenama >8 na GSM areni :) i pohvalama vlasnika) modeli kao sto su 6233, E51, 6120c, 6300. Kao sto se vidi u pitanju su Nokijini modeli, candy bar oblika. Znaci od telefona trazim
da je kvalitetan (da traje, jer mobilni menjam samo kad crkne),
da ima dodatne funkcije tipa kamere, fm, mp3, ali u okvirima prihvatljivog kvaliteta,
a ne da mi bude zamena za fotoaparat i mp3 player! Ni wiFi (E51) nije zgoreg:)
S obzirom da navedeni telefoni prevazilaze moj budzet od nekih ~100 eura(kao novi), kupio bih polovan. Koje su cene prihvatljive? Da li kupiti "bilo koji" ili traziti iskljucivo original kupljen kod domaceg distributera ili sa postpaida, jer ih je malo teze naci. Da li preporucujete jos neki model? Razmisljam i o novom 3110c. Hvala

kostadin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 219
Pridružio se: Čet, 11. Sep 2008. 03:40

Post od kostadin »

ja bi ti preporucio 3120, on je skroz skroman telefoncic, ima sve sto si i sam trazio + nije mnogo skup ni nov, a polovan se moze naci u okviru zeljene cene.(mozes ga uzeti i preko operatera, pogledaj malo promocije)

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Svakako ti preporučujem polovan 6233, a i 6300 dolazi u obzir. I 3110 je ok, ali ima dosta mana što sam opisao u jednoj temi - 6233 vs 3110c ( ako je neko voljan, neka nađe pošto pišem sa moba ).
Što se tiče izdržljivosti, 6233 je bolji što se tiče padova, čak ako ti upadne u sneg, ništa mu neće biti. 6233 ima jake stereo zvučnike, međutim kod 6300 iako je malo slabiji, zvuk je čistiji i + ima 2.5mm konektor za slušalice. Uostalom, koji god od ta dva da uzmeš, nećeš pogrešiti. 6120c je po meni težak plastikaner, a i display je mali za symbian, a i malkice se krzavo vide slova ( ili to samo umišljam :| )
Nokia Lumia 630

Odgovori