Koji telefon do 500e

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

bestboy, :lol: :lol: :lol:
U toj epizodi mi je najbolja fora kada Kartmenu mama donese neki lavor da kenja dok igra i konacan ishod toga procesa! :lol: (ko je gledao zna o cemu pricam)

Nego Marko_NS za koji si se telefon na kraju odlucio?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Велики дечак! :lol:
Кад умире Стенов отац је исто много добра сцена. :D
извинте за дебели off.
Слобода или смрт

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Auu miodrage, ti si zasenio sve profesionalce. :D
miodrage napisao:...Icewind Dale (19.5 sati - srecom nestalo struje)
Hahaha ovo me je bas nasmejalo,"srecom nestalo struje" :lol: :lol: ,sta bi bilo da nije. :lol:
bestboy, :lol:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Mislim da sam se odlucio za innov8 :) 8) jos samo da ga dobijem.sto ce biti uskoro :) pa javljam utiske :)
inace,ja sam na iPhoneu igrao 7 sati ferrariGT na putu do praga :P
iPhone 4.

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

E ljudi velika nedoumica!! Da li da uzmem Omniu ili Innov8?? Ipak ce biti jedan od ta dva, i to sledece nedelje :)
iPhone 4.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Glsam za omniu.TS-WM su nezamenjljivi....Naravno ako ti kamerica nije veoma vazan faktor. 8)

P.S. igrao si 7 sati Ferari GT na iPhonu?? sve to ok samo mi nije jasno kak oti je toliko izdrzala baterija...nisam cuo da je nekom toliko izdrzao iPhoe drndanja a da nije bio ukljucen na punjac. 8)

P.P.S. moj rekord igranja je 16h:41 min World of Warcraft.Igrao bih vise ali ouko je bio server.Sva sreca pa danas sam odistao od igranja kompa.......Mada i dalje mi tece u krvi Red Alert 2(svi nastavci),Stronghold Crusader-WOW(naravno)....mozda sam nesto zaboravio ali to je to
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Ali muci me to sto Omnia nema harversku tastaturu,i sto ima slabiju kameru :(
Pa izdrzao je.smanjis osvetljenje i izdrzi. Ali nisam slusao muziku,slikao i to sve :uhuh:
Sad sam se navukao na Crazy Taxi na Facebooku i mogu danima da ga igram.Imam najveci score od svih >500 prijatelja :D
iPhone 4.

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

Mobimaniak, Nikola gr, Barbarosa, Mobimaniak, kako već, Windows Mobile telefoni nisu namenjeni za korišćenje kamere, da, ja mogu da kažem da je kamera od 5mpx na Ominiji (HTC Diamond-u 2...) slaba!
Nokia 5800XM

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Mislio sam slabiju od innov8 dosta,a i slabiju uopsteno od drugih 5mpx 8)
WM vs Symbian.Symbian sam dugo koristio,a WM sam koristo sam na tytn-u i odvratan mi je,ali to je stariji,i ruzniji WM,novi se lepo dotera,i sve to.. :smutny:
iPhone 4.

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Realno je da je slaba.Gledaj slike sa njega.Dok innov8 pravi prelepe slike. :wink:
Omnia mi se jako svidja zbog dizajna,ekrana,WMa [nisam siguran,al me privlaci],Touchscreena.
Innov8 me privlaci zbog kamere,symbiana,ne znam,nekako mi je all-in-one :disgust:
iPhone 4.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Marko_NS, Pa moras da se odlucis,ne moze "i pare i jare".Sta ti vise treba multimedjia ili biznis strana?
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Gledaj, imao sam N82 pre Omnie, tako da znam kakve slike 5mpx kamera moze napraviti... Ovo... Nije jedna od tih... Moze da posluzi, al se ne nadaj previse... WM je extra stvar, stvarno, ali nekad nedostatak tastature moze praviti problem..
Opet, Innov8 jeste all-in-one, al ima i on svojih mana... prva je symbian... :) Jer pored wm-a mzoe da place... tvoj je izbor :) Al uzmi u obzir to da Omnia nije bas TOTAL biznis telefon... Ipak je malo vise okrenuta multimedija strani ;)
Nokia E71... Elegant, but deadly

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

I da dodam,sto se Symbian-a tice.Kod njega stvari zvuce ovako odprilike:
"Napokon!Dobio certifikat od Kineza,potpisao HalloOX,upisao xxx tamo,dodao xxx u system/.../.../...,izmenio xxx...patch-ovao,instalirao ga i pokrenuo.I opet nece."
E zbog toga se ja na Symbian,kao primarni telefon,NE vracam.Kod WM toga nema.
Evo,"ubi" se N78-icom.Jedva sam je hacknuo,i to sa starim FW,a na novi i ne smem da prelazim,iz poznatih razloga.
Slika

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Neces se zeznuti :) cale i ja smo ti dokaz :) mislim da se nijedan nije pokajao sto ju je uzeo. (iako sam ja u jednom trenutku poludeo :P )
Nokia E71... Elegant, but deadly

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Ajao..Sad mi nesto pade napamet-Diamond 2!!! Znaci dilema-Diamond 2 VS Omnia?? Isto je skoro sve,WM,dijagonala,5mpx [ne najbolja] dizajn slican... :?
iPhone 4.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

3 strane objasnjavanja/razjasnjavanja/ubedjivanja/dokazivanja/uporedjivanja da bi sad ubacio Diamond 2?
Zaista mi nisi jasan.
Ali 'ajde,ostajem pri telefonu OMNIA.
Slika

Marko_NS
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 456
Pridružio se: Pet, 08. Maj 2009. 18:06

Post od Marko_NS »

Pa kada sam sagledao sve aspekte Omnie i pogledao jos slicnih telefona Diamond 2 mi se jako dopada! Ima mnogo vecu rezoluciju ekrana,ali je malo ruzniji. :dry: Ja se izvinjavam sto sam sad odjednom ugledao i Diamonda 2 :P
iPhone 4.

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Marko_NS, stvarno...
Pet strana i 20 dana priče i na kraju ti ćeš da uzmeš nešto sasvim peto o čemu nije bilo ni reči.
Što si uopšte onda pitao ovde ?
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Marko_NS, Pa dobro majka mu stara gde sad Diamond 2 iskopa??
"A da probamo mi ipak te elektro-sokove,a sta kazaete,ne zna covek dok ne proba.Jel imate knjizicu kod sebe?" (Nikad Izvini) :lol:
Malo sale. :wink:
Moj glas ide za Omniu,a vidim i ostali su za tu opciju,a ti sad kako hoces.
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Sve zavisi sta ti treba i sta ustvari hoces, sto se tice diamonda 2, on je skuplji, ali ako hoces all in one fon... ( osim ako si se vec navikao na iphone pa hoces neku slicnost, to mesto zauzima omnia ). informisi se vise sta dobijas, a sta gubis ( konkretno mislim na procesor i ram, a uz to i ako pogledas kapacitet baterije, gde je veca opterecenost, tu vise trosi itd. ) i naravno koje programe ces moci lepo tj. normalno da pokrenes ( zbog rezolucije najvise ), tu ipak omnia ima znacajniju ulogu zasad, ali izbor je tvoj
Nokia Lumia 630

Odgovori